Plastic Planet malý Válka Plastic Planet malý 2
Fit test Special Hobby malý
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Plastic Planet velký  

Special Hobby velký  

denní zobrazení: 6270 / today visits: 6270

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
124) 03.10.2021-17:52  -  Libor Malý    Tip na výlet

Snímek z rána - poslední schodiště ze 300 schodů na vrcholek skalního hradu Střmeň. A v odpoledních hodinách Polička 11° U Tošováka. Teplické skály a Dolní Adršpach, 2. 10. 2021.


 
123) 16.08.2021-21:34  -  Vláďa M    Tip na výlet

 


Jsou-li mezi vámi cyklisté a budete-li někdy šlapat kopce kolem Slavonic, na Landštejn, na Osiku nebo do Bystřice a už vám ty kopce polezou krkem, zkuste cyklostezku Thayarunde. Tedy jen tu část ze Slavonic do Waidhofenu, po zrušené železniční trati. Minimální stoupání a klesání, nádherná příroda. 30 km tam a 30 km zpět.


https://www.idnes.cz/cestovani/po-cesku/zanikle-trate-dil-43-slavonice-fratres-rakousko-ceska-kanada.A210429_214557_po-cesku_vrja


 


https://www.idnes.cz/cestovani/po-cesku/zanikle-trate-dil-43-slavonice-fratres-rakousko-ceska-kanada.A210429_214557_po-cesku_vrja/foto/VRJ8b0f85_DSC01778.jpg


 


  

122) 15.08.2021-16:51  -  Hroch šumavský    Tip na výlet

F.H.18 a Zis-3 jestli se nepletu?

121) 15.08.2021-10:04  -  Vaklaf    Tip na výlet

Národní památník II. světové války Hrabyně.


Příjemné překvapení při potulkách po předválečném opevnění Hlučínska a Opavska.


120) 05.08.2021-12:05  -  Vláďa M    Tip na výlet

Muzeum se nachází mezi Čerčany a Poříčím nad Sázavou, 257 21 Mrač


https://www.youtube.com/watch?v=ZvghPOLOchE

119) 05.08.2021-09:52  -  Vaklaf    Tip na výlet

Skoda Henlein


Svět Škodovek

118) 30.07.2021-21:56  -  Vláďa M    Tip na výlet

Zde je řada fotek ze stěhování letadel do haly.

117) 30.07.2021-20:31  -  Vláďa M    Tip na výlet

 


Letos jsem opět navštívil letecké museum v Libořezích. Hala pro letadla je už postavena a letadla jsou pod střechou. Za Mig 21MF je elektrický a hydraulický agregát a opravdu se počítá s jeho rozpohybováním, alespoň na na statice. Letoun je plně letuschopný a majitel musí splňovat řadu podmínek, včetně bezpečnostní prověrky, aby s letadlem nevzlétl a nezaútočil na špatný cíl. Do letuschopného stavu má být restaurován i Mig 15 bis. Majitel vám rád vše ukáže a rád si „pokecá“ s leteckými nadšenci. Sám nikdy u vojenského letectva nesloužil, ale létá v aeroklubu. Do expozice přibyla příď s kabinou Mig 23MF, motor RD 45 v řezu a řada dalších leteckých artefaktů.


S museem má majitel (spolu s několika společníky) rozsáhlé plány. Chtěl by sehnat další letadla, Mig 17, Mig 29, Su 7 a další, včetně něčeho zahraničního, nejlépe F 104. A to v kompletním stavu, ne vykuchané roury. Plánuje už výstavbu další haly.


Opět doporučuji leteckým nadšencům, nacházející se na dovolené na Třeboňsku, návštěvu tohoto musea.


 


  


116) 30.10.2020-16:21  -  Libor Malý    Tip na výlet

Right! Never been there as well...Smajlik modelar

115) 30.10.2020-15:52  -  Štefan Procházka    Tip na výlet

Libore,


že by Hobbitín na N.Z.?

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1634789445.6462 forum