Válka do 31.12.20 Plastic Planet do 31.12.2020 malý Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velký  denní zobrazení: 538 / today visits: 538

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
138) 04.09.2019-18:09  -  El Thud    firma HpH Models připravuje

Však píšu - luxusní zboží. Nic ve zlém.

137) 04.09.2019-15:30  -  Jirka Bláha    firma HpH Models připravuje

Ty vole, Thude, co to tady furt plácáš za nesmysly. Uvědom si, že to bude resinový model a do jakých detailů je to vyvedený. Když tak toužíš po velkým a levným éru a myslíš, že by to šlo, co ti brání, aby ses to toho nepustil sám?

136) 04.09.2019-14:53  -  El Thud    firma HpH Models připravuje

Jaký 2000 ? Ten model stojí dvacet tisíc. I když je fakt že třicet let zpátky uměl Revell čtvrtkovou B-one která stávala kolem litru a v reedici byla za cca 2500 a nyní za něco kolem 3  i s plechama. A 1/32 Liberator je za 3500kc. Že ho HB dokonil je jiná věc. Ale zrovna B-52 by šla teoreticky udělat za levno - protože 20k je crazy  (B-36 stála 14), ale budiž je to pro bohatý důchodce v USA a západě. Jasně jsou i drahé mainstream modely alá 1/32 čtyřmotoráky ale 20 000 nestojí nic. A zrovna B-52 je fakt náklaďák, v mainstreamu by udělat šla (do kokpitu je prd vidét) moderní verze by ani nemusela mit pumovnici jen pylony pro rakety, křídlo a motory. Do 300 dilů a 5k maximálně.... Ale když mainstream B-52 ignoruje tak si vydělá HpH. A-model kdysi taky vydal 1/72 Tu-160 tuším za 5k z laminátu a pak ji udělal Čínan za 2100Kč. B-2 od MC sem bral za cca 1800 a Viktor od Airfixu je za 1700.Kolik by to teda stálo v plastu 1/48 ? X2 ? Ale jako já se HpH nedivím že napálili cenu na 20k bo B-52.


I když i na zahr. fórech lidi brečí, že sou modely drahý tak se i divím, že se to za tu 20 prodá... takový Lego taky má Milenium Falcona za 18k a za předchozí edici lidi platili přes 100k CZK. Vždy se najdou lidi co si to koupí, byť předpokládám že 95% cílovky má stopku na 5000 a pár na 10 000k CZK. Ale jak lego za 18k tak B-52 jsou pro mne za hranici "crazy". (Mrtvý kus plastu s natáhnutou cenou.)

135) 04.09.2019-13:00  -  MilanP    firma HpH Models připravuje
134) 04.09.2019-12:36  -  jenda    firma HpH Models připravuje

No nevím. Právě mi přišla novinková nabídka na B-52 1:72 za nějakých 2700,-Kč. Takže ta čtvrtka, když bude jen za 2000, tak to bude pěkný šunt.

133) 04.09.2019-11:35  -  jirka dominec    firma HpH Models připravuje

Někde okolo 1000-1500 se dají nakoupit různé kusy nabytku 1/72. Mohl jsem napsat třeba 4.000 Kč, za ty prachy si ho koupí ještě míň lidí, a mainstreamové výrobce to odradí ještě víc.

132) 04.09.2019-10:55  -  jenda    firma HpH Models připravuje

Tak když se někdo pustí do Liberatora či Lancastera ve 32, tak proč by nešlo toto? Jinak je mi tento typ ve všech měřítkách u zadele...


2000 čeho? Korun? Pán je z trochu lacinýho kraje.

131) 04.09.2019-08:16  -  jirka dominec    firma HpH Models připravuje

Délka metr, rozpětí metr 20, potenciální problémy s tuhostí podvozku, cena odhadem 2000, doba stavby (u mě ) 2 roky. To není model pro každého. Já se nedivím, že do toho mainstream nejde.

130) 04.09.2019-00:30  -  El Thud    firma HpH Models připravuje

Hezký. Ale za cenu za jakou to je prodáváno absolutně nedostupné... Zrovna tuhle potvoru bych měl rád ale 20 000CZK...  Škoda že mainstream B-52 ignoruje :/


Obdoba Buggati v modelech...


 


 

129) 03.09.2019-22:24  -  Zdeněk Šebesta    firma HpH Models připravuje

Příprava  modelu B-52  finišuje , vnitřní  detaily  jsou  již  hotovy:


             


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711579565258.2224 forum

Reklama: Hračky