Fit test Special Hobby malý Hájek Hobby
Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 6083 / today visits: 6083

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
3) 16.04.2018-09:20  -  KING TIGER    MiniArt SU-76M w/Crew SPECIAL EDITION-pohled do krabičky

Menší přehled vydaných přebalů:


 

2) 16.04.2018-09:18  -  KING TIGER    MiniArt SU-76M w/Crew SPECIAL EDITION-pohled do krabičky

Rámečky:


A)
B)
C)
D)F)
G)Leptané díly a obtisky:Munice (Special Edition)Za poskytnutý model bych rád poděkoval dovozci, firmě Modelimex.
V případě zájmu mohu nafotit i jiné detaily tohoto modelu.


 


 

1) 16.04.2018  -  KING TIGER    MiniArt SU-76M w/Crew SPECIAL EDITION-pohled do krabičky

MiniArt 1:35


Kat.č. 35262

SU-76M w/Crew SPECIAL EDITIONSU-76 byl jedním z několika protitankových pásových vozidel Rudé armády, který vznikl během WWII. Podvozek vycházel z lehkého tanku T-70, ten byl rozšířen a prodloužen o další kolo po své délce. Pro svůj jednoduchý design byl snadný na údržbu. Hlavní zbraní byl kanon ZIS-3 ráže 76,2 mm. Vyrobeno bylo v letech 1942 až 1945 okolo 14000 vozidel.

Poprvé byl model vydán  v roce 2008, do dnes se mohl modelář setkat se třemi přebaly (kat.č.35036, 35053-kořistní a 3543), model vyšel i jako součást dioramatu Budapešť 1945 (kat.č.36007). Nejnovější stavebnice je vydána pod hlavičkou "Speciál Edition", k této ředě modelů výrobce vždy přibaluje rámečky navíc oproti standardně vydaným modelům (figurky, doplňky nebo munici). Po otevření krabičky, uvnitř nalezneme devět rámečků  ze světle šedé moty, jeden s transparentními díly, leptanou planžetu a obtiskový aršík. Výlisky stále vypadají dobře, otřepům se nevyhneme nalezneme je na několika dílech, ale nic s čím by si modelář neporadil. Propadlé místo jsem našel na díle A44, v konečném důsledku bude toto místo překryto hnacím kolem. Bojový prostor je detailní k jeho vylepšení poslouží leptané díly přiložené v malé papírové obálce. Pomocí leptů vylepšíme i exteriér, jako jsou různé držáky a úchyty. Pásy jsou článkové, lze je jen složit bez lepidla, jak nás informuje manuál nebo pro jistotu je přetřít řídkým lepidlem z důvodu lepší pevnosti. Součástí krabičky je i osádka vozidla, na rámečku s figurkami nalezneme i výstroj a další munici. Bonus v edici "Speciál Edition" představují samostatně přiložené čtyři rámečky s municí včetně přepravních beden. Na výběr máme z několika typů munice ráže 76mm. Manuál je přehledný, stavbou nás provede bez větších problémů. Při barvení určitě usnadní práci přiložený vzorník barev pro několik výrobců, tím nejsme odkázáni na jednoho výrobce a odpadá složité dohledávání odstínu. Obtisky mají krásný soutisk a tenký krycí lak, na výběr máme z několika strojů:


- SPG Artillery division of the 11th guard army. Eastern Prussia, 1944.


- Unknow slf-propelledregiment. Eastern Prussia, 1945.


- 1238th SPG Regiment, Poland, March 1945.


- 1448th SPG artillerregimnt. 9th Krasnodar kozak division. Poland, 1944.


- 1223th SPG artillery regimnt. 5th guard tank army, 3th Belorussian front. Vilnus, July 1944.


 


Náhled na krabičku a manuál:Manuál:


 


1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711547629055.3051 forum

Reklama: Hračky