Fit test Attack malý Special Hobby malý Eduard malý2
Plastic Planet malý Válka Plastic Planet malý 2
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Plastic Planet velký   Special Hobby velký

Eduard velký  

denní zobrazení: 24128 / today visits: 24128

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
30) 14.01.2022-11:59  -  Banzai    Banzai prodává (nejen) modely

Tak po delší době zase došlo na "přebytky":


Vše je 1/48, pokud není označeno jinak.


ICM           48 281    B-26B-50 Invader            1.000,-          dárek, nevhodná verze


Hasegawa  07469 A6M2-N Rufe                          600,-


JT42  A6M2a Zero type11                  600,-


JT72  A6M5c Zero Type 52Hei            600,-


Gaspatch   48236 Me-163B Komet                      750,-


Eduard       8233  MiG-21 SMT                           600,-  pův. vydání, vyjde levněji než nyní Weekend


8231  MiG-21 MF                                                         -"-


BFC001 MiG-21 MF Bunny Fighter      800,-   proti Profip. navíc resin kabina


R0016 Fw-190A early versions        1.700,-


1/72!   2116   Mi-24 Hind v čs. službách     1.500,-  včetně knihy


Revell        04297  B-17F Memphis Belle           2.500,-  + hromadu doplňků vč. BIGEdu apod,                                                                               seznam případně pošlu zájemci. Prodej jen komplet.


Pouze platba předem převodem na účet. Používám Zásilkovnu, tj. poštovné + 69,- při normální velikosti balíku, pojištění je v mé režii.


V případě zájmu prosím pište na mail vladstep.banzai@seznam.cz , zde NEBUDU na dotazy odpovídat!

29) 06.12.2011-09:09  -  banzai    Banzai prodává (nejen) modely

Jen jsem zapomněl napsat, že případné objednávky budou vyřizovány v pořadí, jak dojdou. Takže pokud na někoho něco nezbyde, byl jiný rychlejší.
V případě nějaké malé objednávečky je možno se domluvit i na zaslání bez doporučené zásilky, aby se ušetřilo na poštovném.

28) 05.12.2011-17:33  -  banzai    Banzai prodává (nejen) modely

Tentokrát došlo na dekály 1/72. Celkově končím (skoro) s tímto měřítkem, zatím na prodej obtisky, celé archy i zbytky. Ceny mírné. Seznam pošlu, mail je v hlavičce. V seznamu je všechno, co prodávám.

27) 10.12.2010  -  banzai    Banzai prodává (nejen) modely
Hodlám vzít na Vášovu burzu 18.12. něco ze svých přebytků. Taky jsem pochopil, že tu nebudu věčně....
Pár krabic (beden) toho bude.  Většinou 1/72, Hasegawy apod. Seznam nemám, budu mít až na místě. 
26) 05.08.2008  -  Dan Bílek    Banzai prodává (nejen) modely
BilekDaniel@seznam.cz...díky
25) 05.08.2008  -  banzai    Banzai prodává (nejen) modely
Pro D. Bílka - prosím o mejlovou adresu.
24) 05.08.2008  -  Flogger    Banzai prodává (nejen) modely

ono v Office 2007 stačí při ukládání zvolit místo XLSX formát XLS (Excel 2000/XP/2003) a otevřou to všichni i s Open Office. Jinak existuje pro starší Office aktualizace a s ní to umí :
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=cs nebo pro prohlédnutí (ne úpravu) vám stačí Microsoft Excel Viewer 2003, ten je zadarmo. Ale k němu musíte stáhnout tu aktualizaci taky.

23) 05.08.2008  -  banzai    Banzai prodává (nejen) modely
Pro všechny, komu nešel otevřít soubor nebo ještě chtějí poslat seznam:
adresa je vladstep.banzai@seznam.cz
předělal jsem seznam do Wordu. Ať žije Vilda Gejtsů...
22) 05.08.2008  -  Flogger    Banzai prodává (nejen) modely
provider má problém s filtry na odchozí poštu, tak taky tady žádám o seznam na mail v hlavičce (to 23 tam patří). Díky
21) 05.08.2008  -  Tomik    Banzai prodává (nejen) modely
Taky bych poprosil o seznam, buď sem nebo na mail v hlavičce
1  2  3  4  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1642710470.6343 forum