Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
Fit test Special Hobby malý Hájek Hobby
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 3806 / today visits: 3806

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
51) 03.11.2018-17:32  -  Knippl    Vtipy

Chlápek se uchází o práci na místním úřadě.
"Máte na něco alergii?", ptá se úředník na pohovoru.
"Ano pane, na kofein. Nemohu pít kávu."
"To by neměl být problé...m. Dále mě zaujalo, že jste byl v armádě."
"Přesně tak. 4 roky a z toho roční služba v Afgánistánu."
"To vám pomůže v platebních tabulkách. Máte nějaké postižení?"
"Bohužel ano. Díky střepině z bomby jsem přišel o obě varlata."
"To mě mrzí, ale díky tomu vám můžeme přidat na základě dotací. No výborně - pokud byste měl zájem, tak pracovní doba je 8-16 a bylo by super, kdybyste mohl zítra přijít na desátou. A stejně tak i další dny."
"Omlouvám se, ale ... pokud je pracovní doba od 8, proč mám chodit v 10?"
"Tohle je státní sektor pane. První dvě hodiny se tu škrábeme na koulích a pijeme kafe."

50) 11.04.2018-16:29  -  Knippl    Vtipy

Dispečer: "USA 353, ohlas se na frekvencii 135,60, Cleveland Center."
Pauza
Dispečer: "USA 353, ohlas se na frekvencii 135,60, Cleveland Center."
Pauza
Dispečer: "USA 353, jsi jak moje žena, nikdy se neozveš."


...

Pilot: "Věži, tu USA 553, kdyby sis nepletl jméno svojí ženy, tak by se také ozvala!"49) 12.11.2017-14:15  -  Honza Hora    Vtipy

V Curychu přijde Čech do banky k přepážce VKLADY.


Úředník ho vítá a ptá se kolik si chce uložit.


Čech se opatrně ohlédne, nakloní se blíž a zašeptá: "Tři miliony"


Úředník odpoví: "Ale pane, nemusíte šeptat. Tady ve Švýcarsku se nikdo netydí za to, že je chudej.

48) 08.11.2017-20:24  -  stufa    Vtipy

Baví se dva angláni v hospodě, jeden druhému říká: čoveče, já ráno naložím svého MANa, jedu do Hamburku, vyložím a druhý den jsem už zpátky doma...


U sousedního stolu sedí starý děda a ten reaguje: to je toho, já jsem naložil, v Hamburku složil a do oběda jsem byl doma...


Chlápek reaguje: to není možné dědo, jaký jste měl kamion?


A děda odpovídá: Lancaster....


 

47) 13.09.2017-15:34  -  vyhlídka na věčnost    Vtipy

Už zítra v Kaufflandu...


46) 11.11.2016-19:02  -  jirka dominec    Vtipy

"V kupé vlaku jedou: voják, lampasák (hnusný gumák) a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka.
Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují."
Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru."
Dcera si myslí: "Kdyby ten vojak nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou."
Voják si myslí: "Až příště vjedeme do tunelu, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."  ... konec vtipu.


 


 


tak, a co jsem zažil: jel jsem příměstským autobusem, byla už tma. V autobuse vzadu hromada mlaďochů. Ze tmy se ozval dívčí hlas "dej pryč tu ruku". chlapecký hlas " dyť už ji tam mám půl hodiny". dívčí hlas "ale to jsem nevěděla, že je tvoje".

45) 11.11.2016-16:51  -  aaa    Vtipy

Corsair si robí srandu, ale mne sa niečo veľmi podobné stalo.
Mal som požičané firemné BMW a nevedel som, že v ňom je hlasové ovládanie. Niekto ma počas jazdy nahneval a tak som nahlas zakričal presne to isté slovo (P*ča). Vzápätí sa rozblikala prístrojová doska a príjemný ženský hlas mi po anglicky oznámil: Unable to understand. Say a command!


Smile

44) 11.11.2016-14:01  -  Corsair    Vtipy

Koupil jsem si ve specializované prodejně automobilů nový Ford F250 Tri-Flex Fuel.

Jezdí na benzin, vodík nebo etanol 85.

Vrátil jsem se do prodejny, kde jsem vůz koupil, s tím, že nemohu uvést rádio do provozu.

Technik mi vysvětlil, že rádio je ovládáno hlasově.

“Nelson” řekl technik směrem k rádiu a z rádia se ozvalo: “Willie, nebo Mandela?”

“Willie” řekl technik a rádio začalo hrát “On the road again”.

Potom technik řekl “Ray Charles” a z rádia zaznělo “Georgia on my mind”.

Spokojeně jsem odjel a během příštích dní jsem si užíval poslechu mé nejoblíbenější hudby, od Beatles až po Beethovena.

Včera odpoledne nějaký pitomec projel křižovatku na červenou a málem mně zramoval.

Ulevil jsem si slovy: “Piča jedna blbá!”

A z rádia se ozvalo:

“Vyslechněte si, v českém překladu, včerejší projev kancléřky Merkelové ve Spolkovém sněmu.”

43) 10.11.2016-23:33  -  Honza Hora    Vtipy

A už je tu jeden aktuální: Amerika je země neomezených možností!!!  Americký miliardář se bude stěhovat do státního bytu po černošské rodině.

42) 17.06.2016-18:25  -  martin    Vtipy

Nevím jak v Praze, ale na severu bývá zvykem, že zaneprázdnění vietnamští rodiče dávají své děti na výchovu a do učení starším paním – říká se jim tety či babičky. Naučí je češtinu, české zvyky a je to oboustranně prospěšné.


Dneska jsem šel městem a starší paní si s malou vietnamskou holčičkou zpívala českou písničku: “Náš Matěj, ten ho má dlouhatej, má na něm bambulu, dráždí s ním Andulu.”


Jsem rád, že tradice českých lidových a sprostonárodních písní nezajde a bude žít dál!

1  2  3  4  5  6  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711544673528.3459 forum

Reklama: Hračky