Galerie uživatel? Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
AMC do 31.8.17 Hauler do 31.05.2019 Nordland WW1 do 16.1.2018
Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelů členů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  FB ON  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 5010 / today visits: 5010

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
7) 16.07.2017-21:31  -  Ivan Gruncl    Recenzní stavba nového Junkerse 88 D2/4

Tak dnes přikládám zadní stranu s elektrovybavením, dále komplet vložený do pilotního prostoru a přístrojovou desku udělalnou z obtisku. Bohužel mi trochu ujela mimo rámečky budíků, ale nebude to tak moc vidět až se to tam dá. Ze zadní strany jsem do míst přístrojů vlepil různě dlouhé kulatiny jako imitace přístrojů a do nich vlepil olověné drátky. Začíná se to rýsovat...Smajlik modelar


   


6) 13.07.2017-21:34  -  Ivan Gruncl    Recenzní stavba nového Junkerse 88 D2/4

Ještě jsem napasoval díl na osazení kamer....


 


5) 13.07.2017-21:24  -  Ivan Gruncl    Recenzní stavba nového Junkerse 88 D2/4

Tak po marném hledání pásů na bombardéry jsem požádal kamaráda (díky Zdendo) a ten mě poskytl to co jsem potřeboval barvené pásy od Edíků. Přikládám fotky jak to dopadlo.... 


4) 11.07.2017-07:18  -  Pavel Klouček    Recenzní stavba nového Junkerse 88 D2/4

Je mi jasné, že z interieru toho zase tolik vidět nebude, ale zaškrábnout dělicí rovinu na beranech by neškodilo. A to zcela nahodilé nýtování na stropu zadní šachty byl úmysl, nehoda nebo využití zbytku hmoty po testech nýtovadla?

3) 10.07.2017-22:00  -  KING TIGER    Recenzní stavba nového Junkerse 88 D2/4

Ahoj krásná stavba a krásný model. Mohu jen otázku zda neuvažuješ o použití pásů do kokpitu a exteriéru? Na motoroch chybí lameli chladičů a je to dosti do očí byjící detail. Jinak držím palce.

2) 10.07.2017-19:51  -  Ivan Gruncl    Recenzní stavba nového Junkerse 88 D2/4

Tak mám vybarvený a sestavený pilotní prostor, teď nějaké olejíčky a barvičky....


Musím doplnit nějaké kablíky, ale mám obtisk na přístrojovce a na panelech. Tam to moc nesedělo na okraje budíků, chtělo to rostřihat po jednotlivých budících, no nic příště.


V podvozkové šachtě ostruhového kola jsem udělal příčku, která bude krýt výšková kormidla a udělal jsem vnitřní žebrování. Taky jsem udělal držáky kamer, které nesl Junkers v trupu.   


 


 


 


 

1) 06.07.2017  -  Ivan Gruncl    Recenzní stavba nového Junkerse 88 D2/4

Nabízím ke shlédnutí recenzní stavbu nového modelu od fy. Special Hobby v měřítku 1/48.


Model je již dobře známý od fy. ICM, kde je do něho doplněno několik podstatných  dílů nutných pro úpravy této verze. Je zde rámeček M, dále resin kola a kamery. Součástí jsou i krásné obtisky se 3 kamuflážní verze. Já budu stavět bez doplňků jen tak z krabičky. Verzi, kterou preferuji je ta rvní ze Severní Afriky s kódem 7A GH. Začal jsem tím, že jsem slepil sedadlo pilota, které je ze dvou půlek a vytmelil všechny 3 sedadla, protože na dně jsou stopy po vyhazovačích. Sestavil jsem též trupy s bočními panely a vlepil boční okénka. Dále jsem na podlahu vlepil okénka, protože sem přijde vlepit podlaha pilotního prostoru a dodatečně by se to dost špatně stříkala. Škoda, že Eduardv maskách, které jako jediné jsem k tomu koupil dělají jenom venkovní okénka, protože zrovna zde jsem musel vyrobit nové, abych zakryl zevnitř okna. Ze starých zásob jsem na vytmelená a vybroušená sedadla zezadu nalepil resinové zásobníky munice, které jsou mnohem lepší než ty plastové. Dalším krokem bylo poskládat konstrukci sedala pilota a operátora/střelce, terá je velice detailní. Na nožní řízení jsem ze zásob vyměnil pedály řízení místo plastových dal plechové. Vše jsem následně nastříkal barvou RML 66.


     


 


  ¨ 


 

1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711500785325.1259

Reklama: Hračky |