Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint Válka do 31.12.18
AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 455 / today visits: 455

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
5) 14.07.2017-22:32  -  Zdeněk Šebesta    firma BEGEMOT představuje

Bojová účast  moderních  letadel    v  lokálních  konfliktech  je  pro  modeláře  vždy  atraktivní,proto  firma Begemot   připravila   dvě  obtiskové   sady  na  letouny  Suchoj SU-24 a SU-35  s markingy  strojů ,které    létaly  bojově  v Sýrii .  Zde je  první  z  nich - SU-24. K dispozici  je   v  měřítku  1:48  i  1:72. Obsahuje  i masky  , které  byly  použity   zamaskování   označení v prvních   dnech  bojového  nasazení .


     


 

4) 11.07.2017-21:32  -  Zdeněk Šebesta    firma BEGEMOT představuje

Je  to jasné   spousta  hodin  práce   se musí  zálohovat  a  chránit. A  možná  taky  Andrej kreslí obtisky  ve  dne  v noci ... Jinak musím  říci,že  jsem před  pár  dny  poprvé  pracoval   s  obtisky Begemot  / technické  popisky  na SU-27 /  a   byl jsem  velmi překvapen  jejich  kvalitou a  hlavně   čirým  lakem  , který  po nanesení   doslova  zmizel . Kam  se na to  hrabe  se  svým lakem  třeba  Cartograf.  Až  to vyfotím  hodím  to  sem.

3) 11.07.2017-10:26  -  Jaroslav Hátle "Tango"    firma BEGEMOT představuje

Líbí se mi ten nápis nahoře na monitoru, taky bych si měl něco takového na svůj monitor napsat :-D

2) 06.07.2017-23:22  -  Zdeněk Šebesta    firma BEGEMOT představuje

Tento   týden  byl  vydán nový  dekálový  superset  firmy BEGEMOT  určený  pro  čtvrtkový  model  Petljakov Pe-2 .Modeláři  ,kteří mají   nejnovější  Pe-2  firmy Zvězda  či starší stavebnice   MPM   či HPM  mají nyní na výběr  z celkem 108 (!)  kamufláží  různých  uživatelů. Příznivci našeho  letectva     zde najdou  také   4  stroje   používané  u nás . Jak bývá  u výrobce zvykem určitě  se  dočkáme  také  dvaasedmdesátkové  varianty.


      


 

1) 04.07.2017  -  Zdeněk Šebesta    firma BEGEMOT představuje

V nedávné  době  objevilo  několik nových stavebnic   námořního Flankeru  Suchoj SU-33  v obou hlavních měřítkách.Ruská  firma  na výrobu  obtisků BEGEMOT   právě připravuje  novou  sadu  pro tento  typ, věnovanou  nedávnému bojovému nasazení   SU-33  v Sýrii . Měli jsme  možnost  nahlédnout  do přípravy  obtisků a je  vidět, že budou  v měřítku  1:72 a 1:48  a budou  obsahovat  kompletní  marking  pro  řadu  strojů  včetně    emblému kosatky  a hvězdiček  misí. Technické popisky na SU-33  firma Begemot  vydala  již dříve   jako součást  rozsáhlé sady   věnované  SU-27.  Nové  dekály  by  se mohly  objevit  na modelářském trhu  do konce  léta.


    


 

1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511568466.7955

Reklama: Hračky |