Fit test Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
  Special Hobby velkýdenní zobrazení: 4321 / today visits: 4321

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
4083) 21.01.2021-20:48  -  Hroch šumavský    Vášova burza

Kdepak, Mirečku. Te šmejd nezmizel. Ten bude mít tu drzost kandidovat na prezidenta.


A obávám se, že bude ,,zvolen"...

4082) 21.01.2021-20:30  -  Hroch šumavský    Vášova burza

Jo.

4081) 21.01.2021-20:12  -  strýc Artuš    Vášova burza

Tak pořád lepší když se perou takhle, než když se v 68 praly dvě party komunistů a jedna z nich si pozvala na pomoc ruskýho kámoše...

4080) 21.01.2021-19:45  -  Mirek    Vášova burza

Kalousek není a už se perou Smajlik modelar. To je reprezentace ...

4079) 20.01.2021-21:57  -  Hroch šumavský    Vášova burza

4078) 20.01.2021-20:52  -  Hroch šumavský    Vášova burza


Jestřáb lesní.


Sežral tady letos dvě slepice.

4077) 20.01.2021-20:38  -  Hroch šumavský    Vášova burza

Jo, a kalousek* , ten hraje divadlo. Bude škodit z ,,druhého sledu" .


 


 


*- jména sviní píšu malým písmenem na znamení opovržení.

4076) 20.01.2021-20:32  -  Hroch šumavský    Vášova burza

Nevím, Mirečku. Jsem u sebe. Dovím se v neděli...


Pzkpfw IV. jsem tam dal v souvislosti s tím, co psal pan El Thud.Také se mi tento pancerkampfwágen líbí.To co píše o Vůdci a Habsburcích je zajímavé. Je třeba si neustále doplňovat znalosti.


Včera tu zuřily živly, taxem neměl na nic čas.


A musim pochválit žabáky za výkres na křídlo A-320 ! Konečně to jednou řádně navazuje na sebe - a dokonce nezapomněli dát odkazovou čáru na výkres části mezi zadním nosníkem a spoilery! To se u nich nevidí!


Hockey - dneska Třinec udolal Litvínov dvajedna u nich.


Tygři a chytráci jsou pro Spartu oříšek, pravdaže...hlavně při plejoff.


Divá zvěř se dnes neprojevila. Ta vichřice všechno zvířectvo vždy dost vystraší.
 

4075) 20.01.2021-19:24  -  Mirek    Vášova burza

Tak co hrochu nesežrala tě divoká zvěř? Hele co se to stalo na tý Ruzyni? Prej nějaký letadlo vjelo na dráhu aniž k tomu dostal povolení a zrovna byl na finále někdo jinej?? Naštěstí bez následků.

4074) 20.01.2021-14:29  -  El Thud    Vášova burza

Doporučuju knížku Hitler a Habsburkové. I když vlastně to skoro vůbec není o Habsburcích, je to hlavně o dětech zavraždeného arcivévodského páru... A popravdě, když sem to četl, tak mi bylo stydno, jak hnusně se k nim 2x tahle země zachovala. (Zvláště, když vezmete v úvahu, že to bylo z polovičky vlastně Češi). Nejdřív osiřelým dětem sebrali Konopiště (s tím, že odjíždí jenom na chvíli) a po druhé světové válce (kdy jeden syn padnul na východě a druhý se ztratil někde v táborech SSSR, poté co byl zajatý v ČSR, a i když ho hledali na přímluvu od královských rodin celé Evropy, nikdy se nevrátil a umřel v gulagu v roce 1948). Prý se vnuci Františka Ferdinanda a hraběnky Žofie Chotkové soudili o Konopiště, ale v roce 2013 bylo všechno zamítnuto... a po II. světové vystěhovali i dceru Františka Ferdinanda z Nostického paláce... A její bratři (žádný se nedožil 60.) byli první političtí vězni v Dachau, jednoho pustili dřív ale druhýho až na samým konci války, protože nenáviděl Hitlera a před anšlusem Rakouska rozflákal výlohu německý cestovky, ve který byla fotka Hitlera a svítící svastika. Takže jeho bratr byl braný jako politický vězeň, ale on jako terorista... A přiznám se, že jsem netušil, že jedním - ne li hlavním - důvodem, proč Hitler tak rychle anektoval Rakousko, bylo to, že tam mělo být referendum, ve který se mělo rozhodovat jestli se stane zase zpátky monarchii - s císařem Ottou - nebo ne, a vypadalo to že se tak stane. Proto i ten plán na anexi (anšlus) nesl název Otto. Ale je tam i hezky psaný, jak spousta Rakušáku za války se chlubila jak vítali Führera - a po válce - tam nikdo nebyl, nikdo ho nevítal a nebyl nacista....


Ale nechybí samo ani popis toho, jak vlastně Franz Ferdinanda spousta lidí nenáviděla, protože si vzal češku a byl pro nový uspořádání monarchie....Dokonce před oním osudovým atentátem noviny na balkáně psaly že přijede Franz a jeho česká k...va....


Dokonce prý manželovi dcery F.F. řekli, po válce, že když se zřekne svý habsburský manželky, tak mu nechaj Nostický palác (dnes Ministerstvo Kultury) a on jim řekl - Ale moje žena přece žádná habsburská manželka není a nikdy nebyla... (Což je vlastně pravda...)


Je to fakt moc hezká a čtivě napsaná knížka, i když vzhledem k mnoha okolnostem smutná...


Docela by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby se to referendum stihlo a fakt byl na konci třicátých let zpátky v Rakousku císař.... ale to je to coby kdyby....


Já bych se za krále nebo císaře nezlobil, ale radši než habsburky (přece jen to Franz Josef pokaňhal s tou první válkou) viděl třeba zase Lucemburky... kde monarchie (byť knížecí) funguje dodnes.


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711611296782.9758 forum

Reklama: Hračky