Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint Válka do 31.12.18
AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019 Nordland WW1 do 16.1.2018
Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 2628 / today visits: 2628

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
15) 15.02.2016-14:46  -  Vladimir Kafka    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

14) 15.02.2016-14:22  -  Vladimir Kafka    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

zjednoduseni kokpitu mi opravdu tolik nevadi, protoze to je prevazne utopeno hluboko v trupu (rekneme ze to ma byt "easykit"), zatimco ten prostor za kokpitem je velmi viditelny i pri zavrene kabine (respektive paradoxne zejmena pri zavrene kabine, protoze tam neprekazi odsunuty prekryt). vadi/nevadi kazdopadne berte uplne teoreticky, ja ctvrtky stejne nelepim, reaguju jen proto, protoze je mi predloha blizka :)


hlavni problem je kazdopadne v tom, ze ve skutecnem Gladiatoru radiostanici zakryva ten vyrazny mustek ci kolejnice, na ktere jsou uchycene pasy. ten tu naprosto chybi. zaroven uplne chybi i prepazka za sedackou.

13) 15.02.2016-13:50  -  Pepa304    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

No když Vám nevadí ta "podlaha od zdi ke zdi" a absence spousty jiného vybavení kabiny... V reálu skutečně bylo vidět na "dno" trupu, jak se zmínil recenzent, pod nohama měl pilot jen ty dvě drážkované podlážky, byť vypadaly o dost jinak. Za sedačkou skutečně radiostanice byla, ale tahle"Hnusnější než ty porty jsou každopádně ty bradavice na trupu, co mají představovat rychlozámky (?).

12) 15.02.2016-12:43  -  Vladimir Kafka    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

chvili trvalo nez vizualni pamet zapracovala, ale ted uz jsem si jisty. ta krabice s cudliky je radiostanice z Fairey Swordfish, patrne rovnou okopirovany dil z Tamiye 1/48, a to vcetne "policky", soucasti konstrukce na ktere radiostanice ve Swordfishi stoji, to cele otocene o 90° a narvane za kokpit.


no, tak to je slusnej kabaret. Cinan se s tim opravdu nesere.

11) 15.02.2016-12:24  -  Vladimir Kafka    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

zajimalo by me, kde vzal Cinan tu krabici s cudliky za kokpitem. To takhle je na nejakem soucasnem warbirdu nebo je to uplne vycucane z prstu? S normalnim Gladiatorem to kazdopadne nema spolecneho nic.


Co se tyce tech podkridelnich kulometu, jakkoliv to vypada divne, jsou ty "trumpety" asi v poradku, na predloze byly hodne vyrazne.

10) 14.02.2016-12:37  -  Wraith...Ghost...Spectre...    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

Swordfish od Tamiye má to ukotvení vzpěr řešené podobně, ne li identicky... co si pamatuji.

9) 14.02.2016-12:07  -  jenda    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

MN ho má za 599,-, E je za nějakých 27,-, takže +- stejně.

8) 14.02.2016-11:54  -  Míra    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

Koukám, co se týče vnímání reality ohledně portů a náběžné hrany, jsou číňani daleko dáíl než Eduard

7) 14.02.2016-11:28  -  Jarda Galler    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

...obávám se, že Číňan s drátama nepočítal, proto je do návodu ani nedal - to jsem pozapomněl stavebnici vytknout...rovněž taky nepoužitelný zaměřovač - jediná součástka, co jsem z těch 40 nepoužil.

6) 14.02.2016-11:15  -  jirka dominec    Gloster Gladiator Mk.1, Merit 1/48 fit test

Jo. Děkuju za reportáž.


Pro kvalifikaci "víkend" chybí ještě nějaký Číňan, aby natahal dráty.

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711510992621.0215

Reklama: Hračky |