Fit test Special Hobby malý Plastic Planet malý Válka
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Plastic Planet velký   Special Hobby velký



denní zobrazení: 77673 / today visits: 77673

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
9) 19.04.2022-12:58  -  Eduard Pavlík    upozornění na VERTIGO Miniatures

Dnes 19.4. v cca 12:00h, mi přišel stojan.


Tak tedy objednávka udělaná 11.4.2022.


Za 8 dní od objednávky, zboží došlo z B.B.


Za mne v poho.


Eda

8) 14.04.2022-14:32  -  Zbyněk Sypták    upozornění na VERTIGO Miniatures

Jinak výrobky od Vertigo Miniatures Airbrush II , with rotary base; Montage set without base a Airbrush stencils, které jsem obdržel musím zhodnotit veskrze pozitivně! Je vidět, že u jeich navrhování někdo opravdu úpřemýšlel! Fungují na výbornou, takže můžu jenom doporučit.


 

7) 14.04.2022-14:26  -  Zbyněk Sypták    upozornění na VERTIGO Miniatures

 


Abych to uvedl na pravou míru, tak zboží jsem dostal 7. 3. 2022.


Firma funguje a je teda moje chyba, že jsem si nepřečetl obchodní podmínky a domníval milně jsem se domníval, že když je u všech položek na e-shopu „In Stock“, tak je zboží skladem a bude celkem rychle odesláno. Jak jsem byl posléze vyveden z omylu, tak zboží skladem a musí se vyrábět. No chápu, že může dojít meziprodeji, ale o tom by měl prodejce zákazníka informovat např. při potvrzení objednávky.


Průběh mojí obj. byl následovný:


- Objednávka na e-shopu 13. 2. 2022


- Potvrzení - předmět e-mailu „Received order” - 09421779 – dne 13.02.2022 09:42:47 – text „Thank you for your order“ + rekapitulace položek


- Další potvrzení – předmět emailu „Order received - Order No.: 09421779 – 15. 2. 2022 11:29


Text “Order No.: 09421779 Your order received“ + rekapitulace


- 20. 2. 2022 11:23 – můj e-mailový dotaz na termín vyřízení objednávky; telefon na webu výrobce něuvádí; žádná odpověď


- 21. 2. 2022 15:27 – další e-mailový dotaz na termín vyřízení objednávka a opět žádná odpověď


- 22. 2. 2022 jsem se přes paypal účet dopátral telefonního čísla na někdy pře 11:00 jsem se dovolal panu Hanzelovi. Do telefonu mě ujistil, že objednávka je připravena k odeslání a ještě v tom týdnu ji budou odesílat. Omluvil se za zdržení s tím, že došlo k meziprodeji vinou velkého množství objednávek atd.


- -   22. 2. 2022, 20:09 - E-mail s předmětem “Your orders are processed - Order No.:     09421779” – text “Order No.: 09421779 Your orders are processed“


- 2. 3. 2022, 17:27 – další e-mailový dotaz na vyřízení objednávky a opět žádná odezva.


- 3. 3. 2022 – dopoledne zkouším telefonicky kontaktovat p. Hanzela, ale telefon nikdo nezvedá. Posílám SMS, kde ho vyzívám k plnění objednávky a informuji, že na něj upozorním na modelářských fórech. Žádná odezva.


- 3. 3. 2022 odpoledne – „Nasral jsem se“ a zakládám téma zde a na modelforu.


- 3.3. 2022 16:38 – další e-mal z „automatu“ Předmět – “Send order, complete - Order No.: 09421779”; text Order No.: 09421779 Your order is complete”


- - 3.3. 2022 někdy kolem 20:00 SMS s informací že objednávka je na cestě i s dárkem jako omluvenka za průtahy.


- -    7. 3. 2022 – zásilka doručena


Nutno dodat, že 3. 3. 2022 jsem i zadal reklamaci platby na paypal, kterou jsem zapomněl zrušit a paypal peníze panu Hanzelovi strhl 13. 3. 2022 a mi připsal 16. 3. 2022, kdy jsem je tedy zaslal zase zpět. Za to se tedy omlouvám.


29. 3. 2022 – se mi pan Hanzel ozval e-mailem, že jsem uveřejnil klamavé příspěvky a proběhla více či méně vyhrocená výměna názorů po, které jsem správce fóra požádal o zmazání tématu. Bohužel se tak do dnešního dne nestalo.


Pokud jsem firmě Vertigo způsobil nějakou újmu, tak se za to hluboce omlouvám.


Na druhou stranu by to chtělo zlepšit komunikaci, aby k těmto situacím nedocházelo.


Vím o čem mluvím. Již víc jak 20 tel dělám v obchodě a s komunikací směrem k zákazníkům mám dost zkušeností.



Tímto jsem snad splnil svou občanskou povinnost a považoval bych celou věc za uzavřenou.


6) 14.04.2022-09:01  -  Eduard Pavlík    upozornění na VERTIGO Miniatures

Tak ještš k Vertigo. Včera tedy 13.4.2022, mi přišel lístek o odeslání zásilky přes poštu.svk.


tak z mé strany objednávka na dobré cestě vyřízena.


Pro ZbyŇka šestáka, který tohle vlákno a varování vložil.


nemáč třeba nějaké objednané zboží na tzv. "objednávku" ?


A tím se doba dodání pozdržela ?


Eda Pavlík

5) 12.04.2022-18:23  -  Eduard Pavlík    upozornění na VERTIGO Miniatures

Hmm sorry to je jak do Prahy od nás z Brna/Tišnova.


Měl jsem se podívat, ale i tak já bych dal cca 1,800KčKč tam a zpátky za benzín.


Na velikonoce jedu do Prahy za švicou, beru mamku, 1944r.


Stejná cesta, ano stejné prachy. Ale myslím si, trochu něco jiného....


:-( Parchant kgbák Putin :-(...Ohrozil a omezil prno výrobců modelař.potřeb od užhorodu na východ.


A co jich tam je.


Ale můj názor na Moson, třeba jindy. Ale zase na Vánoční Bratislavu, bych rád jel..


V pátek je u nás Výstava Prostějově a prý toho tam má být dost i prodejců.


Mluvil jsem z vedoucím MN Prostějov,


Pokud bude něco nového ohledně objednávky, napíši.


E.P.

4) 12.04.2022-18:10  -  Eduard Pavlík    upozornění na VERTIGO Miniatures

Do Mosone a z Brna a spol. na modely ??


Za 3Kč/1km ? To si plno lidí nemůže dovolit....Mám Vw bora 1,6 16V benzin...


Neživím děti, manželku taky ne :-)).


Max by se mnou jel jeden člověk.


Ale situace k dnešku 12.4.2022........Přišel mail, že "Objednávka je kompletní".


Tak uvidím.


Asi nakonec budu mít dva stojany :-)).


Nedalo mi to a včera objednal z Artura JH Jet 72/48 za 640Kč i s poštovným.


Eda, hezké velikonoce.

3) 11.04.2022-12:29  -  Jakub Tůma    upozornění na VERTIGO Miniatures

Zdravím chlapi,


hádám, že firma bude v Mosoni, tak kdo tam bude, bude moci vše vyřídit osobně.


Snad se vše vyřeší a vysvětlí.

2) 11.04.2022-10:42  -  Eduard Pavlík    upozornění na VERTIGO Miniatures

ahoj Zbyňku, já taky udělal objednávku, stojan na 1/48 Stíhačky/tryskáče.


Líbíl se mi nejvíce. K.č.Jet 7248.


kdy jsi udělal objednávku ? Já z 2.4.2022. Prachy minulý týden v pondělí odeslány.


Je pravda, že Pavel/Paľo se jmenoval mi na dotaz, jak to vypadá se zakázkou neodpovědl.


S platbou ano. :-) Nemám PayPal, vše se snažím kartou nebo převodem.


stále věřím, že snad možná....


Hledal jsem telefon na ně. Zkusím taky tam zavolat. Předáš mi ,


Možná, že to pomůže i jiným.


Díky. Eda. Brno.


Hezké ?modelářské? velikonoce přeji.

1) 03.03.2022  -  Zbyněk Sypták    upozornění na VERTIGO Miniatures

Varuji všechny kolegy modeláře před objednáváním na eshopu VERTIGO Miniatures .


Firma neplní své závazky! Stáhne si peníze přes paypal, ale zboží nezašle. Neodpovídá na e-maily a telefon nikdo nezvedá.


 

1  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóra



Nápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
  • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
  • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
  • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
  • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
  • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
  • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
  • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
  • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
  • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
  • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
  • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.




1713869210.782 forum