Fit test Special Hobby malý Plastic Planet malý Válka
Plastic Planet malý 2
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Special Hobby velký  

denní zobrazení: 28300 / today visits: 28300

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
24) 24.09.2022-17:10  -  Luboš Vinař    Firma APC Decals představuje

PŘEDOBJEDNÁVKY NA E-DAY 2022


 


V letošním roce nemám na E-day stánek. Vyzvednutí předobjednávek bude možné na klubovém stole Klub model Sedlčany. Je možné platit i kartou.


 


Objednat zboží můžete na https://www.hobbyshop.cz/ Jako způsob doručení vyberte prosím E-Day 2022 osobní vyzvednutí


 


Děkuji za pochopení


Luboš Vinař

www.vinar.cz - zakázková výroba obtisků
www.hobbyshop.cz - eshop


23) 02.02.2021-20:31  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Další  obtiskový  aršík je určený  pro  letoun Polikarpov Po-2  používaný  v roce  1946-1948  v Českém národním aeroklubu. Zajímavý je  kombinací  původní a  poválečné  kamufláže:


   


22) 26.01.2021-18:37  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Pro  příznivce  kategorie  What if   bude jistě  zajímavý  obtiskový  arch  na  československou verzi  letounu  Heinkel  He162. Je  doprovázen   velmi dobře  napsaným příběhem ,  jehož autor  skvěle spojil realitu  s fikcí ,neboť  ocasní plochy    tohoto letounu jsou  skutečně    uloženy  v depozitu v Lešanech :


    

21) 26.01.2021-16:26  -  Martin Janoušek    Firma APC Decals představuje

No jo, vývoj poznání jde stále kupředuCool

20) 25.01.2021-21:35  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Díky  za připomínky Martine. Grafika byla  vytvořena  již  v roce  2013  a   současný  výrobce  obtisků  ji po  domluvě  s autorem  převzal. Myslím  si ale , že   zrovna  firma  APC Decals  nemá  problém obtisky  po připomínkách  upravit.

19) 25.01.2021-14:11  -  Martin Janoušek    Firma APC Decals představuje

K těm obtiskům na PFM: Čísla mají špatný font, znak Sovy neodpovídá posledním pznatkům. Spodní kýly nemají být hnědé, ale zelené.

18) 24.01.2021-20:19  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Firma  APC Decals  vydala    několik   dalších  obtiskových sad   věnovaných  československému  letectvu.  První  dvě  sady  pod názvem  Vysoká  modrá  zeď   1  a 2    obsahují  markingy  vždy  pro  dva letouny MiG-15 a MiG-21 PFM . Nesmí  samozřejmě  chybět  stroj por. J.Šrámka  se kterým sestřelil  v roce 1953  americký letoun  F-84 E :


      


17) 10.10.2019-09:30  -  Vinar Lubos    Firma APC Decals představuje

To Radim: Děkuji za upozornění. Přesto že jsem to studoval poměrně důkladně, tak tohodle jsem si nevšiml. Nějak mě nenapadlo že by to mohlo být takhle pomotané. Pokud jsem se na to teď koukal znovu, tak na levé polovině křídla je na obou stranách menší znak, který měl být na směrovce. Rum je svinstvo.

16) 09.10.2019-17:36  -  Radim    Firma APC Decals představuje

Jestli bude ne.kd dotisk těch obtisků na patnáctku UTI, tak navrhuji opravit text u MP-30: znaky nebyly ve skutečnosti stejně velké, jak je v aršíku, ale na SOP měly být o něco menší. Samolepky byly tak i udělané, jenže když to tam kluci lepili, otevřeli flašku rumu, pak druhou, zkárovali se jak zákon káže a nalepili to tam blbě, takže ty menši se ocitly na horní straně křídel a ty velké na SOP. Proto to vypadá tak blbě, nikoliv kvůli potřebě přelepit šachovnice (z horní strany křídla kupř. nebyly vůbec) :-)


Někdy jsou důvody abnormalit na letadlech zcela prozaické a není třeba v tom hledat vědu :-D

15) 08.10.2019-22:37  -  Zdeněk Šebesta    Firma APC Decals představuje

Obtisky   na    v současnosti  létající  MiG-15 UTI  jsou  již  dostupné  i v měřítku  1/48:  


 


stejně  tak   aršík   modře  lemovaných  trupových  čísel  na lavočky:


   


Novinkou  v dvaasedmdesátině  je  K-65 Čáp  se   zajímavým markingem  z  roku  1947:   

1  2  3  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1695501923.6615 forum