Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9481 / today visits: 9481

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
6) 10.06.2014-11:46  -  Libor Malý    Zlín Z-226, Kovozávody Prostějov 1/72, kat.č.KPM 002

Minulý týden jsem se na stavebnici díval na krámě. Připadlo mi, že otvory pro usazení podvozkových noh jsou šejdrem. Na fotce celkového pohledu na díly publikované níže je to taky vidět. Údajně je i jedna podvozková noha kratší.

5) 01.05.2014-12:25  -  Mirek    Zlín Z-226, Kovozávody Prostějov 1/72, kat.č.KPM 002

Koukali jsme tu na to, a fakt nevíme, jak si dokázal takhle ho přebarvit. Já nad tím předtím vůbec neuvažoval, myslel jsem, že máš dvě stavebnice ...

4) 01.05.2014-11:03  -  Jarda Galler    Zlín Z-226, Kovozávody Prostějov 1/72, kat.č.KPM 002

s1s1s1...dneska nefotím, tak jsou jak mají být

3) 30.04.2014-23:56  -  Mirek    Zlín Z-226, Kovozávody Prostějov 1/72, kat.č.KPM 002

No tak to jserm zvědav, jakou barvu budou mít ty výlisky zítra


 


 

2) 30.04.2014-22:40  -  Jarda Galler    Zlín Z-226, Kovozávody Prostějov 1/72, kat.č.KPM 002

Včera jsem chválil návod, ale přece jen bych nějakou výtku měl: barvy kokpitu jsou uváděny jako "modrošedá" a "šedá" . Je to trochu vágní, když si vzpomenu na to, že je kniha, která popisuje dokonce 50 odstínů šedis4.


Takže ty fotky:


Jde o snadno sestavitelný model s detaily plně dostačujícími pro toto měřítko. Osobně bych ale preferoval u tak malé předlohy měřítko větší.


Každopádně výběr typu spolu s atraktivními kamuflážemi je příjemným překvapením při pokusu o znovuvzkříšení tradiční, u nás navíc i srdeční značky. Možná, že vydávání nových, původními KP nikdy nevydaných modelů, je lepším obchodním počinem než vydávání sice překopaných, ale starých typů.


P.S. změna barvy plastu v průběhu stavby je zapříčiněna tím, že neumím fotits8

1) 29.04.2014  -  Jarda Galler    Zlín Z-226, Kovozávody Prostějov 1/72, kat.č.KPM 002

Kovozávody Prostějov made in okraj Prahy...no, nevím, skoro bych čekal původní, esteticky vyladěnou a zatím nepřekonanou, ale trochu jinak žlutočervenou krabičku. Ale je to jen můj názor, pokrok nelze zastavit.Začnu netradičně návodem, protože je již zvykem psát "standardní", ale pokud si vzpomeneme na dřívější návodové hrůzy (nejenom tohoto výrobce), tak zde nezbývá než chválit. Zde se nemůže stát to, co se stalo kdysi jednomu začínajícímu mladíkovi při lepení jednoho z KP modelů, kdy on horlivě postupoval dle ne zrovna přehledného návodu (pamatujete ty KP návody?) a nalepil podvozková kola na bačkory zvenku. 
Rovněž chválím zveřejnění jmen realizačního týmu a oceňuji odvahu těchto pánů jít "s kůží na trh".
...další fotky za chvíli

1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511298524.76

Reklama: Hračky |