HGW Aires HpH
Mr.Paint Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelů členů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  FB ON  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 5967 / today visits: 5967

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
681) 13.08.2017-18:39  -  Mirek    aukro

No, nevím jestli s nimi Poláci vydrbali. Co já vím, tak to od Poláků koupili, a v rámci úspory neodkoupili platformu (v ceně byla jen data), s tím, že si celou konstrukci aukčního portálu udělají sami... Trochu více to podcenili, a teď mají zaděláno na pěkný problém. Pokud by toho využil třeba Ebay a hodil sem funkční, plně českou verzi, tak je to asi konec celého slavného Aukra...

680) 13.08.2017-18:27  -  Faust    aukro

Koukám na tuto diskusi a nechce se mi věřit. Tak jsem se zkusil dnes přímo přihlásit na Aukro. Zjistil jsem, že můj účet, kde jsem měl za pěknou řádku let, několik set, možná přes tisíc úspěšných obchodů cca 50/50 prodej/koupě, už neexistuje. Kontrolní otázka nefunguje, naskenovanou občanku jim odmítám poslat, stejně, jako telefon (mají ho v registraci). Přijde mi, že toto už  není Aukro, že tam přes vstupní stránku jen sbírají data do databází, které pak prodávají teleshoppingům. Pěkně s nima Poláci vydrbali, pěkně!!  Pro mě Akro přestalo existovat, nemohu tam nic prodávat ani nakupovat. End, Howg.


 

679) 13.08.2017-16:56  -  Knippl    aukro

Já jsem se jich nechtěl nijak zastávat. Dřív jsem byl na Aukru denně, ale v posledních dvou letech se přinutím tak max. 1x týdně. Je to tam mrtvý a každá změna k horšímu.

678) 13.08.2017-09:40  -  Jirka    aukro

Souhlasím s Mirkem.


 


Nejsem právník, ale určitě při přihlašování do aukra se odsouhlasovaly nějaké obchodní podmínky. A pak je jaakási formulace, že při uzaavírání nějakého obchodu se strany řídí obecně  platnými obchodními pravidly,  nebo tak nějak..

677) 13.08.2017-01:28  -  Mirek    aukro

Můžeme polemizovat o ideálnosti nápadu postavit své podnikání na platformě Aukra, ale jak se zdá, tak hromadě obchodníků i různých překupníků to vyhovovalo. Aukro jim nabídlo nějaké možnosti a služby, které teď neplní, a ti, co měli ty Aukroshopy, tak dokonce měli i nějakou smlouvu, takže prostor pro žalobu tam určitě vidím... Je pravdou, že většina úprav v posledních deseti letech byla spíš k horšímu pro uživatele, a teď to dorazili úplně. Uvidíme, za jak dlouho se z toho vyhrabou, nebo jestli to vůbec ustojí.


 

676) 12.08.2017-20:50  -  Knippl    aukro

Mirek:


" Ti, co si postavili své podnikání na Aukru, tak si musí tlouct hlavu, a nebo chystat žalobu.."  S tímhle názorem jsem se již několikrát setkal,ale zajímalo by mě, jakou asi mají reálnou šanci uspět? Prodejci přeci nemají žádnou obchodní smlouvu z majitelem Aukra, ne?  Jinak v případě Aukra se již po x-té potvrdilo, že každá změna je k horšímu. Nenapadá mě nic, co by se po mých asi 8 letech na Aukru zlepšilo...

675) 12.08.2017-20:24  -  Mirek    aukro

Ono už předchozímu vedení Aukra šlo hlavně o vybírání peněz, a problémy zákazníků vůbec neřešili. No, a teď to dorazili úplně. Ti, co si postavili své podnikání na Aukru, tak si musí tlouct hlavu, a nebo chystat žalobu... Smajlik modelar

674) 12.08.2017-17:44  -  Láďa Weigend    aukro

No je to děs běs, tohle se pánům příliš nepovedlo (eufemismus). Na moji připomínku, co všechno nechodí - již před týdnem - jsem dostal odpověď, že samozřejmě vše "v budoucnu" vyřeší. Hlavně aby ta "budoucnost" nebyla delší než "dočasnost".

673) 11.08.2017-18:31  -  Štefan Procházka    aukro

No je to katastrofa.


Pořád se to vrací na základní nastavení a neakceptuje mé požadavky...


ŠP

672) 11.08.2017-18:22  -  jirka dominec    aukro

Jo. Mně se to zdálo taky, jen jsem si myslel, že ta nová platforma skýtá jakési (mně neznámé) výhody provozovateli.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711502949431.9152

Reklama: Hračky |