Válka Fit test Special Hobby malý Plastic Planet malý
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Plastic Planet velký   Special Hobby velkýdenní zobrazení: 628039 / today visits: 628039

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
62) 29.09.2023-21:48  -  Martys    Vaclav Vase od Tygrů2

,,,,,: No, obávám se, že mi nemáš co "brát", protože to není názor, ale shrnutí faktů. Čím je v současnosti VV je mi vcelku u prdele, neboť není prezidentem, víme, ty "hloupý názore"? Až jím bude, pak bude možná čas se pohoršovat. První a poslední co o něm vím je, že pilotoval MiG-29 a jeho politické názory mě vůbec nezajímají. Zato mě velmi zajímá bolševický dobytek na Hradě placený z mých daní. Ano, bohužel demokraticky zvolený. A nebudu jeho voliče nazývat "hloupými názory", neboť jsem DEMOKRAT, na rozdíl od "demokratů". Zanadávat si ale musím...

61) 29.09.2023-17:38  -  Knippl    Vaclav Vase od Tygrů2

",,,,,"


Extra.cz ...informační zdroj jako Hrom!  Smajlik modelar


(  https://aukro.cz/casopis-hrom-6979165951 )

60) 29.09.2023-17:05  -  ,,,,,    Vaclav Vase od Tygrů2

Martysi, nikdo ti tvůj hloupý názor nebere.


Ale rozhodně v této chvíli je větší proruský dobytek VV.


 


https://www.extra.cz/zpravy-petr-pavel-tercem-vrchni-dezinformatorky-rajchla-kvuli-ukrajine-prezident-ji-vyskolil-a-s-ledovym-klidem-usadil-7da40?consent=CPwcSIAPwcSIAD3ACBCSDZCsAP_AAEPAAATIIXIBhCokBSFCAGpYIIsAAAAHxxAAYCAAABAAAQABABIAIAQAAAAQAAQgBAACABAAIAIAAAAACABAAAAAAAAAAQAAAAAAAAAAIQAAAAAAAiBAAAAAAABAAAAAAABAQAAAgAAAAAIAQBAAAAEAgAAAAAAAAAAAAAAAAQgAAAAAAAAAAAgAAAAAEELoEgACwAKgAXABAADIAGgARAAjgBMACeAFUAMQAfgBCQCIAIkARwAnABSgDLAGaAO4AfoBCACLAF1ANoAm0BUgC1AFuALzAYIAyQBlwDUwIXAAAAAA.YAAAAAAAAAAA&sznclid=64KP1trd0tnc3tne39zb3NLa39PT29nYl5_W2t3S3tze2djS0sXa29uXn47W2t3S3tLT3d7S2sXZ2t-XiNbZ3tzb2Nvbqdqu3aja06nc09nZqt6oqN6o2tOpqa_Y3g&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=pCp1cEdaTCA-202309291457&dop_id=23342563

59) 29.09.2023-14:29  -  Martys    Vaclav Vase od Tygrů2

,,,,,:Smajlik modelarSmajlik modelarSmajlik modelar Kristovy rány...🙄 Tak jen malé opáčko, aby se náhodou nezuapomnělo - PePa byl předsedou ZO KSČ, studoval prestižní vojenskou akademii, kam se žádný neuvědomělý soudruh rozhodně nemohl dostat, a navrch (urban story, důkazy nemám) udával a donášel na své spolužáky. No a jako bonus tu máme soudružku první dámu/politručku, což byli ti nekjvětší sráči, protože vymývači mozků. Ano, skutečně máš být na co hrdý. PePa se vydal jinou cestou? No tak pak je otázka, pokud by nás obsadili třeba Číňani nebo, politicky neutrálně, Marťani, jakou cestou by se soudruh PePa vydal. Možná by začal shánět zelený make-up a tykadýlka...😁🙄


Za mě je to leda tak bolševickej DOBYTEK s velkým D.Smajlik modelar

58) 29.09.2023-10:10  -  ,,,,,    Vaclav Vase od Tygrů2

No, myslím si, že podobné hodnocení,  protože hodnocení museli vedoucí psát na každého, měl i VV.


 


Akorát,  že po revoluci se každý z nich vydal jinou cestou. A zde PP vyhrál.


A můžeme být rádi, že je president s velkým P. Rozhodně já ho volil a jsem na něho hrdý.....


 


VV je jen loutka a ten kovaný komunismus v něm zůstal,  takových komoušů potkáváme dost kolem nás každodenně.

57) 21.09.2023-16:57  -  Slava    Vaclav Vase od Tygrů2

V posudku k propůjčení medaile Za službu vlasti roku 1988 byl hodnocen jako třídně uvědomělý a politicky vyspělý, napomáhající prosazovat vedoucí úlohu strany mezi podřízenými, dobře zabezpečující bojovou pohotovost jednotky a odvádějící „vytrvalou, obětavou a příkladnou práci“.


Tohle není z posudku V.V. ale P.P.


Takže asi tak... Ale jinak souhlasím se strýcem Artušem.

56) 21.09.2023-12:33  -  TT    Vaclav Vase od Tygrů2

V.Vaškovi bylo v r.1989 40 let. Mig-29 měl poprvé v ruce někdy v únoru 1989 při přeškolení v Kazachstánu. Aby mohl na toto přeškolení a mohl sedlat moderní mašinu v rámci Varšavské smlouvy, musel být sakra dobře prokádrován ("prověřen" pro mladší ročníky) bývalým režimem a velením ČSLA. Od roku 1982 v hodnosti majora ČSLA velel 11.slp. Pokud by se držel zásad o které se jeho projev opírá, tak by tuto roli nepřijal. Pomáhal budovat režim a jeho PR. Kritizuje to co sám dělal. Sloužil militantní bezohledné, zkorumpované moci, která sloužila cizí mocnosti - SSSR.


 


 

55) 21.09.2023-11:10  -  strýcArtuš    Vaclav Vase od Tygrů2

fandy musíš uznat že PP je lepší, hezčí a ušlechtilejší komouš než VV...

54) 20.09.2023-14:04  -  fandy    Vaclav Vase od Tygrů2

Hele, -. když už tu kopeš do VV za jeho názory, tak si taky vzpomeň na dnešního soudruha na Hradě. To byl ten, který ten režim budoval a on jím hlavně byl a sám si to zvolil. Ten ale nevadí, ten nyní mluví jak PreVít Rakušan nařídil.  Už se těším na jeho pokrytecký blitky u příležitosti 17. listopadu.


A doufám, že tohle téma admin nesmaže ať se chciválkové odkopou.

53) 20.09.2023-12:59  -  .    Vaclav Vase od Tygrů2

Další reakce na projev soudruha Vaška


https://x.com/DarPutinovi/status/1703697281738826048?t=I_cbv9fmDr12kUH7KqhCFQ&s=08


Jinak když pomineme obsah, tak sice soudruh Vašek má víceméně pravdu, že si může říkat víceméně co chce a kde chce, nicméně pravdou, že tohle byla a je vzpomínková akce na Československé piloty z 2. světové a min. se nehodí, aby tam soudruh Vašek prezentoval svoje politické názory a řešil svoje ego, kdy mu vadí, že ho/je nevelebíme jako právě tyto skutečné hrdiny. Obzvlášť, když sám, měl vždy plná ústa, že protesty (Líně) budou apolitické apod. Navíc to sám potvrdil v memoradu s Armádou a nejenom s ní. A to nemůže popřít ani on, ani Martys, Martinický, Knippl, Slava ani Ti další támhle dva vedle sebe tam vzadu :-) Tohle si může vykládat v tom jejich pofiderním spolku/spolcích, v hospodě, případně, jako to už udělal, u soudruhu Rachjla na demonstraci, u svého kámoše.


Abych to napsal polopatě, aby to pochopili i výše uvedení. Představte si, že budeme pořádat pietní akt u jednoho z našich památníků a Vás si tam pozvu jako čestnou stráž a jako hosty, na pokládání věnců, protože máme (a to máme) stejné zájmy a koníčka. Vy investujete čas peníze, soudruh Martinický možná pojede až ze Slovenska, a pak Vás tam všechny pozurážím a budu mluvit naprosto, ale naprosto v opačném gardu než soudruh Vašek a vůbec se to nebude týkat letců, kteří zde zahynuli v boji za naší svobodu. Jako přijdete i příště? Ne řvali byste jak "píchlé prase" a myslím, že byste ani nepočkali do konce. A kdyby náhodou, řekli byste mi, že napříště už s Vámi nemám počítat, a to myslím, jsem to popsal ještě velmi eufeministicky :-)


No a to stejné udělala armáda. Ale pokud byste Vy pánové příště přijeli znovu, tak OK, můžeme to zrealizovat, my pořádáme takový pietní akt u nás každý rok, já Vás pozvu, co? :-) Budeme muset změnit naše projevy, protože my do toho netaháme politiku, to řešíme v hospodě na schůzích. Ale u památníku jsme všichni z jiného důvodu.


Nejlepší ale byl nějaký komentář nějaké paní, která napsala, že soudruh Vašek se nebál kritizovat bývalý režim. Jako kdy? V době kdy mu ten režim svěřil nejnovější MiG-29? Tak určitě :-D ten byl prověřený skrz na skrz a nejenom on. Mimochodem připomínám, že v tom pofiderním spolku se baví stylem, že cestovat se mohlo za komoušů úplně normálně i na západ, ale bylo tady stejný zboží jako tam. Že vojáci tzv. jednotek PTP, kteří stavěli letiště v Žatci v několika hodinových směnách bez těžké techniky a byli ubytovaní v Postoloprtech, se měli jako prasata v žitě, že si vydělali apod. že Barry Meeker byla narušitelská imperialistická bestie... Že v Rusku je jedno z nejlepších míst pro život a vůbec nekriticky oslavují a velebí všechno co je Ruské/Sovětské. Jako slyšet je občas, je fakt síla! Samozřejmě v jakých podmínkách musely pracovat jednotky PTP snad ví každý, mimochodem i tihle konkrétní ze Žatce/Postoloprt mají svůj spolek a svoje vzpomínky...


No a ještě k tomu prověření skrz na skrz. Je dostupný dokument z jara 1968, kde se armádou a konkrétně i letectvem šířilo takové komuniké, kde se psalo, že armáda není apolitická, neslouží k obraně vlasti, ale straně, kde stranická příslušnost a původ mají přednost před dovednostmi, že je armáda nevhodně vyzbrojována zbraněmi, které nám nařídí SSSR, ale absolutně se nehodí do naší výzbroje atd. A tohle podepsali i letci ze Žatce tedy 11. SLP. Jsou tam k přečtení známá jména a myslím, že někteří ještě žijí. A co myslíte, že udělali po srpnu 1968? Správně, sklopili uši a zrak, řekli, že se nechali oslepit, pomýlit, ale nyní už mají jasno, omlouvají se a nyní je už vše v pořádku, když tu máme "dočasně" naše okupanty, tedy omlouvám se, osvoboditele :-)


Rozhodně jim toto chování nevyčítám, chtěli létat, měli děti... Nicméně hrdinství to není. Hrdinové je ta menšina, která si stála za svým a proto byli pak vyhozeni, perzekuování, udělali z nich blázny apod. A byli to samozřejmě i příslušníci pozemního vojska. Existuje na toto téma jak tedy na ty poměry v armádě kolem roku 1968 dost literatury, kde jsou k dispozici ony dokumenty a stejně tak existuje sborník takových krátkých popisů osudů vojáků co svůj názor nezměnili. Kam patří soudruh Vašek, je jasné. To není žádný hrdina a přijde mi z jeho reakcí a z toho co jsem o něm slyšel, že mu vadí že jeho nestaví bok po boku právě těchto hrdinů. Tedy těch letců z druhé světové války a těch co se třeba vzepřeli okupaci... Mimochodem, jestli mluvil i těm co po válce museli utéct znovu za hranice a nebo k těm co zemřeli v Jáchymově, kdy prosili, alespoň o pracovní oděvy a pomůcky, tak myslím, že tihle kdyby mohli, tak mu dali asi min. přes držku :-)


Jinak ještě moc pěkná kniha je Sabry na Československem, tam se také píše o Žatci vcelku nelichotivě :-)

1  2  3  4  5  6  7  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1720821304.7864 forum