HGW Aires HpH
Mr.Paint Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18
Hauler do 31.05.2019 Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
Fit test Galerie uživatel? Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 38977 / today visits: 38977

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
23) 05.12.2017-19:07  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Novinky na prosinec najdete na našem webu


http://peewit.wixsite.com/masky

22) 16.10.2017-14:35  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Novinky na říjen najdete na našem webu:


peewit.wixsite.com/masky

21) 25.08.2017-08:59  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Masky na modely: Bloch MB-155 (RS models), Northrop A-17, A-33, DB-8, Nomad Mk.I (MPM a Special Hobby), Seversky P-35 (Special Hobby), Spitfire Mk.22 & 24 (Xtrakit, Special Hobby), SB2U Vindicator, Chesapeake Mk.I (Special Hobby a Azur) a Vampire (Mark I models). Bližší informace najdete zde

20) 27.06.2017-19:45  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Nové masky na pět zajímavých modelů od firem Special Hobby, RS models, IBG models a Směr, více informací na peewit.wixsite.com/masky/novinky


A ještě jedna informace navíc - pokud má někdo zájem o knihu o čs. letadlech v Bulharsku, k dispozici je již jen jeden výtisk, možnost objednat zde


 

19) 30.05.2017-16:50  -  Standa "Artur" Kučera    Peewit - masky na kabinky

Objednávat můžete zde:


 


http://www.arturmodel.cz/vse/c-1219/?m=2279


 


Nebo osobně na naší pražské prodejně U krčské vodárny, kde máme téměř vše z masek Peewit skladem.


 


http://www.arturmodel.cz/prodejna-praha/t-295/

18) 29.05.2017-14:56  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Nové masky na kabinky pro šest modelů v měřítku 1/72 najdete zde:


http://peewit.wixsite.com/masky/novinky

17) 10.04.2017-11:29  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Novinky na duben najdete na našem webu:


http://peewit.wixsite.com/masky/novinky
Zároveň bych si Vás dovolil upozornit na nový typ výrobku v naší nabídce, a sice "autentické" kamuflážní odstíny na modely letadel čs. vojenského letectva. Nabídka je určena všem, kdo pracují s barvami Vallejo Model Air (nebo o jejich použití uvažují). Nejedná se totiž o nový druh barev, ale pouze o úpravu odstínů tak, aby vyhovovaly potřebám těch modelářů, kteří se zabývají čs. letectvem a kterým záleží na tom, aby použité odstíny co možná nejvěrněji odpovídaly skutečně použitým barvám. Více informací naleznete zde:
http://peewit.wixsite.com/masky/barvy


16) 16.03.2017-20:14  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Nové masky na kabinky na modely letadel firem Kovozávody Prostějov, Modelsvit, AZ model, Fly, Airfix, Italeri, RS models a Brengun najdete na našem webu:


http://peewit.wixsite.com/masky/novinky

15) 13.02.2017-12:11  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

První letošní novinky najdete na našem webu:


http://peewit.wixsite.com/masky/novinky

14) 28.11.2016-16:09  -  Peewit    Peewit - masky na kabinky

Listopadové novinky v měřítku 1/72, 1/48 a 1/144 najdete na našem webu:


http://peewit.wixsite.com/masky/novinky


Abecední seznam všech vyráběných masek, seřazených abecedně podle typů letadel, naleznete zde.

1  2  3  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711513526209.2698

Reklama: Hračky |