Special Hobby malý
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velký



denní zobrazení: 160 / today visits: 160

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
757) 23.06.2015-20:55  -  kragh    Výročí

Václav L. (příspěvek č. 748). Nechci stanovovat nějaká striktní pravidla, nejsem admin. Neodmítám ani diskusi, je to diskusní fórum. Jenom byh nechtěl, aby se to pokaždé zvrhlo v debatu úplně mimo téma. Pro ilustraci: Otázka Měla Barbarossa šanci uspět ? by jakžtakž byla v rámci tématu. Ale co má himlfixalelujakrucisakrapes společného s výročím Barbarossy "levicovost" či "pravicovost" NSDAP ?!


Thude, založte si téma Politologické poradní okénko prof. Thuda a koho budou Vaše názory zajímat, nechť si tam vleze...

756) 23.06.2015-08:26  -  -El Thud-    Výročí

Můžem v té debatě pokračovat v mém vláknu, nic proti tomu nemám.

755) 23.06.2015-08:23  -  Kašpárek 3087    Výročí

  • 1955 – V Praze na Strahově začala I. celostátní spartakiáda.......

  • a nebýt El Thuda ,tak se tady místní Bratrstvo Trollů ukouše nudou....

754) 23.06.2015-08:15  -  Láďa Weigend    Výročí

No ono posuzovat jenom podle názvu nejde, musí se posuzovat podle obsahu, potažmo programu. To je jako kdybyste podle názvu posuzovali třeba ODS. Pozor, nesrovnávám!!

753) 23.06.2015-07:29  -  Lone Star    Výročí

a.t. - jo, z toho programu NSDAP pravicovost přímo stříká...




  • Zrušení bezpracných příjmů, získaných bez vynaložení úsilí, tj. odstranění úrokové poroby.




  • S ohledem na nesmírné oběti na majetku a krvi, které požaduje každá válka na svém lidu, musí být osobní válečné obohacování označeno jako zločin proti národu. Proto požadujeme restituci válečných zisků, a to beze zbytku.




  • Požadujeme zestátnění všech (dosud) vzniklých trustů (podniků).




  • Požadujeme rozdělení zisků velkopodniků.




  • Požadujeme vytvoření velkorysého systému péče o staré občany.




  • Požadujeme vytvoření zdravého středního stavu a jeho podporu, okamžité zespolečenštění velkých obchodních domů a jejich pronajmutí za nízké ceny malým živnostníkům, co největší zohlednění všech malých živnostníků při dodávkách státu, zemím nebo obcím.




  • Požadujeme pozemkovou reformu, přizpůsobenou našim národním potřebám, vytvoření zákona o vyvlastnění půdy pro veřejně prospěšné účely bez náhrady. Požadujeme odstranění pozemkové daně a zabránění spekulacím s půdou.




  • Požadujeme nemilosrdný boj proti těm, kteří svou činností poškozují společné zájmy. Sprosté zločince, lichváře, šmelináře a jim podobné je třeba potrestat smrtí, a to bez ohledu na jejich vyznání a rasu.




a hlavně:
Obecný zájem stojí před zájmem jednotlivce.
752) 23.06.2015-00:10  -  nylon    Výročí

Jo a taky Německá Demokratická Republika měla taky demokracii a svobodu.Jinak ČSSR byla opravdu socialistická republika a kolem ní byl samej demokraticko lidovej stát, prostě ráj na zemi

751) 22.06.2015-23:47  -  jirka dominec    Výročí

Hele, Thude, já si myslím, že máš více méně pravdu. Ale kdybys to napsal do své hospody, asi bys udělal líp.

750) 22.06.2015-23:34  -  a.t    Výročí

Bože to je ještě horší než jsem si myslel . tebe v tom cevru opravdu hodně vymazali. Tak ještě jednou- nacionální socialismus je krajně pravicová totalitní ideologie oficiálně uplatňována diktaturou v Německu v letech 33-45.......napsat, ze Hitler byl levicak může jen ......totálně neznalec. Doporucuji např. Wiki i když nejsem jejim zastáncem tak toto ma popsáno pěkně. Je třeba i číst související ....25-ti bodový program NSDAP. A jinak oni asi průmyslníci dobrovolně podporovali ty levicaky co? A jejich pohrobci a to i ex členové vlastně se organizovali v pravicackych spolcích jenom proto , aby zmatl nepřítele. hoši hoši, když je někde v nazvu socialismus neznamená to automaticky levice. Jinak díky rudys ,ze jsi opět potvrdil co jsi.......


Pardon za můj slint v tématu ve výročí, ale me ty jeho blaboly se.....už tu na to reagovat nebudu.s2

749) 22.06.2015-23:33  -  -El Thud-    Výročí

Já se pouze snažím vyvrátit jeden zažitý blud. Jestli mě za to hodláte nadávat, tak jak je ctěná libost, co se mám pořád hádat.

748) 22.06.2015-22:58  -  Aleš     Výročí

Jo a severní Korea je demokratická, protože to má taky v názvu.


A já  jsem zase alergickej na tvoje žvásty.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóra



Nápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
  • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
  • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
  • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
  • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
  • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
  • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
  • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
  • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
  • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
  • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
  • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.




1786227012.9487 forum