Plastic Planet malý Plastic Planet malý 2 Fit test Special Hobby malý
Eduard malý2
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Special Hobby velký   Eduard velkýdenní zobrazení: 371 / today visits: 371

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
397) 24.05.2022-23:40  -  Pbohm    Rusko vs Ukrajina - technika

Zajímavá informace související se sestřelením Su-25 genmjr, Botasheva někde nad Severodoněckem


Podle Toma Coopera létal pro Wagnerovce, kteří údajně nabírají rezervisty a hrají v některých oblastech čím dál větší roli. Dokonce spekuluje, že některé Su-25 patří přío jim, což by mohlo vysvětlovat fotky sůček bez hvězd (jedna je v jeho článku - viz link) s "Z" na směrovce.

396) 24.05.2022-22:59  -  pepík    Rusko vs Ukrajina - technika

To strýc Artuš


Ano, je to kvalitní vlákno a jsem rád, že funguje, nechci ho narušovat .


Jirko, prosím pokračuj.  díky  pepík


 


 

395) 24.05.2022-22:43  -  pelikan    Rusko vs Ukrajina - technika

Lítat Su-25 "nad" Ukrajinou je dost adrenalin


 


https://twitter.com/TheDeadDistrict/status/1529063970862145544

394) 24.05.2022-21:09  -  Libor Malý    Rusko vs Ukrajina - technika

Pepík: poslední věta napovíSmajlik modelar


Podle Kopečného Česko bylo mezi prvními nejen při dodávkách těžké techniky, ale i v dalších zásadních kategoriích, a stalo se tak vzorem pro další země. „V prvních dnech jsme dodávali především pěchotní zbraně, protitankové, následovaly zbraně protiletecké a postupně jsme v následujících týdnech začali posílat i těžkou bojovou techniku,“ podotkl. Na sociálních sítích lze podle něj dohledat videa, na kterých jsou české raketomety nebo houfnice. Poznamenal, že záběry neukazují techniku z armádních skladů.

393) 24.05.2022-20:23  -  jirka dominec    Rusko vs Ukrajina - technika

Jirko, děkuju za obrázky.


OOT: myslím, že nejlepší české zpravodajství "z fronty" je na Deníku N.


Putinovy příznivce prosím o dodržování příměří v tomhle vlákně.

392) 24.05.2022-17:26  -  Jirka Brož    Rusko vs Ukrajina - technika

Námět na dioramu- opuštěné BMP-3. Proč jej zde uvádím? Ruští vojáci  zanechali na předním pancíři čuníka, kterého v sousední vesnici ukradli. Strach z upálení v BMP byl asi větší, než hlad.


 


.


 


391) 24.05.2022-17:20  -  Jirka Brož    Rusko vs Ukrajina - technika

Podrobné informace o protitankových prostředcích Ukrajinské armády ve čtyřech dílech. Sice ve španělštině, ale překladač vše snadno vyřeší, že?


 


Protitankové zbraně v ukrajinské válce – 4. část (pucara.org)


 


Přiznám se, mými favority je Stugna-P a Panzerfaust 3 Cool

390) 24.05.2022-14:35  -  strýcArtuš    Rusko vs Ukrajina - technika

Právě jsi se, Pepíku, zařadil mezi ruské šváby...


Mne by to zajímalo také, ale nenarušujme zpravodajské vlákno, jakého asi na jiném fóru není. Díky, Jirko


 

389) 24.05.2022-13:35  -  pepík    Rusko vs Ukrajina - technika

Ahoj Jirko,


díky za odkaz. Trochu mne to překvapilo,  přeci jen jsem také "daňový poplatník "....


a zajímá mne kam se i mé peníze TAJNĚ  kutálí.....


No, ale USA to "propíchly" .... :-))


... copak se ještě dozvíme, o čem vědět nesmíme... :-((

388) 24.05.2022-13:26  -  Knippl    Rusko vs Ukrajina - technika

J.Brož ad.:


To je samozřejmě známé, že Finové používali svastiku dávno před válkou. Ale používali jí bohužel také během WWII a to na straně nacistického Německa. Pro mě představa pochodujích zástupců finského letectva např. na Vítkově při návštěvě České republiky je dost ...brrrrr! Je dobře, že jí dali z vlajek pryč.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1653430492.3482 forum