HGW Aires HpH
Mr.Paint Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18
Hauler do 31.05.2019 Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
Fit test Galerie uživatel? Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 39063 / today visits: 39063

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
13) 23.06.2017-19:37  -  Zdeněk Šebesta    firma AEROTEAM představuje

Třetí stavebnicí  v inovované  sérii   je   přístrojová  deska z letounu  Supermarine  Spitfire Mk.IX :


    


         


 

12) 21.06.2017-12:23  -  Zdeněk Šebesta    firma AEROTEAM představuje

Jednou z připravovaných  stavebnic přístrojových panelů  je  palubka na MIG-21.  Měla  by se objevit  na trhu  na podzim.


  


 

11) 08.06.2017-18:53  -  Damir    firma AEROTEAM představuje

Zdenek Šebesta: Díky. Koupil jsem model před rokem. Teď jsem se zkontroloval - je to skutečně ten samý model, jen ten box je jiný.

10) 08.06.2017-12:13  -  Zdeněk Šebesta    firma AEROTEAM představuje

to Damir:  Rozdíl  mezi  stavebnicí ,kterou  máte   poznáte  dle  srovnání  dílů  na této  stránce . Záleží  totiž v které  době jste si desky  pořídil.  Jak jsem již  zmínil mezi  prvním  vydáním  , které  jsem stavěl  já a dnešním  je  velký   rozdíl, kdy jsem musel  vyřezávat dle  šablony  základ  desky  a vyvrtávat  otvory   pro  přístroje, stejně  jako vyrábět  řadu  detailů. To se v průběhu let  měnilo a   tak  rozdíl  mezi stavebnicí vydanou nedávno a nyní  je pouze v nové  krabici  a návodu. O špatném tvaru horního panelu  výrobce  ví  a je již  opraven , jen jsem  měl k nafocení starou  verzi. Rozdíl v tvaru  je vidět  i v návodu , kde je  také fotografie  skutečné  desky .Pro  ty   kdo  vlastní  staré  provedení  horního panelu dle sdělení výrobce   stačí  napsat  na jeho adresu   a bude jim  zaslán  správný  díl .

9) 08.06.2017-09:15  -  Damir    firma AEROTEAM představuje

Zdenek Šebesta: Děkujem za tuto prezentaci. Mám již dva z těchto panelů (Me-109G a Zlin Z-226), ale ze starých sérií. Zajímalo by mě, jaký je rozdíl v případě Me-109 mezi starým a novým modelem panelu? Všiml jsem si, že tento horní (malý) panel nového modelu má také špatný tvar jako starý. Existuje nějaký zvláštní důvod, musí být vyříznut?

8) 07.06.2017-22:54  -  Zdeněk Šebesta    firma AEROTEAM představuje

Pod  číslem 1002  je zde  v pořadí   druhá   stavebnce přístrojového  panelu, tentokrát   určená pro Messerschmitt Bf 109 G. Takže,ten  kdo  má  palubku  Bf 109 E  od  Eduardu může kolekci  desek   doplnit  o  další verzi   stodevítky.


            


 


7) 04.06.2017-22:13  -  Zdeněk Šebesta    firma AEROTEAM představuje

Souhlasím. Přístrojové  desky  byly   původně  určené  pro  stavitele  létajících  maket, kteří  patinu , navíc    u  dílu  zavřeného  v kabině,  příliš  neřeší. My  kitaři   však   dbáme  na shodu  se  vzorem a patina  je   důležitou  součástí modelu . Na   fotografiích    dole   jsou  palubky Aeroteam , které  jsem stavěl  z  prvních  stavebnic  vydaných  již  před  13  lety!  Patina  deskám   doslova  vdechla   život  a   přiblížila   originálu.  Současná  edice  palubních desek  je kvalitou  zcela  jinde. Dříve  bylo nutno  sukovníky  vyřezávat  dle  šablony   otvory   pro jednotlivé  přístroje   a  doplňky  ve  formě  obtisků ,  šroubků  či barvených  leptů    ve stavebnici  vůbec  nebyly.  Tyto palubky  považuji  za skvělou  dekoraci   a  doplněk  kolekce  kitů.Pověšené  na zdi  vypadají  moc  pěkně .


   


Toto není  výrobek  firmy  Aeroteam ,ale  pro ilustraci  jedna  ze  dvou  palubních  desk  vyrobená  firmou  Eduard ve stejném měřítku 1:4   - Messerchmitt Bf 110:


 


6) 04.06.2017-00:55  -  David     firma AEROTEAM představuje

Přístrojový panel se dá dále vylepšit. Na ukázku přikládám fotografii Corsaira, kterého jsem doplnil o detaily vlastní výroby. (na horní fotografii) Na spodní fotografii je Corsair postavený ze stavebnice bez úprav. Z katalogu leteckých přístrojů lze dokoupit i jiné přístroje než jsou ve stavebnici. Šroubky, které jsem přidával navíc jdou taky dokoupit samostatně. Jako předloha posloužila dobová fotografie, podle které jsem se snažil desku opatřit i patinou.


Corsair


 

5) 02.06.2017-23:12  -  Knippl    firma AEROTEAM představuje

Vypadá to hezky.

4) 02.06.2017-22:47  -  Zdeněk Šebesta    firma AEROTEAM představuje

Zde je pohled  na   sestavenou  desku FW 190 A:


  


A pár dalších palubek  z produkce   Aeroteam:


   


    


 

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711513526408.0848

Reklama: Hračky |