HGW Aires HpH
Mr.Paint Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18
Hauler do 31.05.2019 Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
Fit test Galerie uživatel? Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 39090 / today visits: 39090

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
238) 11.10.2017-14:10  -  Hackovsky    Co se děje s Humbrolkami?

to Martin Decarli: zkuste mrknout na Hataka Blue line. Ty jsou na stetec urcene. Ty red maji blbou povest, ale ta modra je ok.


 


https://www.facebook.com/modelplac/photos/p.1688027754544562/1688027754544562/?type=3&theater

237) 11.10.2017-12:43  -  Marcel CB    Co se děje s Humbrolkami?

To je teď taková přihlouplá móda, nadávat na EU - i my jsme EU.


Protože kdyby to byla pravda, stály by za vyliž i ty Revellky (vyrábějí a prodávají se v EU) a nedaly by se tu koupit Testorky (taky syntetiky a taky se s nimi dobře štětcuje). Problém je jen a pouze u Humbrolu, především jejich výrobou mimo Evropu a pak krkolomným stěhováním produkce zpátky do UK.


 

236) 10.10.2017-17:46  -  Martin Decarli    Co se děje s Humbrolkami?

to Jirka Broz: Jirko to že v tom má prsty néjaký nařizeni EU samo veřim...


Nicméně jak to že dnesni Revellky sou v kryti a kvalitě temer na urovni Humbrolek let 90tých ?


Ty to řeši jak, nevis?

235) 09.10.2017-21:08  -  Jirka Brož    Co se děje s Humbrolkami?

To Míra Bejbl- v žádném případě nepoužívat GSI na HU- obsahuje prvky, které je rozpouší. Dojde ke zkrabacení a zničení podkladu. Jinak GSI ředidlo funguje jako super rozpouštědlo na již zaschlé olejové nátěry, viz HU.

234) 08.10.2017-10:56  -  Mirek    Co se děje s Humbrolkami?

Míro, vždy předem vyzkoušet. Někdy se totiž stane i to, že některé odstíny se navzájem snesou, a jiné ne... Smajlik modelar

233) 07.10.2017-21:47  -  Míra Bejbl    Co se děje s Humbrolkami?
Faktem je, že H asi mají svoji historii za sebou. Nevím zda se tady o tom nepsalo ale chci se zeptat jaká je možná kombinace z Gunze. Lak Gunze na H i ModelMasterech nedělá žádné problémy /vlastní zkušenost/. Otázka tedy zní:
1. je možné Gunze na H a MM???
2. je možné H nebo MM na Gunze ???
3. hrají v kombinacích roli jednotlivé odstíny????
Díky za podělení o zkušenosti
232) 07.10.2017-21:12  -  Jirka Brož    Co se děje s Humbrolkami?

Ale to je jednoduché, Martine. Díky  EU nařízením ta nová neobsahuje žádné škodlivé látky, jedy a další negativní prvky, jenom  samá pozitiva. Můžeš ji i i posnídat. Jen ten model s ní už nenatřeš, protože v ní totiž není fermež.

231) 07.10.2017-20:12  -  Martin Decarli    Co se děje s Humbrolkami?

S tema aquama zatim zkušenost také nemám, ale jen pro potvrzeni jaký sou klasický


Byl sem linej jet do jinýho krámu pro Revelky a taky sem si řek-na techniku tu piskovou vezmu a do pistole bude Hu stačit


Na nakladacek v 1/35 sem spotřeboval teměř pul pixly a to nemužu psát ty nadávky kterýma sem mnohavrstevný střikáni doprovázel. Ke konci sem se koukal že mám na ponku hodně předrevolučni Humbrol taky afrika korps


Tak sem na zbytek auta namichal jen do pistole bez nádobky


Neskuteččný, tatáž ale 30 let stará načatá barva kryla jako vino! žádný stékáni žadných 10 vrstev... proste radost


Reknete mi ale, jak to že Revell tohle dokáže i dnes???


Nerozumim, jen vim že Hu proste NE!

230) 06.10.2017-19:05  -  kragh    Co se děje s Humbrolkami?

Jojo, Humbrolky  jsou netoxické, neohrožující životní prostředí, nepáchnoucí a nebarvící. Smajlik modelar

229) 06.10.2017-08:23  -  corsair    Co se děje s Humbrolkami?

konec jedné epochy plastikového modelářství.......eco nadevšeSmajlik modelar

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711513526459.9045

Reklama: Hračky |