Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9617 / today visits: 9617

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
47) 06.06.2014-22:15  -  David Hényk    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

King Tiger: Děkuji za nabídku. Příště se ozvu do mejlu. Wellesleye jsem už obratem objednal na anglickém ebay.

46) 04.06.2014-22:04  -  M.B.    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

Karel: netuším podle čeho  soudíte jelikož stavbu vede pan Galler a o jeho tvorbě jsem
v příspěvku č. 43 napsal
"Takže pokud to vemu podle fota zdejší stavby která se mi celkem zamlouvala (stavitel nikam nepospíchá a používá kvalifikovaný odhad - obyčejný selský rozum který bohužel není každému dán) a hodnotím ji pro sebe ,možná i jiné, za přínosnou ........."

To že pan Galler používá kvalifikovaný odhad napsal sám v jednom z příspěvků a já jsem tento postup pouze pochválil.Máte pocit že je to pokus o jeho zesměšnění?

Nikde ani náznak něčeho.....??

Karle nechci se Vás dotknout (sledujete jak na to jdu opatrně) ale asi jste si spletl recenzenta
pan Libor Malý Tady nelepí.
Jím vedenou recenzi,spíše řekněme stavbu bych nejspíše pro rozdílnou preferenci ani nesledoval.

Skutečně sledovat někoho který si u plastikové stavebnice stěžuje na nezatažitelnost podvozku nemusím, to mi věřte.
Naštěstí jsou tu i jiní kteří na to jdou právě se selským rozumem či kvalifikovaným odhadem a na jejich stavbu se rád podívám stejně jako na zdejší stavbu pana Gallera.

 


45) 04.06.2014-16:29  -  Karel    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

M.B.: Zbytečně to moc prožíváte. A místo recenzenta tím zesměšňujete sebe.

44) 04.06.2014-11:49  -  Libor Malý    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

M.B.: Wellesley není vůbec můj favoritní typ, proto se s ohledem na jeho konstrukci rád nechám poučit. 

43) 04.06.2014-11:24  -  M.B.    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078


Pane Malý skutečně jste mne přesvědčil že příspěvky vážně nečtete.

V příspěvku č.18 jsem se zmínil:
Jinak pro některé recenzenty (skutečně nikdo konkrétní) bude dobré si fotografie dobře a důkladně prostudovat.jelikož konstruktéři si s pasováním přinejmenším zadního překrytu střeliště moc starostí nedělali a je tam poměrně značný schod.

Je pravda že již v té době jsem chtěl doplnit konkrétní jméno ale zůstal jsem taktní.

Pokud to vemu pouze technicky tak překryt zadního střeliště nebyl skládací stan ale asi plexi v rámu.
A pokud tuhle konstrukci chci otočit na pantu do trupu musí být menší než trup ,jinak by se tam přeci ani nevešla.

Takže pokud to vemu podle fota zdejší stavby která se mi celkem zamlouvala (stavitel nikam nepospíchá a používá kvalifikovaný odhad - obyčejný selský rozum který bohužel není každému dán) a hodnotím ji pro sebe ,možná i jiné, za přínosnou musím říci že překryt zadního střeliště je s přimhouřením očka jakž takž pasující a s tím si určitě stavitel jdoucí do modelu této kategorie poradí.Ale vlastně je ten překryt větší než by měl být jelikož by kvůli možnosti sklopení do trupu měl být vždy o sílu trupu menší.pak by to tam ale asi šlo špatně nalepit a proto to výrobce udělal jak udělal což beru na vědomí a nekomentuji.

Pane Malý věřím že pokud by výrobce udělal překryt přesně jak by měl být,to znamená že by vlastně propadl trupem tak by Vás snad kleplo.


Je znát že vlastně píšete a ani netušíte o čem.

42) 04.06.2014-10:48  -  KING TIGER    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

Pokud by jsi měl zájem o danou publikaci napiš mi do mailu. Nechci tady spamovat příspěvek.

41) 04.06.2014-10:46  -  M.B.    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

Pane Malý pokud příspěvky vůbec čtete tak nejspíše příliš mezi řádky,neb jinak si Vaše slova nedokáži vůbec vysvětlit.Možná jen značně  pomatený čtenář by mohl usoudit že jsem něco sliboval.

Své příspěvky jsem si ale pro jistotu ještě jednou přečetl, ač to nebylo nutné, jelikož si zhruba pamatuji co jsem psal.

V příspěvku č.13 píši že: "pasování zhodnotím až po stavbě"
V příspěvku č.22 hovořím že: "do stavby jsem se ještě nepustil (a lákadel je tolik)"

Dovětek v závorce měl  i méně bystrému naznačit že stavba u mne není příliš aktuální, že k ní dojde "někdy".
Speciálně pro Vás pane Malý je v tomto případě "někdy" naprosto neurčitý čas a možná se do stavby ani nikdy nepustím jelikož jak jsem psal lákadel je tolik.

V tom že jsem sliboval stavbu jste vedle jak ta jedle.
Možná při stavbách používáte příliš agresivních lepidel co nenažírají-nelepí pouze plast ze kterých jsou stavebnice vyráběny.
Jak jinak si vysvětlit Vaši zcela nesmyslnnou dedukci??? 

40) 04.06.2014-10:23  -  David Hényk    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

Ano to je fakt..byla to prvotní reakce, takže se omlouvám za "dramatizaci" Jestli mají ostatní shopy spec. ceny nevím, ale běžná cena za balík je kolem kila, kilo deset za PPL. Proto můj úžas. Vaši skoro jmenovci Plastic Hobby posílají drobnosti za 60 kč..což je tak adekvátní. Sám jsem posílal knížku za max pade a bylo to ok. Ale já vím jsem osoba soukromá.

39) 04.06.2014-10:08  -  KING TIGER    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

To:David Hényk  nejsem si vědom že by jiné e-shopy měli speciálně udělané poštovné podle toho zda se jedná o časák či rezin kola atd. Nevím proč to tak prožíváš. Jsme přeci jenom lidé a stačí napsat a po mailu se třeba domluvit.

38) 04.06.2014-10:02  -  Libor Malý    Vickers Wellesley Mk.1, Valom 1/72, Kit No.72078

M.B.: připomněl bych Vaše slíbené zhodnocení jak Vám tam šly čiré díly, nejlépe doplněné fotkami. Podle Jardových snímků to vypadá, že překryt střeliště a zadní díl kabiny pilota je menší.

1  2  3  4  5  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511299123.1529

Reklama: Hračky |