Special Hobby malý Plastic Planet malý Válka Plastic Planet malý 2
Fit test
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Special Hobby velký  

denní zobrazení: 11979 / today visits: 11979

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
40) 27.02.2023-07:47  -  Martys    Vaclav Vase od Tygrů2

strýcArtuš: Jj, jsem.

39) 27.02.2023-07:45  -  Martys    Vaclav Vase od Tygrů2

Jo a ještě bych dodal onen povedený Fialový blábol, že jen oni vědí, jak na inflaci. Tak aspoň v něčem nelže, je čím dál větší...

38) 27.02.2023-07:42  -  Martys    Vaclav Vase od Tygrů2

Tak jistě... Čí gang má na svědomí navýšení platů ve Sněmovně nebo nákup posilovacích strojů na úřad vlády? Zajímavé, že to o valorizaci nevěděli před volbami. Asi chudáci neznali rozpočet. A dalo by se pokračovat důchodovým věkem, nezvyšováním daní. prostě Fialová špína lže a krade (samozřejmě legálně) naprosto stejně jako za Kalouska a Nečase, akorát že jejich mladí voliči v té době chodili na základku.

37) 26.02.2023-20:04  -  ....    Vaclav Vase od Tygrů2

https://www.epenize.eu/snizeni-valorizace-duchodu-smutna-nezbytnost-po-radeni-koblihoveho-gangu/?consent=CPcaLcAPcaLcAD3ACCCSC4CgAEPAAEPAAATIAAAQugUAALAAqABcADIAIAAZAA0ABzAEQARQAmABPACqAGIAPwAhIBEAESAI4ATgApQBYgDLAGaAO4AfoBCACLAEmALQAXUAwIBrADaAHyATaAtQBeYDJAGlANTAhcAA.YAAAAAAAAAAA&sznclid=vdTZgIyJi4mMjYqLjYWLjomEhI-PiIuIwcmAjIuLio-Jj4mNhZOMhYXBydiAjIuKiomOhY2Ki5OFhYnB3oCFjPv-i4mE_o38-ISPi4__hYv5hIqPiYyLjY6EhP-KjA&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=1dzINWMZzXL-202302261901&dop_id=19696775

36) 26.02.2023-15:40  -  strýcArtuš    Vaclav Vase od Tygrů2

Jen drobné poznámky


Ještě, že ten Babiš byl, protože svádět všechno na komouše, jak to dělaly předchozí vlády od 89, by bylo už dost nestravitelné....


Přemýšlím, jak někdo může přijmout omluvu kariérního komunisty a ve své mysli ho očistit. Vždyť takový člověk se hrabe vzhůru po hřbetech ostatních.


Populistické strany - do toho se vejdou všechny, které kandidují o přízeň voličů, avšak označovány jsou tak ty, které nehrají podle not Brusele


Martys, ty jsi z JBC, nebo to je jenom shoda v nicku?

35) 26.02.2023-15:10  -  ....    Vaclav Vase od Tygrů2

Jak SPD, tak ANO2011 jsou levicové,  nebo středolevicové strany,  můžeme říci,  tzv. POPULISTICKÉ, tj., že jejich ovečkám je nalháváno modré z nebe a skutek utek.


Dnešní ekonomická situace je z velké části dílem populistické politiky minulé vlády. Jinak jak tuším ve čtvrtek jeden ekonom z NERV řekl,  tím že soudruh Babiš přidal 2x nad rámec valorizace + hloupá covidová opatření,  tak nastala živná půda pro růst inflace.


 

34) 26.02.2023-13:14  -  Martys    Vaclav Vase od Tygrů2

Jo a abych ti ušteřil čas a klávesnici, volím ANO, ne SPD. Jen jsem už lehce alergický na Fialové žvásty o (ne)demokracii, když zrovna jeho spolek je učebnicovým příkladem totalitních praktik, lží a manipulací.

33) 26.02.2023-13:10  -  Martys    Vaclav Vase od Tygrů2

Tečko, můžeš mi nějak vysvětlit, co je na SPD nedemokratického? Já jen, že od toho, co tu je nebo není demokratická strana, tu máme zákon, pokud ti to ještě nikdo nevysvětlil. Bez toho nemůže legálně funovat. Co si o tom myslíš je mi vcelku u ..., fakta jsou jasná. Takže bych být tebou ubral na žvástech o "dezinformátorech", když dezinformace sám šíříš. Abych nenapsal Vítkovi...Smajlik modelarSmajlik modelar


Pavel se omluvil? Kde a kdy, proboha? Zaznamenal jsem jen nějaké jeho blábolení o tom "že chtěl dělat jen svoji práci" (což u bolševické armádní elity opravdu "pobaví") a ještě až po tom, co ho k tomu veřejnost donutila. Jinak každý tehdy jistě chtěl dělat svoji práci, ale jen málokdo jako tuhle soudruh má tu drzost ostatní moralizovat. Do té doby jen tutlal. No a co se Babiše týká, tak prohlásil, že na to není hrdý a že neměl tolik odvahy jako disidenti. A to v době, kdy PP ještě nikoho nezajímal. Úsudek si jistě každý udělá sám. No a "prolhaný nechopný nýmand Babiš" několik let po sobě nenavýšil státní dluh, jeden rok ho dokonce mírně snížil. Než do toho hodil vidlě covid. To Fiala se svým souborem kr...nů bezpochyby trumfne...😁😁😁

32) 25.02.2023-15:59  -  Taky čtenář    Vaclav Vase od Tygrů2

Kovář Mikeš v pohádce O statečném kováři říká: " A nedají si říct a nedají!"Smajlik modelar


 

31) 25.02.2023-14:18  -  .    Vaclav Vase od Tygrů2

Jinak doufám, že Venca vysvětlil Jardovi, že 20% pro postup do druhého kola fakt nestačí :-) Jinak kdyby někdo nevěděl, tak soudruh Koller je ten komunistický udavač co měl přezdívku Tank a je na ní hrdej! Sám se tak pochlubil v jednom rozhovoru... Prostě tak nějak zapadá do party...

1  2  3  4  5  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1680372375.9944 forum