HGW Aires HpH
Mr.Paint Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18
Hauler do 31.05.2019 Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
Fit test Galerie uživatel? Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 39028 / today visits: 39028

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
21) 28.08.2017-19:10  -  PatrikP    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Něco k té nostalgii.-)20) 28.08.2017-09:27  -  Mirek    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Na téhle fotce je krásně vidět správný tvar sedla... Tongue out


19) 22.08.2017-10:05  -  Mirek    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Moc hezky napsané Jardo! Byla to taková pohoda, ta doba měla své kouzlo... A když už si takhle někam vyrazil, tak si měl jistou, že si to v klidu užiješ, a nebude Tě nikdo prudit mobilem Smajlik modelar

18) 21.08.2017-23:02  -  Jarda Galler    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Přispěji i já svým Fichtlem, tentokrát v měřítku 1/48...a musím přiznat, že to bylo docela nad mé síly - tím odivuju všechny, co tohle dají dohromady dokonce i v menším měřítku.


Ke cti výrobce ale musím uznat, že všechno pasovalo až nečekaně dobře a nic jsem neupravoval, i když u spojky a brzdy jsem váhal, jestli neodříznu "kuličky" na koncích, aby hefty byly menší a věrohodnější.
Hrazdu jsem nedával, protože ta se dokupovala zvlášť za 120,-Kčs si myslím. Jak už tady taky někdo zmínil, Jawa 20 měla krátká rovná řidítka, ale ta nejsou ve stavebnici obsažena. Rovněž skla jsem zatím vynechal, co kdybych to chtěl nabarvit.
Chválím kultovní výběr předlohy připomínajícím nám starším frajeřinu se slunečními brýlemi v koutku pusy, s holkou v plavkách za zády a bez helmy s větrem ve vlasech se jelo k vodě...a nikde nebyly závory, ploty, zákazy vjezdu, zákazy koupání, zákazy kouření, táboření...a přes ves se jelo na plnej knedlík, protože byla ještě povolená šedesátka...atd.    


 

17) 20.08.2017-11:21  -  Libor Malý    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Moje předloha viz odkaz. K vašim poznámkám: Ano, kastle má jakési "řádkování", které je na lesklém povrchu vidět jen pod určitým úhlem podle dopadu světla. Ale zase - jde o makrofotky, prostým okem to spatříte sotva. Nálitek jsem na sedadle nechal záměrně, je světlejší než sedák samotný, na fotce předlohy je vidět, že tam byl. Na fotce, kde je přední kolo s vidlicí a řídítky ještě samostatně, je vidět šlinc na konci blaníku. Prasknul mi, když jsem ho opracovával. Až pak jsem prasklinu eliminoval. Ještě bych doplnil, že v leptech není madlo pro spolujezdce.

16) 20.08.2017-11:01  -  Mirek    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Celé to spasování motoru, krytu a řetězu je divné....


15) 20.08.2017-10:51  -  jirka dominec    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Je to Pionýr, co stál dlouho ve stodole. Zreznul (udělaly se puchejře) a promáčklo se mu sedlo. Libor ho našel, natřel na modro a chce nám ho prodat jako nového.

14) 20.08.2017-10:06  -  Slava    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

No šmirgl, tmel a surf bude třeba, taky dobrý oči a lupa. S těma páčkama asi půjde těžko něco udělat, zdají se mi být tak o 1/4 větší. Ale už ted můžeme konstatovat, že i se všemi nedostatky je to nejlepší stavebnice pincka v měřítkuSmajlik modelar

13) 20.08.2017-09:28  -  Mirek    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

No, nedobroušené sedlo je hrozné, ale... Když se podíváš na odlitek, a zůsob kterým je k němu  připojen vtok, tak to k provedení, jak to udělal Libor přímo vybízí, navíc je tato hrůza takhle zakreslena i přímo ve stavebním návodu. Takže takhle hrozné sedlo vytvoří pravděpodobně všichni, co Fichtla neměli, nebo nevygůglili dost fotek origo stroje...Frown


Mě spíš překvapuje ta hrubost a neostrost povrchu dílů, s humpoláckými páčkami má také Libor pravdu.

12) 20.08.2017-08:55  -  Slava    Jawa 50 20/21 Pionýr, RES-IM, se představuje

Tak ono je to na fotkách brutálně zvětšený. Mě teda nejvíc tahá za oči to nedobroušený sedlo.

1  2  3  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711513526329.6229

Reklama: Hračky |