Válka do 31.12.20 Plastic Planet do 31.12.2020 malý Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Plastic Planet velký  

Special Hobby velký  

denní zobrazení: 10777 / today visits: 10777

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
33) 09.02.2020-12:56  -  El Thud    ???

No, tož možné to je. Škoda no.


 

32) 09.02.2020-12:19  -  Jarda Galler    ???

Návrh na 15. březen podán byl, jenže jej podalo SPD a podpořili to snad jen komunisti...a to je kombinace, která už ze zásady u našich demokratických alpinistů nikdy neprojde... ale tohle se na Čt09, ani na Novinkách nedozvíš, Thude.

31) 09.02.2020-12:00  -  Libor Malý    ???

Švýcaři asi vědí své. Jistý významný exponent jednoho našeho soudobého významného spojence jako lis na citron v jedné domácnosti v Curychu...


 


30) 09.02.2020-10:40  -  Stanislav ŠLECHTA    ???

No pro někoho je 15. březen dnem hanby nebo den kdy se u nás začalo jezdit vpravo a někteří naši "zastupitelé"  bohužel vidí tu asi druhou možnost. Jinak k té propagaci všech těch levicových hnutí, Kapitál a Mein kampf jsem četl ale na hrnku do kterého si dělám kafe mám znak 311sq.

29) 09.02.2020-10:33  -  jirka dominec    ???

P. Bernard podpoři výrobu hrnků s Hitlerem.


(do další diskuse se nebudu plést)

28) 09.02.2020-10:30  -  El Thud    ???

BTW: Včera dávali na Prima Cool Už je tady zas...

27) 09.02.2020-10:08  -  El Thud    ???

Otázka je, jestli někdo návrh na významný den s datem 15.března z poslanců či senátorů předložil.


Pokud ne, tak o tom nikdo nemohl hlasovat, no :(


Ona ta diskuze je stejnak trošku absurdní, když vezmeme v úvahu, že zbraně III. říše jsou mezi modeláři velmi populární - ale to už jsem tu kdysi řešil. Ale je fakt, že zatímco u R.A.F. nebo USAAF jsem nezažil aby to modeláři žrali víc než je nutné, u těch modelů z dob nacistického Německa je to někdy - trošku jiný level... Já sice mám v kitníku taky německé modely, ale pořád mám pocit, že tyhle stroje mají něco jako "zlou auru". A u takového Mustanga nebo Spitfira spíš cítím tu dobrou... Koneckonců, není dne aby na hlavních ale i "kabelových" kanálech neběžely dokumenty na téma III. říše, Hitlera a "Verstelung Waffen".


Já bych si třeba hrnek s Hitlerem, Stalinem nebo jiným politikem nekoupil. Proč bych měl mít Hitlera na hrnku ? Stejně tak bych si nekoupil Hitlera 1/6 nebo Heydricha či jiného pohlavára. Nepotřebuju ani hrnek s hitlerem, ani velkou figurku Hitlera. Ale třeba MENG nedávno vydal k oslavě 70. výročí založení ČLR džípa s Maem, před tím měli Putina na medvědovi - a Trumpa s vánoční čepičkou. Plus u T-90 s Putinem byla i medaile. Konečně, Putina na medvědovi měl i Eduard. A zatímco Putin i Trump jsou udělaní s důrazem na recesi, Velký kormidelník stojí v džípu a kyne lidu... A ICM dělá setík pojmenovaný Stalin & comp, plus stalinovo auto. Dělají i Hitlerovy vozidla (nevím jestli jsou tam dekály na jeho konkrétní auto) ale Hitlera nedělají. Nicméně dá se sehnat, od figurkářských firem, pokud by o něj někdo jo stál. A někde se mi tu válí nenápadné platíčko v H0 kde jsou vůdcové II. světové - a Hitler nechybí. Ale zase je tam i De Gaulle nebo Churchill. A vím že byl i ve větším.


 


 


 

26) 09.02.2020-09:49  -  Libor Malý    ???

Panečku, ta sedla! Smajlik modelar

25) 09.02.2020-05:56  -  Jarda Galler    ???

Hmmm...tak pokud si ten hejtman koupil těch 25 hrnků à 299,- za svoje, tak je to jeho věc (já bych si žádnej nekoupil, zrovna tak bych si nekoupil třeba vlajku EU). Co mi ale vadí na těchto “ochráncích” demokracie je to, jakej mají dvojí metr... např. 21. srpen uzákonili naši zástupci Dnem obětí... ale 15.březen to už né, to by se Němcům asi nelíbilo ( přitom těch obětí byly desetitisíce).  Vůbec už totiž nepojmenovávají viníky války Němce, ale nacismus, vraždili nacisté, ne Němci atd. Korunu všemu nasadily špičky EU v Osvětimi, kdy jsme se dozvěděli, že Osvětim odvobodila “spojenecká vojska”. A tohle překrucování nikomu z těch dobroserů nevadí...

24) 07.02.2020-21:44  -  El Thud    ???

Něco k tématu.

1  2  3  4  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711582634910.2505 forum

Reklama: Hračky