Fit test Special Hobby malý
Válka do 31.12.20 Plastic Planet do 31.12.2020 malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
  Special Hobby velký

Plastic Planet velký   ArtScale velký

denní zobrazení: 10019 / today visits: 10019

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
7) 14.09.2020-22:14  -  Jirka Brož    Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020

Vážení kolegové modeláři,
letošní MR České republiky mládeže máme úspěšně za sebou, i když v opožděném termínu a opět v době rouškové. Přesto se dá říci, že termín byl zvolen vhodně, což se projevilo na účasti, které byla jenom o něco menší než v předchozích létech. Místo konání- Obrnice, bylo zvoleno z důvodu možnosti vhodných prostor, na které jsme nemuseli složit zálohu. Dalším rozhodujícím momentem byla možnost prohlídky firmy Eduard a tudíž vyřešení problému u dětí tak závažného - co s volným časem během bodování. Laughing Zde nám vyšlo vedení Eduardu vstříct a ochotně se provázení ujal sám Vláďa Šulc.
K účasti- soutěže se zúčastnilo 46 modelů od 29 modelářů. Některé kategorie nebyly plně obsazené a proto v nich nebyl udělen mistrovský titul. Přesto se dá říci, že představené modely si zasloužily chválu a snad na jednu, dvě vyjimky byly hodny účasti na vrcholném modelářském klání.
Za pořádající klub KPM Žatec bych chtěl poděkovat všem, kteří vážili cestu a zúčastnili se. Dále bych chtěl poděkovat za spolupráci Lounské sekci, radnici obce Obrnice a ochotnému personálu Integrovaného střediska v Obrnicích. Rovněž tak patří velký dík i sponzorům akce, díky nimž si mladí modeláři mohli odvézt velké množství stavebnic, jmenovitě fa Eduard, CMK, MPM a Planet Models.
Během vyhodnocení byla nejúspěšnějšímu týmu- KPM Kaznějov předána cena od fy Czech Jet Team. Na závěr slavnostního vyhlášení cen byly předsedou KSPlM, p.Petrem Šámalem předány dvě stříkací soupravy dvěma nejaktivnějším klubům v oblasti práce s mládeží- KPM Kaznějov a KPM Mariánské Lázně.
Ještě jednou za účast a příští rok snad v klidnějších časech na viděnou

Výsledková listina:
https://uloz.to/file/HclAiL9emXBn/vysledky-mrm-2020-pdf6) 10.09.2020-16:41  -  Jirka Brož    Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020

Za pořadatele žádáme všechny účastníky MRM, včetně rozhodčích, aby před tím, než vstoupí do prostor Integrovaného střediska volnočasových aktivit v Obrnicích, se zastavili naproti na vrátnici fy Eduard, kde jim bude změřena tělesná teplota. Je to prevence proti případnému zavlečení Covidu 19. Stejně tak upozorňujeme i na nutnost nošení roušek v uzavřených prostorách.

5) 09.09.2020-08:40  -  Jirka Brož    Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020

Na nadcházejícím Mistrovství ČR mládeže, které se koná tento víkend v Mostě - Obrnicích, udělí členové Plastic Model Clubu Praha, p.s. (310) cenu za "Nejzajímavější model plavidla". Jedná se o podporu mladých modelářů, kteří staví plastikové modely plavidel všech kategorií.
Cena nebude tedy udělena modeláři za nejhezčí, či dokonale zpracovaný model. Bude udělena modeláři, ve kterém vidíme možný budoucí potenciál, který modelem překvapí nebo nás jinak nadchne.

4) 26.08.2020-17:59  -  Jirka brož    Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020

Předsednictvo KSPlM se dohodlo, že pokud budou v kategorii Ic přihlášeny modely v měřítku Id, bude pro tyto vyhlášena samostatná kategorie, včetně vyhlášení mistrovského titulu.


 


Dále bych chtěl požádat soutěžící, aby se již elektronicky přihlašovali a to na adrese


 


https://mrm.ipmscz.eu


 


Čas letí a MRM je zde již za dva týdny. Pro žáky je třeba například zajistit stravování a bez přesného počtu toto není zcela dobře možné. Totéž platí i pro návštěvu výrobních prostor firmy Eduard, kde je třeba vědět aspoň přibližný počet účastníků exkurze.

3) 19.06.2020-10:16  -  Jirka Brož    Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020

2) 17.06.2020-17:08  -  Jirka Brož    Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020

A již máme první změnu. Na základě oznámení Luboše Kuny, který nám bude dělat technickou podporu, dochází ke změně adresy pro online přihlášování.


Nová adresa je tato:


 


https://mrm.ipmscz.eu


 


Prosím, aby jste si ji poznamenali.

1) 16.06.2020  -  Jirka Brož    Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020

Vážení kolegové modeláři,

Situace kolem Covid-19 krize se snad vyřešila a proto se Předsednictvo KSPlM- IPMSCZE při SMČR rozhodlo uspořádat v náhradním termínu Mistrovství ČR mládeže v plastikovém modelářství pro rok 2020. Soutěž proběhne ve dnech 11.-12.9.2020 v prostorách Integrovaného střediska volnočasových aktivit v Obrnicích. Letošního ročníku MRM se ujal KPM452 Žatec p.s. za spolupráce členů Lounské sekce.
Soutěže se můžou zúčastnit všichni organizovaní mladí modeláři, tj. členové SMČR, členové kroužků při DDM či při ZŠ.


Propozice jsou ke stažení zde:


https://uloz.to/file/k9AGUM3ohfJu/propozice-mr-mladeze-2020-final-doc


https://uloz.to/file/G87VslmIP2mZ/propozice-mr-mladeze-2020-final-pdf


 


Těšíme se na Vaši účast!

1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711600945441.216 forum

Reklama: Hračky