Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 30.6.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test
Special Hobby malý HGW Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 22062 / today visits: 22062

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
52) 18.03.2018-14:47  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Tak mám hotové motory, dělám na křídlech a ještě chci trocho zaolejovat trup, aby byl více ošoupaný....


  
 


51) 18.03.2018-13:26  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Hi Rob, I welcome another builder.Smajlik modelar


I wish successful completion of the construction.


Ivan

50) 13.03.2018-15:52  -  Rob    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Sibling gonna be born soonSmajlik modelar


49) 07.03.2018-20:59  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Tak, ještě jsem zapomněl na motory, které jsem též upravil. V rezinech jsou pohony vahadel z leptu a je to strašně ploché, proto jsem je udělal z plastových profilů...


48) 07.03.2018-20:48  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Tak, mám trup trochu vyšisovaný, abych rozbil tu velkou zelenou plochu....


 
47) 04.03.2018-09:10  -  tydyt    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Pěkná almara. Ohledně těch příček - na někteých fotkách jsou vidět tenké plechy s dvěma řadami nýtů, takže v tomto měřítku téměr neviditelné. Asi to na svém kousku taky zbrousím. Podobné pásky jsou u hřbetní věže - 2 vpředu a 2 vzadu - ty ale Gawa neřeší.

46) 02.03.2018-20:36  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. starý model

Tak, aby jste si nemysleli, že nic nedělám. Začal jsem stříkat trup, ale až při tom stříkání jsem si uvědomil, jak obrovský trup to byl....


Mám hotové i vyrovnávací plováky, které jsem doplnil krytem z leptu a onýtoval. Dále mám hotové kompletní křídla, jenom ještě musím doplnit z leptů panty....

45) 21.02.2018-21:21  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Na Emilce jsem přilepil od Edardů rámování oken a na plovák vyztužení přechodů, které naznačují mnohokrát pronýtovaný spoj...


Na okna jsem použil od Eduardů masky, ale bohužel tím rámováním se zmenšil průměr oken a proto se musí každá seříznout. Do těch malých oválných dávám Maskol, protože tyto masky se seříznout nedají...   

44) 07.02.2018-21:02  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Na Emilce jsem se zasekl s nýtováním, ale narazil jsem na problém se spodkem - dosedací plocha hlavního plováku. Hasegawa udělala příčky, které by na plováku spíše překážely???? Hledal jsem vysvětlení na fotkách, ale moc fotek v detailu tohoto místa není....


Nakonec jsem příčky obrousil a místo nich udělal zdvojené nýtové řady, které spíše odpovídají tomu co by zde mělo být.... 


43) 17.01.2018-21:03  -  Ivan Gruncl    Stavba nové Emily od Hasegawy vs. 30 starý model

Tak ještě pohled na celý trup Emilky na kterém vyšívám nýtování.


To samé mě bude čekat na křídlech, je jich tu mooooc.....


:-)1  2  3  4  5  6  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711521413933.2464 forum

Reklama: Hračky