Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9453 / today visits: 9453

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
93) 28.01.2014-08:16  -  Jarda Galler    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083

Tak ten počin s novou kabinou chválím...zrovna o víkendu mi to nedalo (ten model mi stále leží na stole ve stavu v jakém jsem jej naposledy nafotil)  - a tu původní kabinu jsem zkoušel ještě více upravit a na modelu jakž takž je, takže já již novou vaku kabinu řešit nebudu. Snad sem dá fotky někdo jiný.
...a taky jsem někde viděl, že MPM má v plánu nějakou Fougu Magistra taky...s43

92) 27.01.2014-22:32  -  VALOM    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083

Jak jsem avízoval, nová vacu kabina na Fouga Magister, která podstatně zlepší usazení na moel a umožní reálnější pohled zejména na otevřenou kabinu je již k dispozici. Je to set o dvou kabinách, takže řezání je bez problémů možné.  Ode dneška se dodává do každé krabice jak obou původních verzí (FAF a Luftwaffe), tak dnes zahájeného prodeje nových markingů (Belgie, Izrael). Zájemci o tuto kabinu, pokud si zakoupili některou z prvních dvou verzí, ji dostanou zdarma. Pište na mail v záhlaví. Jen prosím po objednáni o malé strpení, protože se budou dělat týdení kumulace, aby se neběhalo na poštu s každou jednotlivou kabinou.

91) 20.12.2013-18:44  -  jenda    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083
Čtení a fotky s touto obludičkou v nejnovějším REVI 94 ( v Izraeli).
90) 20.12.2013-11:33  -  Michal Doskočil    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083

prostě by to chtělo do modelů dávat vacu rovnou. Toto je opakující se chyba, kterou není dobré opakovat ...

89) 19.12.2013-19:34  -  Olda    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083

Dobrý den pane Jardo Gallere,


bylo by možné udělat v podobném duchu recenzi na nového 1/72 Hurricana I od Airfixu?


díky.


Olda H.

88) 19.12.2013-17:15  -  hustilka    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083
dotaz pro L.Malého

Libore nebyl jsi letos o jaru na kole u Hemrových skal ?
87) 19.12.2013-16:37  -  pepa    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083
to Pro Ghosta: A Tobě by neuškodilo,vrátit se do školy
86) 19.12.2013-14:52  -  Pro Ghosta    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083

Jak hloupé L.Malý kritizovat anonymnost a přitom provozovat mnoho let anonymní forum.


Občas neuškodí chvilku po přemýšlet i L.Malemu.


 


 


 


 


 

85) 19.12.2013-14:22  -  Libor Malý    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083

VALOM: vůbec ne za sebe, protože tento model nemám, ale za ostatní modeláře, kteří si jej již pořídili, si dovolím poděkovat Vám za Váš vstřícný přístup stran výměny kabinky i Vaši rychlou reakci k tématu. Ještě dovětek k Vaší odpovědi anonymovi s nickem Pro ghosta - srabi obvykle, a možná i záměrně, píší zkreslené nebo nepravdivé informace s vědomím, že je se schovají za svůj nick, ne však vždy to funguje jak si oni myslí. 

84) 19.12.2013-14:01  -  VALOM    Fouga CM.170 Magister, Valom 1/72, kat.č. 72083

Pro Ghosta. prosím nedělejte závěry o kterých nic nevíte. Pan Vandělík kabiny nelisoval.
S lisařem jsem teď mluvil a potvrdil mi, že dodaný odlitý vzor se shoduje s výliskem. Ještě o tom budeme jednat, nicméně stalo se.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511298403.6372

Reklama: Hračky |