Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Special Hobby malý HGW
Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 13292 / today visits: 13292

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
600) 23.07.2018-11:05  -  kragh    Vášova burza

ČRo?

599) 22.07.2018-23:26  -  KarelD    Vášova burza

Co je to vlastně ten "Main stream", mimo ČT?

598) 22.07.2018-22:15  -  Hroch šumavský    Vášova burza

Zdravím, pane Malý.


Ten článek je výstižný.


Co se týče PListů, tak to mám takytak.


Líbí se mi hlavně z toho důvodu, že poskytují informace, které se mainstream snaží před veřejností zatajit -  a zároveň uvádějí na pravou míru lži bezcharakterních šmejdů, kteří se snaží rozvracet vlastní zemi a plivou na vlastní národ.


 

597) 20.07.2018-11:37  -  Karel    Vášova burza

No, holt se v tomhle asi neshodneme. Parlamentni listy pro mne proste nejsou serioznim mediem z rady duvodu, ale to asi nema cenu tady rozebirat. Uznavam, ze je to hodne o svetonazoru cloveka a o tom, ze samozrejme preferuje nazory blizsi jeho videni sveta. Holt mam bliz k tomu mainstreamu, byt se snazim mit na veci vlastni, zdrave kriticky nazor.


Me celkove debata o migrantech v CR prijde srandovni. Osobne jsem zadneho migranta nevidel. Ale posledni dobou zjistuju, ze u nas na sidlisti slysim nejak prekvapive casto rustinu a kdyz jdu do hospody je pravidelne tretina az polovina osazenstva rusky mluvici. A turisti to nejsou. Nikdy jsem ale neslysel, ze by se melo sledovat/resit treba to, aby se nezneuzivala turisticka viza, zajimalo by me jestli nekdo resi to, kdo tady skupuje byty a pronajima je pro kratkodobe ubytovani (jiste legalnich) delniku. Mnohem vic me trapi to kdyz vidim na Vaclavskem namesti a prilehlych zlicich prostitutky, vekslaky a prislusniky cecenskych a jinych mafii, ktere uz leta ne li desitky let rejdi v centru Prahy vesele... ale to nikdo neresi, protoze je to problem, ktery vyzaduje reseni... napriklad


Misto toho intenzivne resime islamske migranty, neomarxisty a to, kdo z redaktoru mainstreamovych medii by mel viset. Tenhle virtualni problem uz ovlivnil minimalne dvoje volby a ovlivni radu dalsich...


Ale nic, omlouvam se za svuj vstup do tehle diskuse, uz zase vystupuji :-)


T

596) 20.07.2018-08:24  -  Libor Malý    Vášova burza

Kouzlo nechtěného. Zrovna před chvílí na PL naskočil článek, který by se dal nazvat pohledem z druhé strany.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prehrate-mozky-Safrovych-fanatiku-kriva-huba-Bakalova-komentatora-Zcela-mimoradnou-naloz-nenavisti-komentuje-radni-Knourek-544651

595) 20.07.2018-08:12  -  Libor Malý    Vášova burza

Karel: a víš že jo Tomáši? PL čtu poměrně často, je to portál s informacemi z celého spektra současného dění, dávají prostor poměrně široké plejádě autorů s různícími se názory, hodně článků mají převzatých z jiných portálů, takže mají dost široký záběr. Propagandu neřeším a ničím neargumentuji, dal jsem sem jen odkaz.

594) 20.07.2018-01:33  -  Karel    Vášova burza

Libore, Vam to zamysleni pana Sevce prijde zajimave jako vazne? Me to taky prijde zajimave, ale asi jinak nez to bylo mysleno...


...vojensko prumyslovy komplex... odstraneni Putina = jaderna valka... atd.


Mainstreamova media jsou zlo a Parlamentni listy maji rozumne nazory?


To, ze tady hroch pravidelne pluve svoje nenavistne vykriky beru trochu jako folklor, ale trochu me prekvapi kdyz nekdo, kdo jinak pusobi celkem rozumne zacne argumentovat konspiracnimi teoriemi a ohani se medii typu Parlamentni listy, ktere jsou pripaganda non plus ultra...

593) 19.07.2018-17:19  -  Hroch šumavský    Vášova burza

Nová ministryně, Maláčová - to si dělá vedení ČSSD prdel i z vlastních voličů.


Absolventka politologie ve Frankfurtu !!!!!!!!!


Takže neomarxistka jako svině!


 


 


 


 

592) 19.07.2018-12:59  -  Libor Malý    Vášova burza

Jarda Galler & the others: docela zajímavý postřeh na aktuální téma od pana Štefce.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-to-je-v-te-CT-O-co-jim-jde-Vyhroceny-ohlas-na-setkani-Trumpa-s-Putinem-544495

591) 19.07.2018-12:28  -  Mirek    Vášova burza

Pánové kdo má zájem :D?


 


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711532346612.6988 forum

Reklama: Hračky