Special Hobby malý Eduard malý2 Plastic Planet malý Válka
Fit test
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Eduard velký   Special Hobby velkýdenní zobrazení: 5826 / today visits: 5826

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
16) 18.11.2022-09:50  -  .    Vaclav Vase od Tygrů2

Na setkání v Líních  opět hovořil Jindřich Rajchl. To už všichni víme kdo to je, že? Ale pan Vašek se často ohání i organizacemi, které bezvýhradně podporují Letce Žatec či CSSL. Jedna z těch organizací je Atom Muzem Javor 51, mrkněte na www stránky. Muzeum provozuje Nadace železné opony, taky mrkněte na jejich stránky a budete "doma".  Každý si udělejte názor sami. Doporučuji se zaměřit na osobu Dr. Milana Syručka, jehož jak muzem tak Nadace železné opony až freneticky prosazuje. Kdo to vůbec je? Priominentní agent StB, který ze sebe dělá James Bonda. Najednou byl v StB, protože vlastně donášel francouzské tajné službě, byl požádán USA, aby vyjednal mír ve Vietnamu apod. Prostě knihy o James Bondovi jsou v provonáním s jeho vyprávění trapné pohádky pro děti :-) Doporučiji si přečíst nějakou knihu - v jedné popisuje Ho Či Mina asi na dvou stránkách stylem, nejlepší zemědělec (nebo po spíš po Novotném pěkně soudružsky ZEMEDĚLEC :-)), voják, velitel, učitel, chovatel atd. Něco mezi Mirkem Dušínem a Robinem Hoodem. Samozřejmě nesmíte číst životopis Syručka na stránkách muzea Javor 51, to je jako byste si šli přečíst životopis Babiše na stránky ANO.


Jinak pan Vašek nepochybuje o tom, že CSSL a Letci Žatec je již nějaký čas sledován bezpečnostními složkami, a proto nemusí vladě se setkání z Líní nic zasílat, protože o všem padlo už vědí (díky tomu, že jsou sledováni) :-) On něco provedl? Něco tají? Senilní? Nebo si prostě o sobě myslí, že je tak důležitý, že někoho zajímá?! Tak nezajímá :-) Příště rozebereme Vaškovo poslední vydání Etud  vonící luftem, myslím ty dopisované části plné nonsenců, na které by stačilo si v některých případech otevřít učebnici dějepisu pro střední školy. Jeden příklad za všechny - Winston Churchill byl v roce 1945 sesazen stejnými lidmy odpovědnými za Mnichov - a na to pan Vašek přišel jak? :-)

15) 31.10.2022-10:17  -  .    Vaclav Vase od Tygrů2

Opět si můžete udělat kdo je hlavní šiřitelem projevu VV, proč asi?


https://www.denik.cz/z_domova/jindrich-rajchl-dana-drabova-pro-temelin-dukovany.html


 

14) 11.10.2022-18:03  -  Jester    Vaclav Vase od Tygrů2

Ale v roce 1944 by sis je asi doma nevystavil. Tyhle výkřiky fakt miluju...

13) 10.10.2022-20:34  -  charlie1612    Vaclav Vase od Tygrů2

Messerschmitty a Fockewulfy taky stavíme bez ohledu na ideologii. Moje rodina  ztratila 2 členy v koncentráku, jeden padl na barikádě na Pankráci, a taky mám ve vitríně tyto typy.  Tyhle výkřiky fakt miluju ...

12) 10.10.2022-19:38  -  toto    Vaclav Vase od Tygrů2

Jo "úžasný", to je jak kdyby si můj děda za druhý světový vylepoval fotky letadel s hákovým křížem. Doufám, že tyhle tragický mašiny uvidíme brzo zavrtaný do hlíny.

11) 10.10.2022-15:53  -  Knippl    Vaclav Vase od Tygrů2

.

10) 10.10.2022-15:52  -  Knippl    Vaclav Vase od Tygrů2

.

9) 10.10.2022-15:49  -  Knippl    Vaclav Vase od Tygrů2

.

8) 10.10.2022-15:47  -  Knippl    Vaclav Vase od Tygrů2

"Tečko",  téma "Václav Vašek od Tygrů" uzavřel provozovatel tohoto fora. Nevím vůbec proč, jestli se v něm strhla nějaká hodně drsná diskuze, nebo z jiného důvodu... Vložil jsem Vaškův projev (s jehož podstatnou částí souhlasím a mám na jím zmiňované věci podobný pohled) psaný + čtený p.Rajchlem a odjel jsem na chalupu. K tématu jsem se dostal až druhý den, když už bylo uzavřené, ale  zatím nezmizelo tak jako to o válce na Ukrajině založené J.Brožem.


Jinak trochu i k modelařině: ruská  (?) firma Arma models  avizovala vydání Ka-52 v měřítku 1/48. Kdy se sem k nám dostane a zda-li vůbec je ve hvězdách. Zajímavé kamufláže by už byly...

7) 10.10.2022-11:12  -  strýcArtuš    Vaclav Vase od Tygrů2

 


jenom bych upozornil na takovou drobnost. Dokud soud pravomocně nerozhodne, potom je označení "obviněný dezinformátor" dezinformace a ze strany Rajchla žalovatelná

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1669530638.2983 forum