Plastic Planet do 31.12.2019 malý Fit test Special Hobby malý
Hájek Hobby do 14.9.19 Carius Válka do 31.12.19
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 15626 / today visits: 15626

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
23) 04.02.2019-18:09  -  THUD    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

Tahle novinka ( v Norimberku byla taky)aka Flakvierling Jaboschreck - chápu to dobře že to je Hitlerovo kladivo - aka to co bylo v Me-262, Sturmbockovi - akorát s prodlouženou hlavni ? Dragon dělal Jaboschreck v jednoduché montáži. Faun od das Werk je krásný a tohle s těmi masivními úsťovkami vypadá tvrďácky...

22) 04.02.2019-12:49  -  jenda    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

Asi závidí. Ovšem nevidím důvod, ten jeho oblíbenec zase dostává ceny na Modelhobby.

21) 04.02.2019-12:38  -  Alfred Riedel    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

To Petr Koprnický:


nevím, co Vás překvapuje. V recenzi, já to tak chápu, Jarda napsal, že Do 27 je exceletní model a FH-1 Phantom je dobrý model. FH-1 je , s výjimkou Eduardu, vysoko nad standardem toho, co vzniká v České republice u jiných firem. Rozhodně jde o výrazně lepší model než modely, jejichž kvalitu jste tu nedávno obhajoval.


To že FH-1 dostane cenu jsem se dozvěděl den před začátkem Norimberského veletrhu. Potěšilo mne to. Výběr oceněných modelů je zcela v kompetenci Modellfanu. Dříve, tj, minimálně před deseti lety byly oceněné modely vybírány spolupracovníky Modellfanu, kteří modely kandidující na Model roku stavěli. Údajně se mělo jednat o 10- 15 modelářů, kteří postavili každý model a pak hlasovali. Pak došlo k devalvaci ocenění, dostával je kde kdo, za kde co. Poslední dva-tři roky se Modellfan snaží vrátit cenám prestiž. Uděluje jich mnohem méně než dříve a výběr je pečlivější. O to víc nás těší, že jsme byli oceněni.

20) 04.02.2019-12:22  -  Zdeněk Šebesta    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

Airfix - představil  řadu leteckých  novinek . K vidění byly i  kompletní  rámečky   čtvrtkového  Spitfira Mk.XIV a   F6F-5 Hellcat  v měřítku 1/24


          ICM - v dvaatřicetině můžeme očekávat  další  varianty  již vydaných stavebnic  Bu-131 B  a I-153  v  lyžovém provedení , zcela  nový bude  model Gloster Gladiator  a  čtvrtkový  A-26 Invader .


 


    


Trumpeter/Hobby Boss - na společném stánku  z letadel  dominoval především  nový B-24 J Liberator . Postavený   vypadal  impozantně , škoda   dosti  výrazných  tvarových  chyb .


 


      

19) 03.02.2019-19:18  -  THUD    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

Pod pojmem Viper mam zafixovanou neofiko prezdivku F-16. Ale ok, vskutku je to Viper.

18) 03.02.2019-15:45  -  Roman Šlajer    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

Thude to není Supercobra ale Viper, přepočítej si listy rotoru a ano je to úplně nový model a je to v 1/35.

17) 03.02.2019-12:03  -  THUD    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

Vindicator se prodává půl roku za cenu kolem 500, byl už někdy v létě... Bone byla 2016 jako limitka, s tím že zůstala v katalogu. Vzhledem k tomu že má blbě trysky jsem od platinové edice čekal resiny - tohle je nanic, vždyť do interiéru není vidět... A podobného Mitchella, té ž ex AM má pár měsíců v nabídce i Italeri (ale tohle je asi be 75mm houfnice, ne ?). Ovšem Supercobra je zcela nová, neni to předělané AMT. Na tu se těšim :)

16) 03.02.2019-00:03  -  Petr Koprnický    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

....pro zájemce..ten Academy Vindicator je právě na ebay.com i za 19.99USD včetně dopravy z Asie....obsahuje i masky a leptané pásy.Právě objednán.

15) 02.02.2019-23:29  -  jenda    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

Tak na Tetku se těším. A ještě by mohli vyndat formy na SB2C Helldiver.

14) 02.02.2019-22:00  -  Zdeněk Šebesta    Norimberk 2019 fotoreportáž IPMS Nymburk

RS Model- novinkou  je  plovákový  Nakajima E8N Dave  ve  dvou přebalech  a  měřítku 1/72.   


Academy - v   přebalech   tohoto výrobce  se objeví   dlouho obtížně  dostupné modely  z forem Accurate Miniatures  - SB2-3 Vindicator  a B-25 D .


    Revell - firma  má  po předchozích  problémech nového   investora  a  tak  díky tomu  německá  pobočka  získala volný  přístup  k   americkým   formám Monogram / Promodeller.  Po  dlouhé  době se   tak mimo jiné opět objeví na trhu   krásná stavebnice  JU-52  či  limitka B-1  s   řadou  leptaných  doplňků.Dočkáme  se  dalších modifikací  již vydaných dvaatřicetinových  modelů FW-190A-8 a Me-262 A  stejně  tak  přebalů stavebnic  jiných  výrobců / ICM, Dragon/.Několik reedic  bude  ve  znamení  50.výročí  přistání na Měsíci.


         
Zvezda - na stánku výrobce byl k vidění velmi pěkný   nový  čtvrtkový model JAK-130


   

1  2  3  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711566158510.4856 forum

Reklama: Hračky