Fit test Special Hobby malý Carius
Válka do 31.12.19 Plastic Planet do 31.12.2019 malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 9388 / today visits: 9388

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
328) 29.08.2019-20:56  -  Ros    Nové knihy

V sobotu na Pilsen Kit dondou: Tiger v Bahně! U Dušana na stolku!

327) 07.08.2019-16:21  -  Ros    Nové knihy

https://www.valka.cz/Anotace-Carius-Otto-Tiger-v-bahne-Vzpominky-tankoveho-esa-t224226

326) 02.08.2019-15:12  -  jirich    Nové knihy

to Thud : Berkut tam není páč Y.Gordon o něm napsal samostatnou knížku (vyšla i v češtině) :-)


https://www.martinus.cz/?uItem=16139


 


ale je plodnej, takže je z čeho vybírat :-(


http://ahm.valka.cz/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_debannedion=1&keyword=yefim+gordon

325) 02.08.2019-13:56  -  Ros    Nové knihy

Nová kniha Otto Carius Tiger v Bahně, PRVNÍ vydání v Češtině!

324) 25.05.2019-13:05  -  El Thud    Nové knihy

Opatřil jsem si nádhernou super monografii o Flankerech od Jefima Gordona. V  merku mám ještě od stejneho autora podobně obsáhlou bichli na téma Fulcrum. Nevíte jestli vyšla i zrevidovaná knížka na téma Fishbed ? Já našel jen 11 let  starou... a docela by se mi hodilo i něco podobně obsáhlého na tema Spitfire, Mustang potažmo Bf-109/Me-262 a samo F-15, F-16 a A-10. Na tu mám jen dvacet let starou tenkou monografii kde samo neni A-10C. Co sem čet tak od Gordona by ještě mělo byt cosi o sovètskych mašinách v arabských státech, což by se mi taky hodilo... máte néjake typy na ultimatní monografie ? (Radši jednu super "bibli" než x-balastu... Zvláště ten Spitfire by se mi hodil...


Akorát to vypadá že v těch flankerech není Berkut (ale jiný experimentálni nebo pokusny masiny na bázi flankera tam jsou...)i když on ho stejnak nikdo 1/48 nedělá... (Kdysi ho slibovalo tušim ICM ale zůstalo u alibů).


 

323) 14.05.2019-13:16  -  Knippl    Nové knihy

Novinka od Magnet Pressu. Druhý díl z trilogie o operačních letech sov.dálk. letectva na Slovenskem a Protektorátem.

322) 21.04.2019-21:37  -  Mgr. Thud     Nové knihy

Kolegové, neznáte nějakou dobrou knížku o americké občanské válce, případně něco novějšího o husitech a potažmo i Zikmundovi Lucemburském :) ? Ale myslím literaturu faktu samo, ne romány...


 

321) 14.03.2019-20:41  -  Mj    Nové knihy

V sobotu 9.3. na Točné byla uvedena kniha Válečná odysea od J. Šerhanta. Výtisky, které se ten den proletěli Electrou OK-CTB (Šerhant ji u Bati pilotoval), na letišti podepisovali jeho potomci. Jednalo se o velmi povedenou akci.


Kniha je psána formou deníku, s minimálním časovým odstupem od popisovaných událostí. Začíná odletem z republiky 1939, pokračuje letáním v rámci RAF a končí demobilizací 1946. Obsahuje fotografickou přílohu (J. Šerhant, Zd. Hurt, P. Popelář, IWM), barevné bokorysy P. Kolmanna. Citlivou korekturu provedl Milan Vacík. Přečteno za víkend!


 


 

320) 06.02.2019-18:24  -  Knippl    Nové knihy

Zřejmě již na letošní knižní vánoční pulty Smajlik modelar

319) 02.02.2019-23:57  -  jenda    Nové knihy

Fotky jo, náčrtků pár, TTD taky, od počátků I-3 po I-16 typ 10. Politické školení je pochopitelně součástí knihy. A kdybys ho měl málo, tak si pořiď nejnovější Jakabův počin Dakota a Líčko (Irra), tam je ho podstatně víc.


Proč já to vůbec kupuju? Čekal bych něco "modelářského" a místo toho politika.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711568533724.4593 forum

Reklama: Hračky