Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9625 / today visits: 9625

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
487) 21.07.2016-23:42  -  jfb    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Oni jsou podobní dva lidi?

486) 21.07.2016-22:52  -  Vladimír Šulc    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Nevím, jak si mám tu ikonku vysvětlit, pane Bradáči.

485) 21.07.2016-21:04  -  Michal Bradáč    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

s34

484) 21.07.2016-20:07  -  Vladimír Šulc    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Dovolím si ještě jednou vrátit k této politováníhodné záležitosti.


Omlouvám se Štěpánovi Stránskému za to, že jsem ho označil za autora textu. Domnívám se, že jsem se mýlil a že on autorem není.

483) 25.06.2016-20:32  -  Vladimír Šulc    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Jakékoli další dotazy prosím do tématu Dotaz na Eduardy. Díky

482) 25.06.2016-18:40  -  Vladimír Šulc    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Děkuji Petrovi Vackovi za vložené fotografie. Myslím, že nastal vhodný okamžik k ukončení celé této nechutné záležitosti. Dovolte mi tedy závěrečné shrnutí.


Nejen z Petrových fotografií, ale i z měření modelů a ze staveb, které probíhají na Modelfóru a jinde, je zřejmé, že "recenze" na modelářovo.cz je naprosto ve všech bodech vylhaná záležitost.


Kdo za ní nese odpovědnost je také jasné. Je to především Petr Muzikant jako majitel dotyčného webu, a Pavel Šipka, jako administrátor webu a osoba, která na web "recenzi" umístila. Odpovědnost nese i Patrik Pěcha jako majitel domény, ale k jeho osobě výslovně dodávám, že ho odpovědným za tuto záležitost nečiním a vidím ho spíše jako jednoho z poškozených celou záležitostí. Abych byl naprosto upřímný, považuji za vysoce pravděpodobné, že v podobné pozici je ve skutečnosti i Petr Muzikant.


Otevřenými otázkami zůstávají osoba autora a motiv jeho počínání. Domnívám se, že autorem je Štěpán Stránský. Úvahu, kterou jsem k tomuto jménu došel, jsem zveřejnil na Modelfóru. Podle reakce, která následovala, usuzuji, že jsem se trefil.


Motiv? Štěpán Stránský nenávidí firmu Eduard i mě osobně a snaží se nás poškodit. Přesto si myslím, že hlavní motiv měl jiný a Eduard byl v tomto případě sekundárním cílem. Hlavním cílem je rozeštvat firmy mezi sebou, způsobit potíže Petru Muzikantovi a odpoutat pozornost od problémů, které mu způsobil a brzy ještě způsobí.


V každém případě, odpovědnost za tento bezprecedentní čin padá na Petra Muzikanta. Jako šéf si má ve své firmě udržovat pořádek. Očekávám tedy veřejnou omluvu od něho, distancování se od autora a obsahu textu, stejně jako patřičné kroky k nápravě škod, které jeho lidé způsobili.


Abychom zabránili obvyklému ataku desítek anonymů, školících mě z etiky, logiky  a práva, dohodli jsme se s Liborem Malým, že všechny příspěvky, vložené sem po tomto mém příspěvku, budou smazány, s výjimkou případného příspěvku od Petra Muzikanta.


Děkuji všem za pochopení, děkuji za vyjádřenou podporu, všem zúčastněným nenonymním diskutérům děkuji za jejich názory, a to jak souhlasné s mým stanoviskem, tak i za nesouhlasné. Všem majitelům Spitfira přeji příjemné lepení.


A to by mohla být tečka za tímto případem


 

481) 25.06.2016-10:12  -  Damir    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Petr Vacek: super ze nekdo zde prisel zpet na model, a ze stavis zavrenu kabinu. Podle fotek, te jemne nyty vypadaji vyborne. Jak je z koncem kridla, je zam nejaki "shod"?

480) 25.06.2016-10:11  -  Petr Vacek    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test
šlo to dvakrát tak se omlouvám ... stavba naprosto bez problémů jak jsem předpokládal ještě malinko opravit tmelení na spodní straně a hurá do barvy ...... a protože 72tiny nestavím bude to taková vymyšlenost proto i ty koncové oblouky
479) 25.06.2016-10:03  -  Petr Vacek    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

478) 25.06.2016-10:03  -  Petr Vacek    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511299189.2188

Reklama: Hračky |