Special Hobby malý Plastic Planet malý Válka Fit test
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velký



denní zobrazení: 144478 / today visits: 144478

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
134) 10.02.2006  -  Petr Kovář    Modely 1:87 aneb
2 Š.: nejsem Kovář Junior, to je můj brácha (o 10 let mladší), který se jmenuje stejně jako můj táta

Já nikde netvrdím, že Modelimex bude prodávat všechno zboží, co se kdy v H0 vyrobilo, zase si ulít, co? Ale já si zvykl, takže Ti nic nevyčítám ...

Jinak H0 od Z+Z jsme se rozhodli zařadit z toho důvodu, že se po tom modelu ve 1/72 zaprášilo a ty krabičky tu na nafocení mám už od začátku roku, ale neměl jsem ceny. Ceník jsem dostal včera, takže při dalším update to na web dám. Teď tu u mě je Pavel Záporožec a přivezl mi po 3ks od typu, ale na webu to bude až po víkendu - takže Vás všechny vodím za nos.

H0 - obecně mezi našimi klienty není o toto měřítko zájem. Loni jsme prodali pár hánulek od MAC a SDV do Německa, ale nedal jsem je do standardní nabídky Modelimexu. Všude říkám, že naše hlavní aktivitou je zahraniční velkoobchod a tam ten zájem prostě není (u našich obchodníků). Proto to nemáme v nabídce. Tečka. Pokud to Tvoje hlavinka je schopna pochopit, pak to bude úspěch a u budu Ti neskonale vdečen.

A ramena si na Tebe udělám, až se mještě někdy přijedeš (a je mi jedno, že jsem o hlavu menší) a věř mi, že nebudu mířit na ramena (ale výš nebo i níž, podle toho, jak mě nase...)

Všem (kromě Š.) přeji pěkný víkend!!

Petr Kovář
MODELIMEX

P.S.: Sorry za off-topic příspěvek
133) 10.02.2006  -  Š.    Modely 1:87 aneb
Pane Kováři Juniore,
nějak jste zaspal, proč až tento víkend, když jako hánulkáři Modelimexu tak ležíme na srdci ?! Machrovat, že něco dám na truc na stránky umí každý, ale myslet dlouhodobě na hánulkáře neumíte, pevně doufám, že teda bude skladem vést Vaše firmička modely 1:87 od IGRA,SDV,Hauler,V+V,Knop,CMK, věřím, že budete mít celý sortiment těchto firem a i odpovídající skladovou zásobu.s3 Pokud ne tak budete hánulkáře akorat vodit za nos, pevně věřím, že to tak bude a předem Vám za hánulkáře děkuji.s3

Pokud se domníváte, že moje srdce krvácí při pomyšlení, že nějaký Modelimex nebude prodávat moje modely, tak to.....s3s3s3s3, přestaňte to neustále omílat a dávat na jevo jak Vás s..., že nebudete mít svých 100% na mých výrobkách..s3 "Modelimexíčků" co chtěj kšeftovat s náma výrobci je po světě jak nasr...., ale výrobce konverze ,na Le Roie nebo Clubmobile v 1:72, je jen jeden !s3s3
Byl bych rád aby jste si šel dělat ramena někam jinam a nezadělávál jste nám téma svýma výlevama a pokud jste nerozdýchal to, že jsem odmítl s Váma jednat...???, holt takový je život a při své drzosti a prostotě si na to budete muset zvyknout.
Děkuji a nebo Děkujeme !
Š.
132) 10.02.2006  -  Petr Kovář    Modely 1:87 aneb
2 Š: no, krapánek jsi vedle (jak už to bčas u Tebe bývá zvykem), protože ty HO dáváme tento víkend do nabídky ... ale to Tvoje fakt z nabídky stahujeme
131) 09.02.2006  -  Jirka Jirman    Modely 1:87 aneb
Tak se mi to líbí. Prodejci a výrobci by se o nás lepiče měli prát :-)))...
To Artur: Díky díky. Podívám se na nabídku a ozvu se.
130) 09.02.2006  -  Standa "Artur" Kučera    Modely 1:87 aneb
pro Jirku Jirmana: modely HO a 1:72 od Z+Z budou na našem e-shopu po další aktualizaci (asi v pondělí 13.2.)
129) 09.02.2006  -  Jirka Jirman    Modely 1:87 aneb
Tak teď ještě koukám na web http://www.militaryvehicles.cz/index2.php a nějak zrovna odkaz T815 nefuguje.
128) 09.02.2006  -  Jirka Jirman    Modely 1:87 aneb
Jinak ta šedá RAL 7005 je v pořádku.
127) 09.02.2006  -  Jirka Jirman    Modely 1:87 aneb
Ještě info o barevných verzích T815 VT 26 8x8.
Jsou dvě:
khaki+černá - to je verze, která je na prospektu Š, malé boční spoilery, světla na střeše.
khaki+šedá - liší se většími bočními spolilery a umístěním přídavných světel k spodní hraně čelního skla, ne na střeše.
Obě verze opět stojí u Libereckých chemiků a jsou k vidění na webu http://www.militaryvehicles.cz/index2.php
126) 09.02.2006  -  Jirka Šmíd    Modely 1:87 aneb
To znamená, že takovou tou světle modrošedou barvou to nastříkala armáda. Vůbec nějak nechápu armádu jednou se dělaji auta matná pak zas lesklá. Ach jo.
125) 09.02.2006  -  komisař    Modely 1:87 aneb
Takže:
1.Multilift 8x8 (260R81/11) - současná produkce - RAL7021 lesklá
2.Motovilicha 10x10 (6ZVR8T) - RAL1019 matná
3.T815VT, VVN vozidla pro ČSLA - RAL7005 (V tatrovce jí říkají "myší šedá")
Tolik dokumentace a pamětníci.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóra



Nápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
  • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
  • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
  • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
  • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
  • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
  • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
  • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
  • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
  • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
  • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
  • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.




1714769009.9517 forum