Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9427 / today visits: 9427

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
28) 15.04.2013-20:26  -  Mirek    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72

Hmmmm.... Uko Ješita by čuměl

27) 15.04.2013-19:38  -  Libor Malý    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72

Už je to uděláno, už je to hotovo...


26) 08.04.2013-14:19  -  Mj    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72

2 Spitka: vždyť Olda přece psal že má jiné nároky na kvalitu a navíc v tom věku to už býva s kvalitou vidění již horší ...

25) 08.04.2013-12:24  -  spitka    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72
OldaH , nebo P.Muzikant ??

- Kupte si Seafire 47 od MPM/SH a Spitfire IX od AZ a porovnejte. Modely vznikly skoro současně. Ale já vidím propastný rozdíl ve zpracování. Spitfire poráží Seafire o několik koňských délek. -

Pokud myslíte tohoto Spitfire Mk.IX

http://www.modelarovo.cz/spitfire-mk-ixc-172-azmodel-testshot-new-toolnew-tech/

a tohoto Seafire Mk.47

http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=97&t=69259

a tvrdíte, že jej Spitfire poráží o několik koňských délek, tak buďto chodíte s bílou holí a nebo pracujete jako PR pisálek pro AZ model. Zde ani označení vás za vola nepomůže.
24) 08.04.2013-10:04  -  Mirek    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72
Aha, už je jasno Libore! Teď jsem tu prošel podklady, a zjistil jsem, že jsi pravdě hodně blízko. Opravdu byla dvě provedení, a byla značená "M" a "K". Značená byla dle svých tvůrců - M jako mástrař, a K podle kreslíře kamuflážních schémat
23) 08.04.2013-09:59  -  jirka dominec    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72

Libor: jo, chápu. Ale původně to jasné nebylo.

22) 08.04.2013-09:40  -  Libor Malý    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72

Mirek: dělal jsem ho podle rámování kabiny. Je ale možné, že předmětný díl byl ve skutečnosti alternativní a měl tudíž tvary dva. Ale to už se asi nikdy nedozvíme.

21) 08.04.2013-09:35  -  Mirek    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72
Já jen že sklon červeného pruhu na konci kabiny je u Tvého modelu negativní, zatím co na krabici je pozitivní. Tak jsem chtěl vědět zda je to chyba, či úmysl (na základě poznatků získaných při rozhovoru s Kobajašim).
20) 08.04.2013-09:26  -  Libor Malý    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72

Mirek: vycházel jsem ze schématu na krabici, neb podklady se nedochovaly, snad jen vzpomínky Teruhiko Kobajašiho. Ale to by bylo lepší zeptat se přímo u zdroje, možná s ním tvůrci předlohy měli nějaký styks6.

Jirka Dominec: už jednou jsem tady psal, že nejde o otřepy, ale o vyhřezlé lepidlo. Běžně se mi i u modelů věhlasnějších výrobců japonské provenience stává, že lepidlo vyteče ven. Modely od AZ schválně lepím tak, aby bylo vidět, co je na dílech potřeba začistit, proto jsem tam nechal i zbytky trnu z rámečku.

19) 08.04.2013-09:02  -  jirka dominec    Stavba Nakajima J9N1-K Kikka, AZ Model, 1:72

Mrzí mě, pokud mě někdo pokládá za vola. Ale musím se s tím naučit žít.


Chtě jsem to napsat trochu s nadsázkou, vidím, že jsem alespoň u někoho nepochodil.


Nechci kopat do Muzikanta. Já proti němu nic nemám, jaké on má vztahy ke mně, pakliže nějaké, netuším. Mám od něj cca 15 kitů, zatím v krabici. Nic zásadního proti nim, jinak bych je nekoupil. Ale tady ta Kikka vypadá, že má opravdu hodně otřepů. Stejně jako NC 900, kterého mám od MGD, ale myslím si, že forma je od Muzikanta.


 

1  2  3  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511298278.0163

Reklama: Hračky |