Hájek Hobby Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
Fit test Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 5859 / today visits: 5859

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
26) 04.05.2018-22:15  -  Knippl    311 Squadron - nová kniha od MMP

Vilda Jakš !

25) 18.11.2013-13:22  -  GHOST    311 Squadron - nová kniha od MMP

Vy, co vždy svištíte po posměšné straně větrné - kdyby kniha vyšla u čínského nakladatelství, byla by samozřejmě v čínštině ... což už ostatně bylo komentováno ... ad dále, pokud chcete někoho nazývat malým českým člověkem, co takhle se podívat do zrcadla a následně se pasovat na mluvčího toho nejvyššího, tam na hodně nahoře ...


Jinak samozřejmě autorovi knihy budiž chvála a také moje omluva, asi za to opravdu nemůže, že to nevyšlo u nás a Česky ...

24) 18.11.2013-12:39  -  Arnal    311 Squadron - nová kniha od MMP

MT: pro -El Al- : Váš poslední příspěvek je úspěšný pokus o gramatickou sabotáž!

23) 18.11.2013-09:26  -  ten co sviští se svišti    311 Squadron - nová kniha od MMP

to Josef.: no to je fakt ostuda, než napsat něco takového, to raději nic, že jo?! Malý český člověk...


to Ghost: k opovržení tu začínáte být vy a vaše hloupé příspěvky


to Mirek: kniha vyšla u anglického vydavatelství, tudíž je překvapivě...v angličtině! Co je na tom divného?


to Plha: tož ten svůj dobrý nápad realizujte, co kdybyste to české vydání zaplatil vy? Třeba se to vyplatí...


 


Výborný počin od autora, děkuju!


 


 

22) 18.11.2013-08:23  -  Pavel Klouček    311 Squadron - nová kniha od MMP

Ze své zkušenosti mohu připsat ještě jeden pádný argument. I já sepsal knihu původně česky a chtěl vydat u nás. Výsledkem všech jednání bylo, že vyjde buď do půl roku anglicky u Mushroomu nebo možná snad někdy během deseti let v Čechách...

21) 18.11.2013-00:34  -  mikolas    311 Squadron - nová kniha od MMP

Kniha je pěkná a na VB zmizelo nabízené množství  celkem rychle.
Jinak každý si může vybrat zda koupit či nekoupit...........
A co se týká jazyků - co jsem se nasháněl publikací B.Rijnhouta o 311.Sqn vyšlých v Holandsku před rokem 1989.
A to jazykem nevládnu.
Takže knihu vřele doporučuji,mě se líbí velice.
DM

20) 17.11.2013-19:13  -  GHOST    311 Squadron - nová kniha od MMP

Plha + Mirek ...


David Koktavý + Odporný Termit + Thud ... na nekonečnou ... .... neopovrhujte čtenářem vlastencem ...

19) 17.11.2013-17:52  -  -EL Al-    311 Squadron - nová kniha od MMP

Stavba modelů je jak říkám z části o talentu, z části je řemeslo. Vezměme v potaz že jde o aplikaci výtvarných technik používanou starými mistry (v současnosti). Hlavně jde ale o věc zbytnou, která vám v praxi k ničemu není (nestavíte li ty modely tak úrovní že vám za to lidé platí.) Naopak znalost cizích jazyků je pro život v moderním světě nezbytná, nechce li být člověk mizerně placenou pomocnou silou. Opravdu jsem se styděl, když jsem se dočet že někteří našinci jedou do ciziny, neumí ŽÁDNÝ cizí jazyk a domlouvají se tam tak že na cizince (neznajícícho nejspíše ani zblo česky) mluví zřetelně a pomalu - česky - doufající že nebohý cizinec pochopí co po něm chtějí. Nutno však říci že tento pocit výjímečnosti není vlastní jen českých občanům, kde jde o poněkud nezasloužený a komický aspekt, ale třeba i Francouzům. TI ovšem byli a jsou velmocí a jejich jazyk je jazykem diplomatickým, na rozdíl od významu ČR a češtiny vůbec... Ženy jsou často na výtvarné práce šikovné, takže se nedivím že umí lepit modely. Ohledně asi nejlepší modelář v ČR(a pro mě i na světě) je  - modelářka. (Paní Doris a její úžasné doslova z "ničeho" vytvořené plachetnice.)

18) 17.11.2013-16:56  -  PLHA    311 Squadron - nová kniha od MMP

Mám takový nápad - co kdyby to autor vydal taky v českém jazyce.Vždyť skoro 50% rodinných příslušníků a potomků našich 311-níků žije v Čechách a na Slovensku

17) 17.11.2013-16:42  -  Odporný Termit    311 Squadron - nová kniha od MMP

Je normální, že na tuhle problematiku existují dva odlišné názory (1. český autor musí knihu o čs. peruti RAF publikovat česky!, 2. česky toho vyšlo už dost, je dobré, že se slovo šíří i mezi těmi, kteří česky neumí a historie čs. perutí je jim neznámá).


Není však normální (pro tohle fórum však typické), že je to provázeno řečmi typu a


Já osobně zastávám postoj č.2 a považuji tuto publikaci mířenou na zahraniční trh za záslužný počin!

1  2  3  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711547628174.5307 forum

Reklama: Hračky