Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9574 / today visits: 9574

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
46) 12.06.2016-02:30  -  Jeňýk    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Já ho asi koupím. použiju obtisky a kokpit na Akádu a když seženu obtisky na MF, zkusím na druhou naroubovat SOPku.

45) 06.05.2016-18:21  -  Karel    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Krásně to tu cenzuruješ. Takže u fit testu KP se nesmí ani napsat, že model sedí hůř než 30 let stará Academy. Aby se výrobce zase neurazil.

44) 04.05.2016-16:11  -  Arnal    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Tak ve zjednodušeném podání to lze tak popsat a vysvětlit. Zajímavé ovšem je, že třeba fit testy stavebníc jjiných firem (třeba Valom, Brengun) se málokdy zvrhnou ve flame a kritické příspěvky se tam objevují též. Tím nechci začínat další přestřelku, ale zajímavé to určitě je.

43) 04.05.2016-10:55  -  Libor Malý    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Vzhledem k tomu, že diskuze následující po mém fit testu přerostla v napadání, osočování a pomlouvání výrobce, byly příspěvky včetně příspěvků na takové navazujících odstraněny. Slušně vystupující uživatele žádám o pochopení a ostatní o to, aby si přečetli co je napsáno v pravidlech a zásadách fóra aby nemusel být obdobný zásah proveden i v budoucnu.

42) 02.05.2016-13:42  -  DUNDR    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

V návodu jsou pylony pro baky nakresleny - a to u pozice č.15 jako díly 16R a 17L, ale bez baků a křídla v přední poloze nedávají smysl. Nechápu, proč u rozstřelu dílů je naopak škrtnut podtrupový bak, se kterým čs. MLky létaly.


Záhlavníky u sedaček byly černé a ne bílé, pásy šedé. Barvy z návodu kůže a plátno jsou asi na jiný typ a jinou dobu?


Naše MLky měly dvojitý závěs směrovky / jako je zde na druhé SOP z verze MF / a neměly to zesílené plátování na vstupech vzduchu - zde díly č. 89 a 90. Použil bych díly 22 a 25.

41) 02.05.2016-12:53  -  Vláďa M.    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Libore, nevím zda ML mohly nosit nádrže pod pohyblivými části křídel. Mig23BM ano, ale pouze při plně rozevřených a zajištěných křídlech. Pokud by ML mohly a ty by si tam ty závěsníky dal, tak by si měl křídlo zalepit v otevřené poloze, nepohyblivé. Jinak by to byl nesmysl. Závěsníky se nenatáčely podle rozevření křídla.

40) 02.05.2016-12:27  -  Libor Malý    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Vláďa: pod křídlo jsem závěsníky dal, ale jen na jeho pevnou část. Ty druhé, na které se ptám (na fotce v modrém kroužku), by měly přijít na pohyblivou část křídla.

39) 02.05.2016-10:55  -  Vláďa M.    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Tak to mají v plánku obráceně. Já jsem před lety stavěl Mig 23 ML ze stavebnice Mig 23S(Academy) a vyzbrojil jsem ho jako stroje sloužící v hotovosti AČR. Pod trup 2x rakety R 60. Pod křídla - vlevo 1 x R 23R, vpravo 1x R23T. Nádrže jsem neřešil.

38) 02.05.2016-09:38  -  Libor Malý    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Vláďa: díky za postřeh, jsou nalepeny tak jak udává návod ve stavebním kroku č.13, tedy "vykousnutím" dopředu.


Zajímalo by mě použití závěsníků č. 16 a 17 jestli u verze ML mají vůbec být a použití podtrupové nádrže, která je v návodu označena jako díl k nepoužití, ale otvory v trupu pro ní jsou.


A ještě doplním, že zátěž 10 gramů podle návodu by tam ani nemusela být, protože model stojí na všech třech i bez ní.

37) 02.05.2016-09:24  -  Vláďa M.    MiG-23ML Kovozávody Prostějov 1:72 kit-fit test

Libore, jen taková drobnost. Pro pořádek. Ty lapače vzduchu na chlazení kanónů GŠ 30 jsou přilepeny obráceně. Viz např. plánek na tvém obrázku, kde řešíš vstupy vzduchu.

1  2  3  4  5  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511298953.6816

Reklama: Hračky |