Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint Válka do 31.12.18
AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 479 / today visits: 479

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
3) 16.07.2017-21:09  -  KING TIGER    Modelcollect Germany Rheintochter 1 movable Missile launcher w/E100 body recenze

Omlouvám se, link na recenzi rakety R1 (UA72072):


http://ipmsnymburk.com/forum/viewtema.php?ID_tema=39837


 


Pár fotek, zajímavých detailů:Rád bych poděkoval firmě Modelcollect za poskytnutý vzorek modelu.

2) 16.07.2017-21:00  -  KING TIGER    Modelcollect Germany Rheintochter 1 movable Missile launcher w/E100 body recenze

Rámeček B:


Ztvárnění "čepu" pro dodatečné pancéřování nemusí modeláři připadat dostačující.B (oddělená část):Lze vidět absence vnitřních detailů potřebných pro oddělení jednotlivých sekcí pancéřování:Rámeček D:Detail ztvárnění kol:Rámeček E:Detail:Rámeček J:Rámeček K:Rámeček N:Pásy:Detail:Lepty a obtisky:


1) 16.07.2017  -  KING TIGER    Modelcollect Germany Rheintochter 1 movable Missile launcher w/E100 body recenze
Modelcollect 1:72

Kat.č. UA72076

Germany Rheintochter 1 movable Missile launcher with E100 bodyNáhled na model mobilního protiletadlového prostředku na podvozku těžkého tanku E100. Malba na krabičce zachycuje stroj v palebném postavením mezi troskami  rozbombardovaného města. Po otevření nalezneme sedm rámečků  ze světle-šedého plastu, leptanou planžetu, pásy z hmoty podobné "Dragon styren" a obtiskový aršík. Rámeček "B" je rozdělen na dvě části z důvodu většího rozměru. Díly vynikají ostrými detaily. Propadliny nalezneme jen na dílu N13. Díky síle materiálu zde vznikly dvě menší propadliny. Pro charakter dílů jsou snadno odstranitelné trochou tmelu. Na tomto dílu bude dále zapotřebí zakrýt dva otvory, které vznikly díky čepům pro usazení ve věnci korby tanku. Otřepy na jednotlivých dílech budeme hledat marně, stopy po vyhazovačích moc modeláře nepotrápí. Nacházejí se povětšinou na vnitřních částech jednotlivých dílů (korba, vana, dodatečné pancéřování), u kol je to z vnitřní strany a jsou menších rozměrů. Pro modeláře, který by chtěl ztvárnit opotřebovaný stroj se sundaným dodatečným pancéřováním nastane menší problém. Buď se smíří s nabízenou možností ze stavebnice, nebo dodělá, chybějící ukotvení jednotlivých plátů z kulatiny. Obdobný problém nalezneme i u možného vynechání jednoho nebo více přídavných částí pancéřování, které postrádají boční detaily. (viz fotky originálu). Odpružení podvozku je z jednoho dílu. Model obsahu kompletní sekci motoru a lze otevřít samotný motorový prostor. Součástí stavebnice je i malá leptaná planžeta, která obsahuje síťky nad motor a drobné detaily, včetně dílů pro věžovou verzi, které nevyužijeme. Pásy jsou z hmoty, kterou můžeme vídat u stavebnic Dragon.

Výlisky rakety Rheintochter 1 jsou shodné s modelem UA72072, jen s tím rozdílem, že v této sestavě nalezneme jen jednu střelu společně s odpalovací rampou. Recenzi na model UA72072 si lze prohlédnout zde:Obtisky jsou univerzální a záleží na každém zda je využije, bohužel v mé stavebnici byl posunutý soutisk. Manuál je vytištěný na křídovém papíře, na výběr máme ze dvou atraktivních zbarvení, ale zde je to spíše o případné fantazii než se držet striktně manuálu. Zajímavý model ze série Panzerwaffe 1946.


Manuál a náhled na krabičku:


Manuál:


1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511568545.6918

Reklama: Hračky |