Fit test Special Hobby malý Hájek Hobby
Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 885 / today visits: 885

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
18) 06.08.2018-21:32  -  El Thud    1/72 B-2 Testors/Italeri

B-2 od MC - postavená rovnou z krabice, bez doplňků a předělávek. Já si nemůžu pomoct - ale podle mne to vypadá jako B-2 a mooc pěkná !

17) 13.03.2018-14:38  -  kragh    1/72 B-2 Testors/Italeri

Thude, Vaše myšlenkové pochody nechápu. Vy si koupíte model za 2 000,- a "láká Vás to slepit"? Asi jsem už starý a hloupý a neabsolvoval jsem CEVRO ale pouhou Vysokou vojenskou školu, ale modely si kupuju za účelem jejich slepení. Jistě, filatelista taky nedá dejme tomu jedno mega za Modrého Mauritia aby ho nalepil na dopis pratetě do Horního Rozhňahňova. Ale přece jen... Nic ve zlém, jsou to Vaše peníze a Vaše modely, ale pak nebědujte nad cenami, je to nedůstojné dospělého mužského. A ještě návrh: zkusil jste např. získat krabice od těch pro Vás zajímavých modelů od těch, kdo je slepili/postavili? Určitě by to přišlo levněji Laughing

16) 12.03.2018-20:36  -  Míra Bejbl    1/72 B-2 Testors/Italeri

B-2 nemá mít rytí žádné!

15) 07.03.2018-20:28  -  El Thud    1/72 B-2 Testors/Italeri

Ty jo, B-2 jsem koupil za cenu mírně pod dva litry (1950Kč) nebo tak nějak a přiznám se že to hysterčení na netu nechápu. Rytí je výraznější, ale do matchboxu má daleko (zase extrém je rytí alá zvezda - jemné že ho mnozí protahují), model je štonc držet nasucho jen s nacvaklým křídlem k trupu, pumovnici má docela slušnou a vyklenutou (jako strop tunelu), jsou tam i motory.... Dekály jsou od "Dvou Bobanů"... a to už sem čet názory že je lepší zpatlat Testora (děkuju, už sem to jednou dělal....) než koupit Spirit od MC....  Jako jasně, na rovinu, mechaniku křídla jsem neřešil (klapky), ale připomíná mi to hysterii kolem F-14 od Tamiye (nekupujem, počkáme na AMK, blbá tamka, proč neudělala mechanizaci) a po čase klid a F-14 lidi normálně lepí(však je to hezký kit) - a AMK není ani na trhu... Možná jsem nenáročný, ale při relativně malém počtu dílů mě B-2 docela láká postavit. Je to ikonické letadlo a tvary MC vystihl moc pěkně, dokonce je tam i mašina se znaky odlétaných misí (Spirit of Missisipi). Ostatní firmy na B-2 třicet let dlabou (jestli se nepletu je Testors z ´80)... (na rozdíl od Raptora a F-35). Myslím že stojí za to si udělat na ten kit názor sám (a objektivně vzít v potaz co bude vidět.... Ale asi to beru z pohledu lepiče a hromadiče krabic...

14) 14.01.2018-19:02  -  El Thud    1/72 B-2 Testors/Italeri

Mn ji má za cajk cenu tak Čínu řešit netřeba.

13) 14.01.2018-02:40  -  Petrb    1/72 B-2 Testors/Italeri

Thude zbytečně mudrluješ....krabice není extrémně velká a celníci ji neřeší pokud tam je deklarována cena pod 22 usd. Když už něco řeší, Tak váhu....A to u B-2 není problém.

12) 14.01.2018-02:37  -  Petrb    1/72 B-2 Testors/Italeri

...jinak klasika české pošty....prokopli mi krabici Smajlik modelar

11) 14.01.2018-02:35  -  Petrb    1/72 B-2 Testors/Italeri

Je to určitě lepší než testor....není to pokroucene, podstatně víc detailů k když by mohli být ostřejší. Ty to poměrně hrubé, bomby jsou údajně trochu mimo. Na rozdíl od Testorsu ma vyřešené vstupy a trysky....údajně to i celkem odpovídá realu. Ma to plechy do kokpitu.

10) 13.01.2018-21:57  -  Míra Bejbl    1/72 B-2 Testors/Italeri

MN - mají za velmi příznivou cenu. Jinak pokud někdo již vlastní můžete se podělit o dojmy ze stavebnice ve srovnání s Testorem?

9) 28.12.2017-18:56  -  El Thud    1/72 B-2 Testors/Italeri

Já vím že to takhle je, proto radši pátrám v blízkém okolí (rozuměj třeba Německu). Kde to může být i levnější než u nás. Číně, Japonsku, USA bych se radši vyhnul, právě kvůli tomu papírování a u takové velké bedny asi celník neuvěří že to stálo 22Euro....  nebo se holt nechám překvapit za kolik bude u nás...ony někdy ty ceny sedí a někdy ne... a já mám pocit že za tu B-2 můžu tak trošku sám... (Bo Revell měl kdysi líheň nápadů na modely a já tam dal B-2 ve dvaasedmdesátině a nasbírala 14 000 hlasů...) a nedivil bych kdyby se u toho MC inspiroval. (Když sám Revell se na to vykašlal...) Možná jo-možná ne... ale chtěl bych ju :).  Dalšího čtvrt století se mi fakt čekat nechce :D

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711550446771.0328 forum

Reklama: Hračky