Special Hobby malý Plastic Planet malý
Fit test
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Plastic Planet velký  

Special Hobby velký  

denní zobrazení: 2093 / today visits: 2093

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
10) 27.09.2020-15:00  -  jirich    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Dobrý den,


dekuji za vysvětlení a upřesnění.  Hned SH napíšu....po rozbalení jsem totiž dostal neodbytné nutkání si ho postavit :-)


 


J. Ch.

9) 27.09.2020-14:54  -  Knippl    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Tak tuhle edici si asi ujít nenechám  Smajlik modelar

8) 27.09.2020-12:16  -  Vladimír Šulc    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Ano, je to tak. Tento model bude k dispozici na našem e-shopu od 1.října. Prodávat se bude přes náš e-shop a také přes e-shop Special Hobby. Budeme ho prodávat pouze maloobchodním zákazníkům, přes obchodníky ho prodávat nebudeme, pokud se tedy s někým nedomluvíme jinak. Důvodem je, že výtěžek z prodeje půjde na konto účtu pro Václava Šorela. Výtěžek chceme přidat k penězům vybraným ve sbírce a využít je pro stavbu Václavova pomníku v Letňanech.


Dlouhé trupy jsou v prvních 100 zabalených kusech, protože tyto první výlisky byly bohužel omylem dodány s dlouhými trupy, a protože my jsme takovou záludnost nečekali, tak jsme to tak zabalili. Za to se všem postiženým omlouvám, a kdu bude chtít správné krátké trupy, ať si napíše na podporu Special Hobby, pošlou mu správné. Nebo předají někde na výstavě, až tedy výstavy zase budou.

7) 27.09.2020-09:55  -  jirich    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Tak třeba Eduard dává na eshop novinky až k 1. daného měsíce....tipl bych si že to je důvod.


 


Akorát v mé stavebnici je jiný (dlouhý)  trup než na fotce výlisků zde.  ... Máte někdo podobnou zkušenost?

6) 27.09.2020-09:54  -  Martin Decarli    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Já sem také opravdu potšěšen touto vzpominkou na Vaška.


Rozhodně si Warhawka chci koupit, ale souhlasim


Nenašel jsem ho na žádné e shopu

5) 27.09.2020-09:05  -  Štefan Procházka    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Na žádném e-shopu ani jedné firmy není...Cry


ŠP

4) 26.09.2020-23:07  -  Zdeněk Šebesta     WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Stavebnice se již prodávala na všech třech akcích nahrazujících letošní E-day a měla by být  také dostupná na e-shopech firem Eduard a Special Hobby.Jen doplňuji,že byla vydána v počtu 1 000 kusů.

3) 26.09.2020-13:53  -  Láďa Weigend    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Když tedy nabude E-day, kde se dá tento model koupit nebo objednat???

2) 26.09.2020-11:45  -  Damir    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

Skvělé! V této špatné době je takový lidský přístup velmi vítaný. Pocta všem třem osobám najednou, že si to všechny tři zaslouží. A také pocta starým časům, s tímto dotiskem starého obrazu. Smajlik modelar

1) 25.09.2020  -  Zdeněk Šebesta    WARHAWK-pocta V.Šorelovi ,1/72 limited edition se představuje

 


Tak tuto limitku jsme vymysleli s Vláďou Šulcem původně na podporu léčby Václava Šorela , kdy výtěžek z jejího prodeje měl posílit probíhající sbírku.Limitovaný počet stavebnic se měl prodávat na  akci  E- day. Bohužel život vše mění. Václav již není mezi námi a E-day nebude. Přesto stavebnice právě vychází a myslím , že je důstojnou poctou dílu Václava Šorela a také Jaroslava Velce , jehož ilustrace k němu neoddělitelně patří. Potěší všechny , kteří v dětství netrpělivě čekali v ábíčku na každý další článek či monografii této dvojice. Výtěžek z prodeje této stavebnice by měl být použit na nějakou formu trvalé připomínky práce Václava Šorela , nejlépe na místě spjatým s čs. letectvím. Tématem stavebnice je Václavova povídka Warhawk , kterou publikoval na stránkách ABC v osmdesátých letech s nezapomenutelnou kresbou J. Velce. Stavebnice obsahuje dvaasedmdesátinové výlisky P-40 F , které dodala firma Special Hobby. Atraktivním bonusem je vložený print s legendární kresbou Jaroslava Velce a především arch s reprintem původní povídky , dobovou  monografií letounu a také medailonky všech  tří  aktérů - L. Úlehly, V. Šorela a J. Velce :


 


           

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711621208371.0352 forum

Reklama: Hračky