Fotogalerie KIT SALOON 2014

Výsledková fotoreportáž KIT SALOON 2012 

 

Video KIT SALOON 2010 na You Tube

 

Výsledková fotoreportáž KIT SALOON 2010 

  Výsledková fotoreportáž KIT SALOON 2009 

Letos je to v pohodě, soubor má jen 25,8 MB :)

 

Výsledková fotoreportáž KIT SALOON 2008 

Buďte ještě trpělivější, soubor má 116 MB

 

Výsledková fotoreportáž POSVÍCENSKÝ KIT SALOON 2007  

Buďte trpěliví při stahování, soubor má 32,7 MB

Výsledky KIT SALOON 2006 

Reportáž KIT SALOON 2005

Výsledky KIT SALOON 2004 

Fotogalerie KIT SALOON 2004

 

 KPM Nymburk byl založen v lednu 1996 s cílem dostat plastikové modelářství v nymburském regionu na oficiální platformu, získat možnost k pořádání výstav a soutěží plastikových modelů a popularizovat toto hobby na veřejnosti. Hlavní náplní činnosti klubu je pořádání výstavy plastikových modelů, která probíhá každoročně v první polovině listopadu a je spojená se soutěží hodnocenou porovnávacím způsobem (chcete-li líbí nelíbí). Název akce KIT SALOON se za dobu jejího konání dostal do podvědomí modelářské veřejnosti nejenom z České republiky. Za dobu své činnosti se klub dostal do podvědomí modelářů nejenom z Česka, ale i ze zahraničí. Pro mezinárodní styk bylo v názvu klubu přijato označení IPMS a klub se v dubnu 2010 stal občanským sdružením založeným dle zákona č.83/1990 Sb. pod názvem IPMS NYMBURK.

   Klub sestává z modelářů se zájmem o modely válečných i poválečných letadel a vrtulníků v měřítku 1:48 a 1:72. Mnoho modelů našich členů můžete vidět v galerii. Jsou zde k vidění i modely, se kterými jsme se zúčastnili tuzemských i zahraničních soutěží včetně podniku zvaného SCALE MODELWORLD v anglickém Telfordu. Ke shlédnutí jsou galerie modelů Jaroslava GALLERA, Jaroslava KUBÁTA, Ing. Libora MALÉHO, Jaromíra SENFTA, MUDr. Zdeňka ŠEBESTY a Marka MINCBERGRA. O své bohaté zkušenosti ze stavby prvoválečných letadel se s Vámi podělí služebně nejmladší člen našeho klubu  Sláva VAŇOUS ve své poradně.

Pokud by vás naše činnost zajímala více nebo  byste chtěli vědět, jak byl který model stavěn, jaké sety či technologie byly použity a jak šla práce od ruky, můžete nás kontaktovat, rádi se s vámi o své poznatky podělíme. Také se budeme těšit na vaše názory či náměty ohledně našeho koníčku a rádi s vámi zůstaneme v kontaktu.

 

Check here for saloon and along with kit
Fastest SFTP, FTP and FTPS Client on the Planet, GoFTP FREE Version