Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9407 / today visits: 9407

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
10) 19.03.2013-18:14  -  Láďa Weigend    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

Proboha, co má angličtina společného s kvalitou modelu? IMHO nikdo Vás nenutí stavět model zrovna v tomhle markingu.

9) 19.03.2013-16:18  -  :-)    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

Stejně jako Very Thanks na závěr vcelku to odpovídá kvalitě modelu ...

8) 19.03.2013-14:55  -  Karel    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

To mít být krásný angličtina: Friends, if anyone has this marking something more, very please more info.

7) 19.03.2013-14:16  -  Jirka Š    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

Asi jsem to napsal špatně,mělo být ne stejně,ale takto... Vzhledem k tomu,že je to zrekvírovanej civil a byl každej zbarven dle přání zákazníka,je to nepravděpodobné.

6) 19.03.2013-12:20  -  Jarda Galler    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

tohle (viz dole) jsem předtím našel a dále neřešil. Prostě se mi ten Fairchild takhle líbís18Posted by Peter AZmodel/Admiral on 04 December 2012 - 07:37 AM'Hornet133', on 03 Dec 2012 - 02:35, said:The colour scheme for A36-2 is completely spurious. It was never painted like that.

It is somewhat similar to a scheme that A36-1 did carry at one stage but there are MANY errors in the drawing compared to A36-1.

In addition A36-2 was a F.24K model with a different shaped nose to that of the more common F.24R and will not be buildable from the F.24R pieces.

Very disappointing in this type of faulty research......

Steve Mackenzie

Dear Steve,
Thank you for your comments on this marking. Yes, it is problematic. The research was very large, but the photo real machine, we could not get.
Therefore, we used the photo of large scale model from David Balfour, who used this color to order the owner of this aircraft (VH-ABZ). Photographs of these two dummies are widely available.
It is so beautiful that we choose to use in our kit.
Friends, if anyone has this marking something more, very please more info.
Very thanks.

5) 19.03.2013-11:23  -  Petr K    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

stejné zbarvení A36-1 a A36-2 vyvozujete z čeho? 

4) 19.03.2013-08:08  -  Jirka Š    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

http://www.adf-serials.com.au/2a36.shtml


Je to malinko jiná verze,jinej motor. Mk III se v ty době ještě nevyráběla. Jinak v odkaze jsou nějaký fotky,stejně zbarvená byla A-36-1.

3) 18.03.2013-18:55  -  Filip Tomči    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

Hezká rychlovka Jardo. Tak by to mělo být. Stavět a ještě si užít zábavu.s63

2) 18.03.2013-18:48  -  Dušan MT    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72

https://www.google.sk/search?q=fairchild+argus&hl=sk&client=firefox-a&hs=PqK&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=clJHUa-tEIiUtAaX4IDwAw&ved=0CEMQsAQ&biw=1280&bih=707#imgrc=C5-P28rxzFKD5M%3A%3BeHb1adGyvBLhvM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.rst-flyveklub.dk%252Fimages%252Fdiv_eng-museer%252Fsm%25C3%25A5%252Felvington%252FP1060466.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.rst-flyveklub.dk%252FDiv_museer_elvington_eng.htm%3B600%3B450


 

1) 18.03.2013  -  Jarda Galler    Fairchild Argus III, který asi nebyl...AZ model 1/72


Na rozdíl od modelu firmy Pavla zde nejsou žádné resiny ani vakuová "skla", takže není nic, co by zdržovalo stavbu a během dvou hokejových přenosů byla hrubá stavba hotová. Další změnou oproti Pavle jsou "skla" vstřikovaná a na výběr máme nádherné 4 kamufláže (viz výše).


Zápas začíná:


1. třetina (Plzeň-Litvínov)2. třetina nebyla fotograficky zachycena (padl jediný gól)


3. třetina - viz foto - zádrhel s broušením na druhý den - Litvínov ale zvítězildalší den další hokejový zápas (nějaká Sparta?), 1.2.3. třetina, prodloužení, penalty + DohránoAž potom jsem se pokusil najít nějaké foto předlohy na internetu, abych zbarvení modelu dovedl k dokonalosti, ale nalezl jsem krutou pravdu (že jsem tam čuměl): Mnou vybraná kamufláž je nejspíše sci-fi a takto zbarvený Fairchild létal pouze jako eRCák (tím vysvětluji název tématu). Nicméně jsem jej tak dokončil s těmito poznatky:
- sestava podvozku, kdy se vše lepí na tupo "od oka odněkud někam" je ten pravý moment, kdy se rozhodnete, že tento model nikomu nebudete ukazovat tak, aby viděl geometrii
- skla nepříliš průhledná, silná a čelní štítek nesedí
- místa k tmelení jsem našel na spodní části přechodu křídel do trupu, u zástavby řadového motoru do trupu a již zmiňované kabiny. Jinak stavba bez problémů s výbornými obtisky...další hokeje již sleduji v normální pozici vleže na zádech.


 

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511298123.914

Reklama: Hračky |