Válka do 31.12.20 Plastic Planet do 31.12.2020 malý Fit test
Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velký

ArtScale velký  

denní zobrazení: 19691 / today visits: 19691

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
5) 12.08.2020-17:42  -  Jarda Sauer    Dobříšská šelma 2020

Zpráva zásadního významu zejména pro stavitele modelů aut, motorek a další civilní techniky: Dobříšská šelma byla zařazena do letošního seriálu soutěží GT-CUP! Návštěvníci se tedy můžou těšit na ještě víc prvotřídních modelů, pro soutěžící přibudou speciální ceny. A aby toho nebylo málo, Honza Merhaut nám slíbil workshop na téma Povrchová úprava modelů aut - lak a karbon. O důvod víc se 22. srpna vydat na Dobříš!
Propozice soutěže: www.dobrismodel.cz
Online přihlašování: https://dobris.ipmscz.eu/


 


4) 03.08.2020-18:00  -  Jarda Sauer    Dobříšská šelma 2020

V eduardím Infu jsme se dnes dočetli, že letošní E-day se ruší... To je velká škoda a je nám to líto. Nicméně Dobříšská šelma je akce přeci jen o něco menší :-) a pokud nepřijde nějaký úplný plošný zákaz, konat se bude. Zveme vás všechny, termín 22. srpna platí!
Propozice: https://www.dobrismodel.cz/
Online přihlašování: https://dobris.ipmscz.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/dobrismodel/

3) 23.07.2020-12:47  -  Jarda Sauer    Dobříšská šelma 2020

 


Dobříšská šelma 2020 – Propozice


Veškeré potřebné informace k letošnímu ročníku soutěže Dobříšská šelma.


 


Termín a místo konání:


Sobota 22. srpna, sportovní hala Dobříš, Školní 36. Parkování v místě, zdarma.


 


Online přihlašování:


https://dobris.ipmscz.eu/


 


Kategorie:


Dospělí:


Letadla malá (1/72, 1/87, 1/144)


Letadla velká (1/48, 1/32, 1/24 a větší)


Vojenská technika malá (1/72)


Vojenská technika velká (1/48, 1/35 a větší)


Civilní technika bez rozdílu měřítka


Lodě bez rozdílu měřítka


Diorama bez rozdílu měřítka


Papírové modely bez rozdílu měřítka


Ostatní (sci-fi, figurky atd.) bez rozdílu měřítkaDěti a junioři:


Letadla malá (1/72, 1/87, 1/144)


Letadla velká (1/48, 1/32, 1/24 a větší)


Vojenská technika malá (1/72)


Vojenská technika velká (1/48, 1/35 a větší)


Civilní technika bez rozdílu měřítka


Lodě bez rozdílu měřítka


Diorama bez rozdílu měřítka


Papírové modely bez rozdílu měřítka


Ostatní (sci-fi, figurky atd.) bez rozdílu měřítka


 


Harmonogram:


Přejímka modelů: Sobota 22. srpna od 8:00 do 10:00


Otevřeno pro veřejnost: 10:00 – 17:00


Vyhlášení výsledků: 16:00


 


Startovné:


1 model – 30 Kč; 2 modely – 60 Kč, 3 a více modelů – 50 Kč


Každý vystavující modelář obdrží poukaz na občerstvení.


 


Vstupné pro veřejnost:


DobrovolnéSystém hodnocení:


Oceněné modely z jednotlivých kategorií vybírá porota. Počet oceněných modelů v každé kategorii se může lišit, nejčastěji jsou však udělována tři ocenění v kategorii.Proxy:


Proxy (zastoupení) nepodporujeme. Věcné ceny budou předány jen těm oceněným modelářům, kteří budou na slavnostním vyhlášení fyzicky přítomni. Pravidlo se vztahuje i na juniorské kategorie. Modeláři v juniorských kategoriích tedy musejí být přihlášeni pod svým jménem, nikoliv pod jménem dospělého zástupce; podmínkou k předání ocenění je i u juniorských kategorií osobní přítomnost na slavnostním vyhlášení.


 


Kontakt:


modelari.dobris@gmail.com


https://www.facebook.com/dobrismodel/


https://www.dobrismodel.cz/


2) 21.07.2020-20:48  -  Jarda Sauer    Dobříšská šelma 2020

Dobrá zpráva ze včerejška, která vás snad potěší stejně jako nás: Máme potvrzeno, že každý modelář, který bude na Dobříšské šelmě vystavovat, dostane poukaz na párek a pivo zdarma. Nezletilí a opatrní si místo piva mohou dát kávu či sodovku :-)
Za tento sponzorský dar, skvělý přístup a motivaci navíc děkujeme restauraci Modrá Kočka.
Připomínáme, že svoje plastové či papírové modely můžete přihlašovat zde: https://dobris.ipmscz.eu/
22. srpna se na vás těšíme! Sportovní hala, Školní 36, Dobříš.

1) 16.07.2020  -  Jarda Sauer    Dobříšská šelma 2020

Tradiční modelářská soutěž letos proběhne na Dobříši v netradiční čas - v sobotu 22. srpna!


Letos poprvé jsme v nových prostorách, konkrétně v renovované sportovní hale. Znamená to hodně místa pro modely i prodejce, dostatek parkovacích míst zdarma i restauraci přímo v areálu. Online přihlašování už běží, své plastové či papírové modely přihlašujte zde: https://dobris.ipmscz.eu/


Každý vystavující získává poukaz na občerstvení zdarma.


Adresa sportovní haly: Školní 36, Dobříš


Pro aktuální přísun novinek sledujte náš facebook.


Přijeďte se po dlouhé covidové pauze pochlubit svými modely a zpříjemnit si konec prázdnin. Těšíme se na vás!


Modeláři Dobříš


Plakát Šelma 2020

1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711597425448.3169 forum

Reklama: Hračky