Fit test Special Hobby malý Plastic Planet malý Válka
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Plastic Planet velký   Special Hobby velkýdenní zobrazení: 189760 / today visits: 189760

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
10) 16.06.2023-12:42  -  Míra Bejbl    Hořovická "50" 2023

Dobré odpoledne před přípravou,


elektronicky máme přihlášeno 540 modelů a tak věříme v pokoření rekordu z roku 2011...


 

9) 16.06.2023-05:48  -  Milan Bobok    Hořovická "50" 2023

Hezké rano všem!


Všechny elektronické přihlášky, které došly do uzávěrky a mají ode mě potvrzení o registraci jsou zpracované. Již zítra se na vás všechny těšíme v Hořovicich! Registrace na místě bude také fungovat!


Milan Bobok


KPM Zdice

8) 14.06.2023-07:45  -  Milan Bobok    Hořovická "50" 2023

Dobrý den!


Ve čtvrtek 15.6.23 o půlnoci končíme elektronické/e-mailové přihlašování.


Všechny e-mailem došlé listky budou zařazeny do slosování o 3D tiskárnu.


V sobotu se na vás všechny těšíme!


Milan Bobok


KPM Zdice

7) 14.06.2023-07:45  -  Milan Bobok    Hořovická "50" 2023

Dobrý den!


Ve čtvrtek 15.6.23 o půlnoci končíme elektronické/e-mailové přihlašování.


Všechny e-mailem došlé listky budou zařazeny do slosování o 3D tiskárnu.


V sobotu se na vás všechny těšíme!


Milan Bobok


KPM Zdice

6) 09.06.2023-06:21  -  Milan Bobok    Hořovická "50" 2023

Hezký den,


jednou z novinek na naší letošní soutěži bude slosování o velmi atraktivní cenu – novou 3D tiskárnu. Podmínkou účasti ve slosování je elektronická/emailová přihláška modelů do soutěže.


Všechny takto přihlášené modely/modeláři postoupí do losování o tuto cenu.


 


p.s. ano, raději upřesňuji i takto – všechny modely/modeláři, kteří se budou přihlašovat až na místě se slosování nezúčastní.


 


Milan Bobok


KPM Zdice

5) 05.06.2023-07:34  -  Milan Bobok    Hořovická "50" 2023

Hezký den všem!


Do propozic jsme díky spolku Dopraváci.cz zařadily kategorii pro kterou zároveň věnovali speciální cenu.


"S" - Letadla - civilní a dopravní - všechna měřítka


Dále uvádím seznam speciálních cen a trophy kdy k již tradičním doplňujeme:


Speciální cena firmy Eduard - pro nejlepší model z produkce Eduardu


Dvě speciální ceny firmy Aero Vodochody AEROSPACE a.s.


- cena za nejlepší model jehož vzorem bude letoun z výroby Aero


- cena za nejlepší marking ČR,SR,ČSSR


Věcná cena firmy Member s r.o. pro nejlepší model podle jejich výběru


Věcná cena "Hangáru č.3" pro nejlepší model letadla z období WWII


Speciální cena KPM Štětí - pro nejlepší model dle jejich výběru


Best of GT Cup 2023 - pro nejlepší model civilní techniky


Cena starostky města Hořovice - pro nejlepší model dle výběru paní starostky


Best of show - cena pro nejlepší model soutěže


.... tak a už víte ze je nač se těšit


Za KPM Zdice


Milan Bobok

4) 02.06.2023-08:08  -  Milan Bobok    Hořovická "50" 2023

Tak posunuji, termín se blíží, ceny jsou připravené Cool

3) 19.05.2023-07:29  -  Míra Bejbl    Hořovická "50" 2023

A ještě si dovoluji upozornit na velmi "štavnaté" ceny díky sponzorům. Jednou z nich je i 3D tiskárna od společností Crealitystore a 3Dprinstore. Zástupci těchto společností připravili workshopy pro základy 3D kreslení a následně 3D tisku.

2) 19.05.2023-07:25  -  Míra Bejbl    Hořovická "50" 2023

Prodejci: Airbrushcentrum, MH Models + Artur, Kitbazar

1) 22.04.2023  -  Milan B.    Hořovická "50" 2023

Ahoj kamarádi!


Tak po letech se na vás zase těšíme - přišly nějaké změny, tak jak je to už v životě normální, ale budeme se snažit, aby se vám u nás líbilo a aby těch změn nebylo zase až tak moc.


Ta největší je samozřejmě změna místa a termínu konání naší soutěže. Nakonec jsme získali prostory ve Společenském domě v Hořovicích a doufáme, že budete z nového místa nadšení jako jsme my. Termín soutěže jsme domluvili na 17.6.23 a pak už myslím přijde to standardní - spousta modelů, úžasné ceny a skvělá atmosféra!


Na našich stránkách www.kpmzdice.webnode.cz jsme zveřejnily propozice a další naší klasiku "ručně vyplňované" přihlašovací lístky, které můžete dopředu posílat na můj mail: "milan.bobok@seznam.cz".


Postupně budeme přinášet podrobnosti, jak budou získávat obrysy hlavně ceny.


Za KPM Zdice


Milan Bobok

1  2  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1718726635.5273 forum