Fit test Special Hobby malý
Plastic Planet malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Plastic Planet velký  

Special Hobby velký  

denní zobrazení: 21096 / today visits: 21096

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
13) 15.01.2018-09:09  -  Libor Malý    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test


           


12) 12.01.2018-14:04  -  Libor Malý    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Filip: barvím jen vnitřek, zbytek zůstane v plastu připraven na lakování, které časem proběhne za Velkou louží. Taková trochu internacionální pomocSmile. Camo jsem se nějak zevrubně nevěnoval, to je nad rámec fit testů pakliže to nedávám do laku celé, což je tento případ. Líbí se mi A i B, na A oceňuji tmavší barvu (čerstvá OD) shora na VOP podobně jak by měla mít P-47D "Daring Dottie III".

11) 12.01.2018-13:47  -  Filip Tomči    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Libore, budeš to i barvit nebo je to čistě jenom stavba v plastu jak to jde do sebe? Případně jaká kamo u tebe vyhrála. Mimochodem na to dělá nebo bude dělat obtisky jedna česká firma.

10) 12.01.2018-11:32  -  Martys    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Tak otřepy jsou sranda, i kdyby tam byly, naopak mě jejich začišťování i celkem uklidňuje Smajlik modelar - pokud to tedy není tak, že není vidět, kde začíná a končí samotný díl. Hlavně, že tam nejsou propadliny - ty mě dokážou spolehlivě vytočit, až mám tendence s tím jít rovnou do koše.

9) 12.01.2018-00:17  -  Martin "moloko" Mígl    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Tak, tak. Z fotek co jsou v tomto chlívku je toto patrné v oblasti vrtule a okolí. Snadná náprava, jen se domnívám, že u některých lidí z nejmenované společnosti by tato část textu "navíc s díly bez otřepů" mohlo vyvolat senzaci a následně dodatečnou recenzi na jediném možném webu:-)


Omluva nejmenované společnosti za nekorektní recenzi uveřejněnou na nejčtenějším webu patřící do portfolia téhož nejdokonalejšího výrobce, který se omluvil za něco, co již na tak báječně nejnavštěvovanějším webu dávno není zveřejněno.


Ale, to již jinde jsme. Stavebnice vypadá moc pěkně.


 


 


 

8) 11.01.2018-23:08  -  Libor Malý    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Ad úhel pohledu: svůj v tomto směru neměním, protože případné švy na dílech v místě dělení formy za otřepy nepovažuji, pokud jsi měl na mysli tyto.


Ad korektnost: óká, něco drobného by se našlo na sedačce, vrtulových listech a spodním dílu křídla, kde v místě křidélka i na náběžce ven vybíhají drobné výčnělky (vidno na fotce). Řekl bych však, že  to jsou prkotiny a že v historii by se našly články, které jsou na tom stran korektnosti znatelně hůř. Za jeden takový dokonce internetem nedávno prolétla omluva.

7) 11.01.2018-18:20  -  Martin "moloko" Mígl    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Mají to pěkné, jen co je pravda...., kdybych lepil brejlovo měřítko, musel by Warhawk být doma.


Jen bych si dovolil drobnou část textu umazat. Pak by ta rezence nemusela být korektní....(úhel pohledu) 


"navíc s díly bez otřepů"


MM


6) 11.01.2018-10:08  -  Libor Malý    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Začínám fittestovat.


      


Protože vše doposud sedělo výborně, nedalo mi to a zkusmo nasucho jsem pak přiložil na spodní díl horní díly křídla a sestavu křídla, opět bez lepidla, pak zkusil vložit do trupu s jeho díly držíce je pouze mezi prsty. Všechno pasovalo skvěle, odtoková hrana křídla byla krásně ostrá a v místě klapek byla dokonce viditelná škvírečka tam, kde byla klapka oddělená. Troufám si proto již v této fázi stavby tvrdit, že kitem P-40N se Special Hobby řadí k firmám sídlícím v české kotlině, které dokáží nabídnout snado sestavitelný model, navíc s díly bez otřepů a propadlin (aspoň zatím jsem nic z toho neobjevil), a snad i za rozumný peníz.

5) 06.01.2018-17:41  -  Libor Malý    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Na závěr fáze "se představuje" porce umělé hmoty:


 
4) 06.01.2018-11:24  -  Libor Malý    P-40N Warhawk, SPECIAL HOBBY 1/72, se představuje a fit test

Pokračuji návodem a dekály.


 
1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711614290386.7522 forum

Reklama: Hračky