Carius Válka do 31.12.19
Plastic Planet do 31.12.2019 malý Fit test Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 18888 / today visits: 18888

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
12) 08.06.2019-22:10  -  Petrb    Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

ještě k tomu peckovi za těch dvanáctset....neni to náhodou "zakladni" přebal s puvodnimi vydechy ECS jaké má teď v krabici Eda?

11) 08.06.2019-17:04  -  JN    Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

Aha, takže z "okolo 1000" se vyklubalo již neexistujících 1100 z Polska. Pecka asi skvěle zareagoval na dění na trhu a hodil to do akce, jinak by byl ještě o stovku dražší. Suma sumárum si pro to můžu zajet k Peckovi za 1263,- bez masek, velkého archu dékálů (který je však na to, co je v krabici bez úpravy nepoužitelný), kol, sedačky, leptů a nebo vyzvednout v Brně se vším vypsaným za 1575,-. Nehledě na to, že overtrees - což je skoro to samé, co je v Hawě mínus návod(na netu) a dekály, stály něco kolem 650,-. Já v tom nevidím nějaký velký pokus na Superbugu zbohatnou na úkor modelářů. Jestli ti 312,- za lepty, kola, sedačku, masky a pěkné dekály od Furballu na 5 mašin(ke kterým v Brně koupím za 100,- Quickboost, takže 412,-) přijde dost, mě tedy ne..

10) 08.06.2019-15:36  -  Aleš K.     Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

Pánové tak jsem znova hledal ty odkazy. Nechci vypadat že se vymlouvám, ale když jsem psal ten příspěvek našel jsem na super-hobby.cz za 1100,kdyz jsem se teď podíval je tam už 1450, nechápu . V tento moment nejlevněji na pecka modelář za 1263 Kč.


A jinak se samozřejmě bavíme o stavebnici od Hasegawy, ne o Superbugu.

9) 08.06.2019-14:52  -  Mgr. "Thud"    Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

Kde mají Superbuga za 1000CZK ? To bych bral.


Jinak by mne zajímalo - ono se to řešilo i na MF, ale pan Šulc napsal že to je složitější, proč tam není horní díl s těmi hřebínky nad vstupy vzduchu k systému podpory života nebo jak tomu nadávají - prostě to víc "stealth". Je to blbina, ale budiž....


Superhornet konečně mohu a Hawa je pěkný kit. BTW: máte někdo Super Buga od US Revellu ? Teď se tu začal prodávat a stojí něco málo nad 500, někde sem ho zahlíd i pod 500 a prej je krásný, jen nemá sklopenou mechaniku křídla... (A asi nebude mít právě ty hřebínky...) ale vyjde levněji než OvTr.


A chtělo by to "Efko". (Jolly Rogers...)

8) 08.06.2019-10:22  -  JN    Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

A měl bys na ty okolo 1000 nějaký odkazy? Já hledal a modelartikl, mn ani mpm, u kterých běžně nakupuju, je nemá, tak kdybys mi na to sem prosimtě hodil odkaz, asi nejenom já to ocením, díky. Samozřejmě nový, z krámu a tak, abych na dani a clu nakonec nezaplatil těch skoro 1600..

7) 05.06.2019-21:52  -  Aleš K.     Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

1600?....nejdražší jsem našel 1300...jinak okolo 1000Kč...

6) 05.06.2019-08:26  -  Petr M.    Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

V BFC předobjednávce na ModellBrno (nebo v Afterpárty na webu) se dá pořídit i za 1575,-. Za dvojku bych se asi kroutil, ale za tyhle prachy pohoda.

5) 04.06.2019-23:28  -  Petrb    Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

Ona v tom roli hraje i cena vylisků....Hasegawa je dražší než Academy. Limitka Superhorneta od gawy bez leptu, resinu a masky se pohybuje tusim lehce nad 1600,- ... tzn. 2100 není úplně vedle, když vezmu akční BFC cenu tak je to lehce přes 1700,- ...to je dobrý.

4) 04.06.2019-20:11  -  Aleš K.     Superbug, EDUARD 1:48, se představuje

Tyto limitky začínají být spíše zklamáním. Obsah bedny je čím dál tím slabší. U takové stavebnice bych očekával více. Kde je nějaká výzbroj, proč nejsou v bedně trysky a nějaké lepty i na exteriér? Za 2 100Kč bych čekal nabušenou bednu. F-4 i F-15, které jsem si pořídil jsou skvěle vybavené. Samozřejmě by mohl někdo říct, že mě do nákupu této stavebnice nikdo nenutí, tak ať ji nekupuji, když se mi nelíbí obsah krabice. Ale na druhou stranu je to trochu k zamyšlení, a každý kdo má nebo měl předchozí limitky jako např. výše uvedenou F-4 nebo F-15, tak mi dá jistě za pravdu, že tahle limitka F-18 je hodně slabá . Kam to povedená dál, budeme platit za velké bedny s třetinovým obsahem? Což se označuje jako neefektivní využití obalového materiálu a plýtvání, které naopak stojí firmu zbytečné penize (něco ve stylu, že pošlete zákazníkovi propisku v krabici od televize).

3) 04.06.2019-11:15  -  Libor Malý    Superbug, EDUARD 1:48, se představuje
1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711568914267.391 forum

Reklama: Hračky