Válka do 31.12.18 AMC do 31.12.18 Hauler do 31.05.2019
Nordland WW1 do 16.1.2018 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Galerie uživatel?
Special Hobby malý HGW Aires
HpH Mr.Paint
IPMS NYMBURK forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 9559 / today visits: 9559

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
457) 26.08.2016-22:00  -  Vladimír Šulc     Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Stoupa ve všech svých zdejších podobách:


Podle ohlasu soudě jsem to trefil


Mr.Q: těší mě


Damir: kdo je kdo poznáte z kontextu, používaných frází, slovosledu a oblíbených témat. Stoupa je psychopat, pod tlakem ztrácí sebekontrolu a pak vytáhne své zafixovane podpasovky, což jsou v podstatě jeho traumata - dotace, dluhy, platy...za poslední dva dny tady máte celý jeho repertoár, který tady periodicky točí už léta. Mimochodem, znám ho.26 let a myslím.si, že ho znám.jako své boty.


Jak už Vám tu někdo psal, Vy se ve zdejších realiich příliš neorientujete, a já chápu, že se Vám to může zdát divné. Vaše vstupy do diskuse pak bohužel působí tak, že jste tu za "užitečného idiota" ve službách lidí, kteří toto fórum opravdu zneužívají a, jak napsal Damon, dělají z něho onu žumpu.


Jenom aby mezi námi bylo jasno - já proti Vám nic nemám, jste mi naopak celkem sympatický,  a nechci Vám psát ošklivé věci, cítím se pak špatně, jste tu host, cizinec, a chtěl bych se k Vám chovat slušně a přívětivě.


Jinak jsem přesvědčen,  že každý člověk je rozpoznatelny podle svého stylu vyjadřování. Proto bych já sám pod nějakým falešným nickem nikdy nikam nepsal, jsem si jist, že bych byl poznán a ztratil bych svůj kredit a dobré jméno, které zde po 15 letech svého působení na tomto fóru, jak doufám,  mám. A to má pro mě velkou cenu - a mimochodem, zůstávám tu proto, že věřím, že jsem tu vítaný

456) 26.08.2016-21:24  -  Mirek    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Damon: Pleteš se... Je to opravdu skutečné!!!

455) 26.08.2016-20:13  -  Damon    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Názov žumpa tu dostáva nový rozmer....neskutočné

454) 26.08.2016-19:43  -  Jester -V.Turek    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Damire, víte, co je demagogie ? Nastudujte si význam toho slova a třeba od vás bude chvilku klid.


Mimochodem, já bych se na jakémkoliv zahraničním foru neodvážil přispívat do diskuse, které ať už z jazykových důvodů nebo z důůvodu neznalosti místních ztahů či situace, nerozumím. Vás to zřejmě neodratí s stále máte pocit, že můžete být v této diskusi arbitrem.

453) 26.08.2016-19:41  -  jfb    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Damire, poznáš to podle formy a obsahu.

452) 26.08.2016-19:36  -  Damir    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Jester. V Turek, "Anonym, který si změní třikrát nick na dvou stránkách diskuse udělal přesně to, co je v citaci popsáno."


1. Jak vy nebo Vladimir, v anonymnem foru, vedete ze je to stejni clovek (pokud nemate domluv s adminem)? Muzu ja vedet identotu 5 nicku ktery me zde anonymne uraze? Muzu vedet kdo jsou a kde jsou zamestani?


2. Jak, ja, v anonymnem foru, mohu vedet ze "V. Šulc", "jfb", "martys", "abbe", "richard", "vaclavL", "vaclav", "karel", "martin", "BFC 263636", "Barack Obama", "Vladimir Putin", "Angela Merkel" nejsu jeden stejny muz?

 

451) 26.08.2016-19:14  -  Jester -V.Turek    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Damire,


Za 1) V. Šulc vám tam neodpověděl jako admin, ale jako V.Šulc


Za 2) Přečtšte si znovu, co vám tam nsapsal a co zde citujete


"Anonym nemá stejná práva jako člověk s identitou. Pokud dáte anonymovi stejná práva, zničí diskusi, rozloží společenství, do kterého se vetřel. Je to stejné jako s psychopaty. Psychopat je člověk, a má bezesporu právo na lidské zacházení. Ale nemá stejná práva jako svéprávní lidé. Pokud mu je dáte, zničí Vás. Rozumíte tomu?"


 


Myslím, že to naprosto výstižně odpovídá tomu, kam se tato diskuse zvrtla. Anonym, který si změní třikrát nick na dvou stránkách diskuse udělal přesně to, co je v citaci popsáno. Pokud to nejste schopen pochopit nebo uznat, pokusím se to omluvit vaší národností, ale potom bych vás poprosil, abyste se do takové diskuse nepletl, když jí nejste schopen z jazykových důvodů porozumět.

450) 26.08.2016-18:54  -  Mužikův detektor    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení
Tak počkejme na V.Šulce, on nám to vysvětlí, jak to je !
449) 26.08.2016-18:54  -  Damir    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Martys: Odpoved na "Nicky jsou totiž na fórech naprosto normální, to nevíte?" je - ano, vim. Dospely clovek ze pse na anonymnem foru vi ze je na anonymnem foru. Jen Vladimir ma problem v tem. Ale jen kdyz nekdo anonymne kritizuje Eduard. V tem pripadu je anonym "stoupa" nebo "polc". Kdyz anonym chvali Eduard, nebo kritizuje konkurence anonym (napriklad "BFC 354477" nebo "karel" nebo "...") je OK.


Na tematu "Dotaz poro Admin" mi se v cervnu ozval Vladimir, jako admin:


Vladimir Šulc: Anonym nemá stejná práva jako člověk s identitou. Pokud dáte anonymovi stejná práva, zničí diskusi, rozloží společenství, do kterého se vetřel. Je to stejné jako s psychopaty. Psychopat je člověk, a má bezesporu právo na lidské zacházení. Ale nemá stejná práva jako svéprávní lidé. Pokud mu je dáte, zničí Vás. Rozumíte tomu?


 

448) 26.08.2016-18:52  -  Martys    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72 fit test - dokončení

Ani bych se nedivil, podle toho plnění plánů AZ/KP...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Dotazy na administrátora je možno podávat e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711511298847.0125

Reklama: Hračky |