Válka do 31.12.20 Plastic Planet do 31.12.2020 malý Fit test
Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velký

ArtScale velký  

denní zobrazení: 19106 / today visits: 19106

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
51) 14.01.2020-17:50  -  Janek    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu

Ono psát opravdu kvalitní PR články na weby není pro každého. Je zapotřebí umět opravdu dobře gramatiku a navíc je strašně důležité mít přehled. No a někdy se to opravdu nepovede a dopadne to jak sedláci u Chlumce :) Já třeba na svoje stránky nedokážu sám napsat nic kloudneho a od toho jsou tady potom copywriteři žejo. Kdyztak více info v tomhle článku.

50) 27.03.10 09:32:09  -  .    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu
V pohodě, tím že jsou některé dispozice dané, tak se v tom nehrabu. Jak to psal ten Dominec. Fakt raději lep modely. Nebo ne?
49) 27.03.10 08:57:32  -  glock    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu

Co nemuzu delat? Podle tve teorie clovek co dela v nejake modelarske firme nemuze psat recenze protoze za a) bud pomluvi konkurenci, za b) konkurenci nepomluvi a zamlci nejaky veci cili je tak jako tak neobjektivni.Ty s tim mas nejaky zkusenosti? Neni to tak ze "podle sebe soudim Tebe...!? Porad at chces nebo ne, je zaver tvych slov ze Filip udelal neco spatne s cimz nesouhlasim. O tom tady ta debata je (o tom co Filip napsal) A co se tyka mych modelu? Je fajn ze znas moje modely, na zaka prvniho stupne dobry (ze je zna takovej odbornik jako ty).  A nevim proc bych mel vypravet (a hlavne komu) ze je Nymburk hroznej (ja sem chodim rad)  a ze sem to nandal nejakymu teckovi? Zase podle sebe soudim jine?

 

48) 26.03.10 23:27:00  -  Honza Hora    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu

Básníku, zatím nemám Webovky, pracuje se na tom.

Thude, Grippena zatím neplánuju, ani Alcu. Když jsem začal pracovat na plastikové Avii, měl jsem tento typ jako takovou vlajkovou loď své resinové flotily. Uvědomoval jsem si, že se doba mění a chtělo by to materiálně-technologický posun tohoto mnou oblíbeného typu, než mi do toho vleze někdo jiný. Zkrátka mi to zhruba před   rokem přišlo jako " dost dobrý nápad". Kdo zná film 7  statečných, asi tento výrok chápe. Rozhodně jsem nekopíroval ani KP, RS ani moje steré resiňáky. Ten můj první plastový model bude prostě jiný. Jestli lepší nebo horší, to už musí odhalit jiní. Že bych nechal napsat recenzi nějakého kamaráda??

Před pár lety se v jednom roce objevily stavebnice Reggiane - Héjja nebo Il-2 Šturmovik od několika různých firem a mezi modeláři se rojily teorie o špionáži, kertelových dohodách atd. Taky jsem tomu trochu věřil. Dnes Vám mohu alespoň za sebe říci, že jsem na tom pracoval bez špetky tušení, že se na to chystají i další firmy. Prostě ten typ tak nějak uzrál.

47) 26.03.10 21:28:50  -  .    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu
To já s tebou plně souhlasím.
46) 26.03.10 21:17:18  -  jirka dominec    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu
Tečko, komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. (To je jen obecný názor.)
45) 26.03.10 21:02:31  -  .    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu
To nesmíš věřit každý blbosti co glock píše, on totiž špatně chápe.

Já mu napsal:

Raději lep modely ať nevypadají jako od žáka 1. stupně základní školy než mít neustále na všechno oponenturu.

Z čeho ti plyně že by žákovi první třídy mělo být 10 let? Nebo je to tak komplikované, rozlišit 1. třídu a 1. stupeň?


Navíc na mém příspěvku nebylo nic urážlivého, glock má nízkou úroveň modelů, o to víc debatuje, kdyby ten poměr otočil, snad by mohl být i modelářem, toť vše. Začal se především do mě navážet on, a to na můj zcela obecně podaný názor:

Recenzi nebo jenom pohled do krabičky by už z principu neměl psát člověk napojený na výrobce, to nemůže být nikdy dobře, protože nikdy nepopíše natvrdo to, co se nepovedlo.

Evidentně tam čte něco, o čem asi víc než já. Ale cpe to mě.
44) 26.03.10 18:55:39  -  Jester    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu
Člověče, tečko, u tebe taky co slovo, to perla. Nevím, možná, že v tvém případě to tak opravdu bylo, ale běžně se v 10ti letech už do první třídy nechodí.
43) 26.03.10 18:55:38  -  mess    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu

Anonymita na internetu nekterym lidem dava kridla

M.

42) 26.03.10 18:29:55  -  .    Objektivní recenze nebo PR článek? B-534 na Modelwebu
glock - co to tu pořád meleš? To nemůžeš dělat, to tak opravdu bude.

Asi zapomínáš, že nejsi někde na Novinky.cz (nezapomeň zase povyprávět, jak je Nymburk hroznej a jak jsi jim to tu nandal) ale na modelářským foru, takže abys někoho přirovnal k lejnu, měl bys být alepoň dobrý modelář což nejsi, a ten argument s radostí, to je úžasný, ale bylo by dobrý se duševně  nezaseknout na úrovni tak 10. letýho dítěte.

Stejně tak nemáš na to, abys někomu říkal odkud a kam má vypadnout.
1  2  3  4  5  6  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711597422952.3022 forum

Reklama: Hračky