Plastic Planet do 31.12.2020 malý Special Hobby malý
Válka do 31.12.20
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Plastic Planet velký  

Special Hobby velký  

denní zobrazení: 3167 / today visits: 3167

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
11) 04.02.2018-23:26  -  El Thud    Novinky na Norimberku 2018

Wimpy vypadá hezky a "Mořská Megera" taky.

10) 04.02.2018-22:19  -  Zdeněk Šebesta    Novinky na Norimberku 2018

Airfix:


Firma  představila  již  hotové  výlisky  dvaasedmdesátinového  Wellingtona.  Povrch křídel  a trupu  vypadal velmi dobře.   Ze  čtvrtke byly k vidění výlisky modelu  Sea Fury, který právě  teď přichází na trh  a   makety  Hawker Hunter a Blenheim Mk.I.


           


 

9) 03.02.2018-06:31  -  banzai    Novinky na Norimberku 2018

Mě taky, Fredy, mě taky..... a moc.... Smajlik modelar

8) 03.02.2018-00:17  -  Alfred Riedel    Novinky na Norimberku 2018

Musím se přiznat, že tohle potěšilo u Tamiye mne....


7) 02.02.2018-17:37  -  Zdeněk Šebesta    Novinky na Norimberku 2018

Až  na dnešek jsem si nechal  firmu  Eduard , která  dnes  odpoledne  na  své tiskové  konferenci  odtajnila   připravovaný  nový  produkt. Jedná  se  o   rezinové  palubní  desky    již  s kompletním potiskem  včetně  budíků a jejich  zasklení. Výhodou  oproti  leptané  variantě  je, že  jsou  mnohem plastičtější a   nemusí  se  slepovat  z  jednotlivých vrstev.  Zatím se  produkt  ladí  a  na  trhu  by  se  měl  objevit    ve druhém čtvrtletí. Palubky  by měly  být  prodávány  ve  společném setu s  barvenými upínacími pásy.  K vidění  byla  deska  pro   dvaatřicetinový model P-51. Stánek  Eduardu   byl tematickou  výzdobou   věnován    očekávané  novince  tohoto roku - dvaasedmdesátinovému  modelu  MIG-21. Čerstvé  výlisky   však  ve  středu bohužel  vidět  nebyly a objevily  se  až  v následujících dnech. K vidění byly  výlisky  Eduardu  společně  s knihou  doplňující   limitku hasegawského Liberátora   pod  názvem Riders in the Sky..


      


 


  


 

6) 02.02.2018-15:31  -  jirka dominec    Novinky na Norimberku 2018

Hm. A  co říkáte na novou F-34 od Hasegawy?

5) 02.02.2018-14:50  -  Martys    Novinky na Norimberku 2018

O. Homola: Z 10 metrů možná... Jinak vypadá naprosto strašně, ale třeba to má být nějaké retro...Smajlik modelar

4) 01.02.2018-23:32  -  Olda Homola    Novinky na Norimberku 2018

A je to opravdu patnáctka? Smajlik modelar

3) 01.02.2018-22:21  -  Knippl    Novinky na Norimberku 2018

Znaky na tu čs. patnáctku lepil soudruzi, kdo?!

2) 01.02.2018-18:14  -  Zdeněk Šebesta    Novinky na Norimberku 2018

Special Hobby:


 


Na stánku    tuzemského  výrobce  dominovaly  čtyři  krásně  postavené  Tempesty  od Míly Hrabáně. Jeden z  nich i s novinkovým  motorem a   kompletní  kapotáží motoru .  Z připravovaných modelů  zmíním   rámečky   na čtvrtkový Si-204 a  dvaasedmdesátinovou     sérii  čtyř  verzí   letounu  Viggen.  Z  doplňků  byly  novinkou  sady  na  dvaasedmdesátinového  Raidena a P-40.


           


Great Wall Hobby:


k vidění  již  byla  kompletní čtvrtková stavebnice  modelu SU-35 . Na modelářském trhu by měla  být  do měsíce.  Zatím   asi nejlepší  model   moderních  Sůček .


  

GSI:


Známý  výrobce  barev  letos  připravil   další  laky  v  řadě  GX  s  UV   filtrem
Italeri:


jedinou  leteckou  novinkou  tohoto  výrobce  bude  dvaatřicetinové  Tornádo Gr.4
Zvezda:


Mini Art:
Uschi van der Rosten:
Trumpeter, Hobby Boss:


 


 


 

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711594781619.8883 forum

Reklama: Hračky