Fit test Special Hobby malý Plastic Planet malý Válka
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Plastic Planet velký   Special Hobby velkýdenní zobrazení: 55280 / today visits: 55280

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
417) 23.06.2016-09:49  -  Olda Homola    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

to Vici: a jaký máš z toho modelu dojem Pavle?


Já jej dnes taky čekám a na fotkách je pár míst, co se mi moc nezamlouvá

416) 23.06.2016-09:33  -  Swordfish    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Sice stavím jen čtvrtky a dvaatřicetiny, ale potom co jsem tady přečet toho novýho Spita od Eduardu musím mít už jen ze zvědavosti !!! Tomu se říká podpora prodeje

415) 23.06.2016-09:26  -  Pavel Klouček    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Teda že začne letos okurková sezóna takhle brzo ...

414) 23.06.2016-09:19  -  jirka dominec    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Damire, mohl by jít na soud. Mohlo by se jednat o trestný čin "pomluva" nebo "poškození konkurence", a řešit to v občansko-právním řízení, kde výsledkem by byla pokuta ve prospěch žalujícího.


(právníci mě mohou opravit ...)


Ale myslím si, že nepůjde. Že p. Šulc nakonec usoudí, že by to způsobilo víc škody než užitku.

413) 23.06.2016-09:13  -  Damir    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Jirka, jfb: To je jedno. Dalsa recenze zamerne prezentuje model lepsi, nez to je, a to zase skodi konkurenci (a taky cetnaru). Treti recenzent model znacky A hleda ovak, model znacky B onak, jinim ocima. Pujde na soud?

412) 23.06.2016-09:06  -  jirka dominec    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Damire, tady nejde o to, že recenze je špatná, ale že je cinknutá - tedy úmyslně odsuzující s cílem poškodit konkurenci.

411) 23.06.2016-09:04  -  jfb    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Damire, je rozdíl mezi špatně napanou recenzí a záměrně špatnou recenzí. Ale souhlasím s tím, že soudy jsou na nic, určité zkušenosti se soudnictvím mám.

410) 23.06.2016-09:03  -  Ekonom    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

To Honza Polc: Tak to asi bude hodně, hodně dobrý právník, ten kamarád.

409) 23.06.2016-08:52  -  jfb    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

jinak jediné, co mne napadá - pane Šulci, dá se zjistit, při jaké teplotě může docházet k deformaci vašich modelů? Narážím na tepla, co již rovna týden panují a v nákladácích může být docela peklo.

408) 23.06.2016-08:51  -  Damir    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Soud? Kvuli jedne spatne recenze? V dobe, kdy 99% recenz je spatne? Dobry Buze! Jak bude tento proces vypadat? Budou svedcit prominentni modelary, jako experti, s suplerom? Mate pravni system anglosasky? Budu pak zacat stovky procesu kvuli spatnich recenz? "Slavny soude, obzalovany napsal ze je cumak modelu spravny, ale cumak je mimo!", tak to jede? Jaka to bude "reklama" pro nas modelare, jsme blazny? Radeji se misto toho uklidnite, Sulc a Polc postavte kazdy jeden Spitfire.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1708938410.7031 forum