Plastic Planet malý 2 Fit test Special Hobby malý Eduard malý2
Plastic Planet malý
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Eduard velký   Special Hobby velkýdenní zobrazení: 12775 / today visits: 12775

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
32) 11.06.2022-09:35  -  Libor Malý    lak Future

Oživuji téma o Future. Tady se dá pořídit rozlévaný o obsahu 100 ml. Je to sice z Řecka, ale poštovné není moc drahé.

31) 31.10.2019-09:36  -  Martin Decarli    lak Future

Tak na lak future nedoslo


ale


vyzkoiusel sem ty 2 lesticí pasty od Tamiye, a sem uplne nadšenej !


Opravdu zubni pasta se za leta silne zmenila, a snažit se s ni neco vylestit, je jako vzit 40tku smirgl a myslet že povrch bude bez rýh


Fakt me máloco nadchne ale tyhle pasty me vzali TOTALNE


 


PS Doba je dál, od te kdy se o laku diskutovalo, a tak se jen pro zajimavost zeptám - dá se lak Future koupit u nás?

30) 25.10.2019-11:44  -  Martin    lak Future

Laboruji ted s leštěnim kabinek z polyuretanu


když sem videl tu kabinkiu P40, cuměl sem na drát


Za tech pár let možná i máte jiný, nový zkušenosti


Mužete mi prosim poradit jak nejlépe na polyuretanové kabinky? Stale je nej Future?


A nestrhne to Tamiya páska???

29) 23.09.2016-15:40  -  Muž z bulváru Pukacínů    lak Future

Podobně bude fungovat určitě vícero podobných a především daleko dostupnějších přípravků, než jen ten Future. Možná že se nikomu nechce pustit se do vyzkoušení jiných leštěnek. Škoda. Třeba by ty výsledky byly srovnatelné.

28) 23.09.2016-11:18  -  Libor Malý    lak Future

Já ho mám odtud. Holt každá stranda něco stojí.

27) 22.09.2016-21:59  -  Martys    lak Future

L. Malý: Copak k dostání je, ale to poštovné je strašné (aspoň na ebayi)

26) 22.09.2016-18:51  -  Libor Malý    lak Future

Nyní experimentuji s jiným přípravkem - viz foto. Výhodou je, že je k sehnání na e-shopech v UK. Je sice jiného složení než origoš Future/Pledge, ale co jsem zatím zkoušel stříkat místo lesklého laku a namočit do něj poškrábanou kabinku tak bych řekl, že funguje velice obdobně. Kabinku od 1/32 P-40ky jsem v levé části na pevném prosklení nejprve poškrábal hrubou smirkovou tyčinkou Squadron, to pak přeleštil jemnou a trochu hadříkem a namočil. Výsledek je snad zřejmý z fotek, zájemcům to rád ukážu v sobotu na Eday.


     

25) 19.08.2016-13:27  -  jfb    lak Future

Taky prosím o nabídku. A jestli jsou ještě vrtáčky? Ty bych chtěl také, mail v hlavičce. Díky


 

24) 19.08.2016-13:15  -  jirka dominec    lak Future

Libore, koupím. Na e-deji. Děkuji. MŮJ mail je v hlavičce.

23) 19.08.2016-13:01  -  Libor Malý    lak Future

Rozhodl jsem se zbavit se nějakého deci z flašek Pledge viz fotka níže. Určitě bych to všechno na to, co bych chtěl ještě postavit, nespotřeboval, je toho skoro jeden litr. Zájemci napište kdyžtak na mail v hlavičce.

1  2  3  4  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1656681320.3675 forum