Válka do 31.12.20 Plastic Planet do 31.12.2020 malý
Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velký

 

denní zobrazení: 4484 / today visits: 4484

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
9) 21.10.2019-14:14  -  Patla     35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

Omyl,  Venda byl z Frýdlantu v Čechách a později koupil dům v Raspenavě.

8) 21.10.2019-08:48  -  Pavel Klouček    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

Ahoj Pepku, ke tvému výčtu laureátů - Venca Marel byl z Varnsdorfu, bohužel už byl...

7) 18.10.2019-13:14  -  Pepek Zavřel    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK
Je to tady!!!! V sobotu máte i vy možnost zapsat se do seznamu laureátů ceny ŽAMBERECKÝ KANEC 2019. Zabojujte a zařaďte se do spolku protřelých kitařů. Seznam držitelů: 1985 Václav Stejskal Žamberk ; 1986 Josef Zavřel Česká Třebová ; 1987 Vojtěch Vejvoda Hr. Králové ; 1988 Václav Šípek Žamberk ; 1989 Ivan Uher Hr. Králové ; 1990 St. Havelka Žamberk ; 1991 Josef Mužík Hr. Králové ; 1992 Jiří Zelený Brněnec ; 1993 Jaroslav Špaček Prostějov ; 1994 Tomáš Kalous Žamberk ; 1995 Jiří Zelený Brněnec ; 1996 Miroslav Kozák Králíky ; 1998 Ladislav Fojt Šumperk ; 1999 Pavel Weis Svitavy ; 2000 Josef Zavřel Česká Třebová ; 2001 Ivo Vrška Šumperk ; 2002 Jan Divíšek Žamberk ; 2003 Václav Marel ; 2004 Ivo Vrška Šumperk ; 2005 Václav Chmelař KPM Náchod ; 2006 Milan Voráček KPM Jihlava ; 2007 NENAŠLI ! ;2008 Leoš Licha KPM Jihlava ; 2009 Vráťa Matyk ; 2010 Honza Svoboda Sezemice ; 2011 Miroslav Buřval KPM Česká Třebová ; 2012 Jiří Vincourek Ústí nad Orlicí ; 2013 Jaroslav Voráček Jihlava ; 2014 Robert Kučera Prostějov ; 2015 Jakub Jirásek ; 2016 Milan Pospíšil Beroun ; 2017 Radim Hilbert Prostějov ; 2018 Josef Zavřel KPM Česká Třebová ; ………………………………………?????? KŘÍDLA VZHŮRU !!! Pepek Zavřel KŇOUR and BAR+BAR
6) 16.10.2019-20:41  -  Alcatorda    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

A teď to DŮLEŽITÉ - jídelní lístek od šéfkuchaře Jindry


 


5) 14.10.2019-21:30  -  Alcatorda    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

Přípravy jedou na plné obrátky. S El prezidentem jsme provedli inspekci prostor. Majitelé muzea jsou velmi vstřícní a věříme, že zvládneme super akci pro celou rodinu!
Něco málo dalších informací v prezentaci.

4) 12.10.2019-11:41  -  Alcatorda    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

Avízo na workshopy CoolWorkshopy 35_divocak

3) 11.10.2019-12:01  -  Alcatorda    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

Na soutěži bude samozřejmě také DK Decals - http://www.dkdecals.cz/

2) 09.10.2019-20:44  -  Alcatorda    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

Letos budou na divočákovi tito prodejci:

- MN modelář https://www.mn-modelar.cz/
- Arthur model centrum https://www.arturmodel.cz/prodejna-slany
- p. Bílek (st.)
- Kovozávody Prostějov https://www.kovozavody.cz/
- Airbrushcentrum https://www.airbrushcentrum.cz/home
- RS models http://rsmodels.cz/
- Hobby - AVS pan Matyska http://www.avs-hobby.cz/

Takže plné prkenice s sebou

1) 08.10.2019  -  Alcatorda    35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK

Žamberečtí divočáci si Vás dovolují srdečně pozvat na 35. ročník modelářské soutěže ŽAMBERECKÝ DIVOČÁK.
Soutěž se opět uskuteční v prostorách Muzea starých strojů a technologií v Žamberku http://starestroje.cz/kontakty.php a to


v sobotu 19. října 2019.Od pátku 4.října startuje přihlašování elektronickou cestou 35. ročníku soutěže Žamberecký divočák. Konec bude 18.10.2019 v 06:00h


Podrobnější info:


https://www.facebook.com/KPMZamberk/


https://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=940&t=125692

1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711591328553.5096 forum

Reklama: Hračky