Plastic Planet malý Fit test Special Hobby malý
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
  Special Hobby velký

Plastic Planet velký  

denní zobrazení: 3699 / today visits: 3699

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
22) 16.07.2021-09:05  -  jirka dominec    MPM v Myslíkově ulici

Jo, děkuju za informaci. Ale nemyslel jsem to tak doslovně - spíš jako tvrzení, že jiný lidi zase vyzobávají rozinky a nepídí se po novinkách.

21) 15.07.2021-17:26  -  El Thud    MPM v Myslíkově ulici

C-54 vidim skladem u Pecky, B-10 má Artur. Beauforta by měl zajistit Corfix, teď vyšel Vulcan tak snad to dovezou...


Ten zbytek ani netušim kdo dělá, tož neporadim.


 

20) 15.07.2021-14:59  -  jirka dominec    MPM v Myslíkově ulici


"Lidi chtějí novinky." Nemůžu mluvit za lidi, ale já chci B-10, australského Beauforta, DB-7, Amiota a C-54, a není mi to nic platné.

19) 15.07.2021-14:54  -  jirich    MPM v Myslíkově ulici

Právě proto tady byla zmínka o "dominovém efektu" ne ? ...protože ostatní MPM prodejny fungují stejně (teda aspoň ta v Brně) .... když mají novinky jednou za půl roku, popřípadě vyšší ceny než na e-shopu,  tak je s podivem, že se ještě drží :-(

18) 15.07.2021-12:53  -  El Thud    MPM v Myslíkově ulici

Nevím proč by měl následovat dominový efekt... MpM skončilo, protože žilo z podstaty a nenabízelo modely od asijských firem. V takovém Arturovi  např. Lancastera od HK koupíte. A nejen Lancastera... ale když prodáváte hlavně Tamku a Hawu které chrlí novinek buď málo, nebo skoro vůbec (hawa teď děla najednou "baby" ale za podivný ceny a kdo ví proč hl. manga,plus sci-fi, prostě ujeté věci co se budou líbit v Japonsku ale asi ne v EU/USA) tak vám tam moc modelářů nepříjde. Když sem byl dva roky zpatky v Mn modeláři v Prostějově, tak sem cučel na prodejnu doslova napěchovanou modelama... a to je Prostèjov relativnè malé město, ne velkoměsto jako Praha nebo Brno. Ale MN má i agilní e-shop a obří sortiment. Což je předpoklad k úspěchu. ( plus rychlou dodávku).


Do AMC si plánuju cestu tak abych tam utratil víc než plánuji ;)


Lidi chtějí novinky. Když novinky nemáte, tak nepřijdou. Řekněme každý měsic se objeví něco co by se mi líbilo. Ale musí to obchodník mít.


Ale tohle je přece normalní nabidka- poptávka...zákon trhu, že.

17) 15.07.2021-09:55  -  Hynd    MPM v Myslíkově ulici

Tak to je velka skoda :(.


Sice na rozdil od Mistra Thuda nebydlim v centru a autem se tam zaparkovat nedalo, coz pro mne bylo velke omezeni, ale pro male veci (barvy, chemie atd) to byl fajn obchod, s prodavacema jsem bez problemu pokecal...


Myslim ze to byl v centru Prahy dost velky obchod a to najemny asi moc velky (= astronomicky).


 

16) 14.07.2021-22:50  -  Patla     MPM v Myslíkově ulici

Byl jsem tam kdysi jen jednou a od té doby nikdy,  prodavači,  to byl děs běs,  neochota hrozná.


Jinak kamenné prodejny jsou v modelařině odsouzeny k zániku. Vše nahrazují E shoppy a nebo oboje na jednom místě.

15) 14.07.2021-20:56  -  pepík    MPM v Myslíkově ulici

... to je smutné :-((


..ale obávám se také následného "dominového efektu".....  p.

14) 14.07.2021-14:50  -  El Thud     MPM v Myslíkově ulici

Prodavači byli v pohodě...

13) 14.07.2021-14:24  -  MJ    MPM v Myslíkově ulici

V podstatě jen jsem čekal, kdy to přijde. Důsledek kvality vedení mateřské firmy.


Za mne likvidace prodejny v Myslíkově vůbec nelituji. Když jsem tam před lety chodil, tak ji mám spojenou s neochotným přístupem prodavačů.

1  2  3  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1628224291.961 forum