Special Hobby malý Eduard malý2 Plastic Planet malý Plastic Planet malý 2
Fit test
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Special Hobby velký   Eduard velkýdenní zobrazení: 18545 / today visits: 18545

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
9) 09.04.2017-09:52  -  Libor Malý    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test


   


Jak jsem se rozplýval nad pasováním horních dílů křídla, tak u čirých dílů překrytu kabiny je tomu jinak - jsou větší. Pro lepší viditelnost přesahů jsem díly fouknul podél rámování surfacerem. Podotýkám, že díly trupu nebyly při lepení podrobeny sebevětšímu tlaku aby k sobě sedly co nejtěsněji, seděly přesně a stačilo je přiložit k sobě nasucho a spoj přelíznout řídkým lepidlem Tamiya. Překryty kabiny jsou na svá místa položeny a lepeny filmovým lepidlem.


  


8) 07.04.2017-14:41  -  Libor Malý    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test

Homebee: thanks for paying attention to this thread on BritmodellerSmajlik modelar

7) 07.04.2017-08:18  -  Libor Malý    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test


         


6) 06.04.2017-10:34  -  Libor Malý    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test

Jirka: zadní hvězdice je tam naznačena. Až se dostanu ke skládání motorů dám sem foto.

5) 06.04.2017-10:19  -  jirka dominec    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test

Ten motor je 14tiválec. Ve stavebnici je sedmiválec. Asi to moc vidět nebude, ale stejně se mi to nelíbí.

4) 06.04.2017-09:56  -  Libor Malý    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test


 


Ki-102 Randy Sword


 


Ki-102 Randy Sword


   


Ki-102 Randy Sword


 


Ki-102 Randy Sword


 

3) 05.04.2017-08:21  -  Libor Malý    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test

Teď výlisky. Při prvním, letmém pohledu na ně přes pytlík mě příjemně překvapil lesklý a hladký povrch všech hlavních dílů. Na short-run (je-li tomu tak) dost dobrý. Rubové strany však trpí technologickými nálitky, které bude potřeba na některých místech (kokpit, motorové kryty) odstranit. Snaha znázornit plátno na křidélkách asi nedopadla úplně podle představ, nahoře se žebra místy ztrácí a dole jsou víc vystouplá. Rytí je na opatření washem dost hluboké a snad i ostré. Drobné díly mají švy, které bude třeba odstranit, což je ale rutina téměř u všech stavebnic obdobné výrobní technologie. S povděkem kvituji to, že vtoky nezasahují do styčných ploch dílů. Překryt kabiny, i když krapet silnější, bude po koupeli ve Future/Pledge plně vyhovovat. Víc než jeho tloušťka je pro mě důležité to, že není nikde poškrábaný a jak bude pasovat.


                


2) 04.04.2017-15:28  -  jirka dominec    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test

Příště bude Ki-202?

1) 04.04.2017  -  Libor Malý    Kawasaki Ki-102b Randy, SWORD SW 72102 kit, fit test

Dnes začínám představovat a co nevidět fittestovat novinku z portfólia japonských konstrukcí transformovaných do slepovačky z umělé hmoty v měřítku 1:72 - Ki-102b (bé jako Otsu chcete-li), kterou vydal severomoravský Sword. Obrázek na krabce je poutavý, její rub opatřen barevnými bokorysy kamuflážních schémat, návod ve zvětšeném formátu A4 o poznání lépe čitelný a také v barvě, dekály od Techmodu vypadají skvěle a výlisky ... ty přijdou na řadu později, nemám teď u sebe foťákSmile


   1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1653135754.1119 forum