Plastic Planet do 31.12.2020 malý Special Hobby malý
Válka do 31.12.20
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velký

 

denní zobrazení: 3626 / today visits: 3626

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
17) 10.10.2019-09:30  -  Vinar Lubos    Firma APC Decals představuje

To Radim: Děkuji za upozornění. Přesto že jsem to studoval poměrně důkladně, tak tohodle jsem si nevšiml. Nějak mě nenapadlo že by to mohlo být takhle pomotané. Pokud jsem se na to teď koukal znovu, tak na levé polovině křídla je na obou stranách menší znak, který měl být na směrovce. Rum je svinstvo.

16) 09.10.2019-17:36  -  Radim    Firma APC Decals představuje

Jestli bude ne.kd dotisk těch obtisků na patnáctku UTI, tak navrhuji opravit text u MP-30: znaky nebyly ve skutečnosti stejně velké, jak je v aršíku, ale na SOP měly být o něco menší. Samolepky byly tak i udělané, jenže když to tam kluci lepili, otevřeli flašku rumu, pak druhou, zkárovali se jak zákon káže a nalepili to tam blbě, takže ty menši se ocitly na horní straně křídel a ty velké na SOP. Proto to vypadá tak blbě, nikoliv kvůli potřebě přelepit šachovnice (z horní strany křídla kupř. nebyly vůbec) :-)


Někdy jsou důvody abnormalit na letadlech zcela prozaické a není třeba v tom hledat vědu :-D

15) 08.10.2019-22:37  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Obtisky   na    v současnosti  létající  MiG-15 UTI  jsou  již  dostupné  i v měřítku  1/48:  


 


stejně  tak   aršík   modře  lemovaných  trupových  čísel  na lavočky:


   


Novinkou  v dvaasedmdesátině  je  K-65 Čáp  se   zajímavým markingem  z  roku  1947:   

14) 30.07.2019-10:39  -  APC Decals    Firma APC Decals představuje

Dalších pár replik obtisků na postarší modely:


Jak-3 os Směru


Jak-3 os Směru


 


MiG-15 od KP


MiG-15 od KP


 


Breguet 693 od Směru


Bre 693 Směr


 


A bortová čísla na Lavočky. Dostupná v 1/72 i 1/48


Lavočky 1/48

13) 22.07.2019-21:52  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Zde  jsou podrobné   náhledy  na   novinky:


Sada  na MIG-15 UTI  prezentuje  obě  v současnosti   provozované UTI-ny - polskou a hradeckou  společnosti  Czech Flying Legends . Zatím jsou  obtisky   dostupné  v dvaasedmdesátině :


    


 


Letov Š-328   Četnické  letecké  hlídky  :


 
  


Bulharské  Š-328: 


  


  


 


 


 

12) 22.07.2019-15:27  -  Hobbycentrum Modelář    Firma APC Decals představuje

Civilní UTI-ny, dostupné v měřítkách 1/48, 1/72, 1/144


Civilní UTI-ny


 


Letov Š-328 Bulhar


S-328 Bulhar


 


Repliky obtisků na vykopávky.


Jak-23


D-520


Curtiss H-75


Čajka


MS 225


MS 230

11) 19.06.2019-22:00  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Další  novinka  je věnována  československým   Nieuportům Ni-17,21,23. Dostupná  je    v měřítku 1/48  i 1/72:


        


10) 18.06.2019-22:14  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Výrobce  obtiskových   setů APC Decals  představil na akci  ModellBrno   několik  novinek. Postupně  si  je  představíme. První  z  nich  je    sada na  Il-10  v čs. letectvu , nově  převedená  do  čtvrtkového  měřítka.  Kamuflážní  schémata  zůstala   stejná  jako u  níže  představeného  dvaasedmdesátinového  archu :


  


9) 31.05.2019-16:44  -  Luboš Vinař    Firma APC Decals představuje

Letos jsme poprvé na ModellBrnu a na eshopu už běží předobjednávky s osobním odběrem v Brně. Budou i novinky, ale asi až přímo na stánku v Brně.


LVi


 

8) 15.07.2018-22:19  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Další   obtiskový  set  je  určený   pro  dvaasedmdesátkový   model Iljušinu Il-10 / Avia B.33.  Nabízí  celkem  dvanáct    markingů  strojů   používaných  v našem poválečném letectvu.  Doufejme, že  se objeví  i ve  čtvrtkové  verzi:


  


    1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711591324405.3455 forum

Reklama: Hračky