Válka do 31.12.20 Plastic Planet do 31.12.2020 malý Fit test
Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velký

ArtScale velký  

denní zobrazení: 19146 / today visits: 19146

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
213) 10.08.2020-16:50  -  David    marže prodejců a výrobců

Noo a teď už tady máme EET zavedeno a jak myslíte, že jsou čeští podnikatelé a hlavně teď řemeslníci na tom? Bylo to tedy pro nás řemeslníky odloženo na konec roku 2020 jak čtu tady www.leeto.cz/eet_remeslniky ale stejně mám v tom hrozný guláš a přemýšlím, jak to všechno bude.

212) 01.08.2020-12:37  -  David    marže prodejců a výrobců

Pardon za nefunkční odkaz, tady http://leeto.cz/eet_remeslniky

211) 01.08.2020-12:35  -  David    marže prodejců a výrobců

"Paradoxně se do setejného marasmu vracíme, jelikož se neustále rojí noví a nové předpiusy, že není možné neporušovat zákony. Např. v účetnictví je to již nemožné, mít vše na 100 % správně, takže lze zlikvidovat skoro každou firmu, nebo podnikatele, pokud vede účetnictví. Pokud se zavede EET tak naprosto každého."


Noo a teď už tady máme EET zavedeno a jak myslíte, že jsou čeští podnikatelé a hlavně teď řemeslníci na tom? Bylo to tedy pro nás řemeslníky odloženo na konec roku 2020 jak čtu tady www.leeto.cz/eet_remeslniky ale stejně mám v tom hrozný guláš a přemýšlím, jak to všechno bude.

210) 11.11.2015-21:18  -  Vit    marže prodejců a výrobců

Teď mi došlo máslo, tak sem skočil na roh do večerky. Máslo bylo možná o 10 Kč dražší než v Tesku, ale nechtělo se mi tam jezdit. A ještě levnější a možná i lepší by bylo z Německa, ale tam až o víkendu na velký nákup...


Stejně s modelama. Děkuji za to, že ještě existují kamenné prodejny, kam můžu rachle zaskočit, když mi dojde stříbrná a vůbec mi nevadí, že je dražší. Stejně tak si tam rád koupím model, který si prohlédnu, okouknu ostatní, pokecám s prodavačem, nechám si poradit atd... Prostě přidaná hodnota, za kterou rád zaplatim, pokud na to mám. Pokud nemám, tak koupim v německém eshopu, no.


Krásná to doba, že máme na výběr Cool

209) 11.11.2015-17:34  -  testjedna    marže prodejců a výrobců

to Vít:


psal jsem všude tj ne jen v čr..takže by nebylo kam jezdit

208) 11.11.2015-17:16  -  strýc Artuš    marže prodejců a výrobců

Však do německa se už jezdí, abycho nemuseli žráty ty předraždný sračky co se u nas, prý dle požadavku zákazníků, prodávají místo kvalitních potravin. Čest vyjímkám.

207) 11.11.2015-14:54  -  pivovarči    marže prodejců a výrobců

Chlapy, že do všeho musíte tahat polityku.

206) 11.11.2015-14:53  -  Vít    marže prodejců a výrobců


Nedá mi to, abych neodpověděl Testjedna: Kdyby byly všechny ceny všeho stejný, byla by to naprostá katastrofa!! Je celkem hloupá myšlenka, že naši prodejci prodávají dráž, protože chtějí Ferrari, zatímco tomu německému levnějšímu stačí škodovka!Každý nastavuje cenu tak, aby se mu vyplatila a pokud mu někdo nařídí držet cenu nižší, prostě zavře krám, vypne eshop a výsledek bude, že budeme stát 5ti hodinové fronty, nebo budeme pro zboží jezdit do Německa, to vše už tu bylo L (jezdit tam budeme, protože se žádnému dopravci nevyplatí vozit nám ho za určenou cenu)Ostatně můžete si o tom přečíst, něco takového mají nyní ve Venezuele:

http://zpravy.idnes.cz/venezuela-rozpad-ekonomicka-krize-d5h-/zahranicni.aspx?c=A151109_152304_zahranicni_aba
205) 10.11.2015-23:38  -  člen BFC č.31    marže prodejců a výrobců

Takže, shrnuto a podtrženo, stojí to za ho... a nic s tím nenaděláme. Zbytečně si pak vyměňujeme invektivy a přetahujeme se jako malí kluci na písečku. Raději buďme kit!

204) 10.11.2015-18:22  -  Mirek    marže prodejců a výrobců

Oni to fakt ti oficiální dovozci v Česku nemají úplně jednoduché... Kromě všech předpisů a poplatků spojených s dovozem ať z EU, nebo mimo, jsou tu nejrůznější obchodní požadavky výrobců (odběr celého sortimentu, odběr staršího zboží, odběr na celé kartóny, minimální množství odběru, zákaz velkoobchodního prodeje do zahraničí, atd), cena dopravy, a pak to o čem tu psal Richard - malý trh. Ten je opravdu problém. Udělat velký objem dovozu je hodně obtížné, protože se zboží prodá řádově menší množství než třeba v Německu, ale o to rychleji se ve skladu kupí ležáky....

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711597423157.7638 forum

Reklama: Hračky